Awanse w KGB
Seria wydawnicza: Królewska Gwardia Baridasu

W dniu 27.12.2014 o godzinie 08.00 w Kwaterze Głównej Królewskiej Gwardii Baridasu w Almerze przy ul. Ordonansowej 50 odbył się uroczysty apel z okazji awansów w KGB.

d54Vwlp4.png

Przebieg uroczystości.


Narrator Uroczystości : Witam wszystkich zgromadzonych na uroczystym apelu z okazji mianowania gwardzistów Królewskiej Gwardii Baridasu na wyższe stopnie gwardyjskie. Szczególnie chciałbym powitać przedstawicieli władz Królestwa Baridasu :

• WWM Markus Arped;
• Przewodniczący Rady Królestwa Sławetny Baronet Siergiusz Asketil;
• Prześwietny Hrabia Ignacy Chojnacki-Ferski.

Narrator Uroczystości : Za chwilę Dowódca Uroczystości złoży meldunek Komendantowi Królewskiej Gwardii Baridasu o gotowości pododdziałów do rozpoczęcia uroczystości.

Dowódca Uroczystości : Pododdziały Gwardii na moją komendę „ BACZNOŚĆ” – „Równaj - w prawo”. „ BACZNOŚĆ” – Na prawo – patrz” ( maszeruje w kierunku Komendanta).

Dowódca Uroczystości : ( zatrzymuje się oddaje honor i melduje )„Panie Komendancie, melduję pododdziały KGB na uroczystym apelu z okazji mianowania na wyższe stopnie gwardyjskie”.

Narrator Uroczystości : Komendant KGB z Dowódcą Uroczystości oddają honory pododdziałom KGB i stają przed frontem szyku.

Komendant KGB : „Czołem Gwardziści”.

pododdziały KGB : „Czołem Panie Komendancie” ( głośno odpowiadają gwardziści ).

Komendant KGB : „Rozpocząć apel”.

Dowódca Uroczystości : „Pododdziały Gwardii – BACZNOŚĆ – na prawo – PATRZ”, „Poczet flagowy – BACZNOŚĆ” -do podniesienia flagi Królestwa Baridasu – MARSZ”.

Narrator Uroczystości : poczet flagowy maszeruje, a następnie wciąga flagę na maszt przed pałacem KGB. Głos zabierze Komendant KGB.

Dowódca Uroczystości : „Pododdziały Gwardii – SPOCZNIJ”.

Komendant KGB : „Witam przedstawicieli władz Królestwa Baridasu i Was Gwardziści”. Dziękuję za zaangażowanie w wykonywaniu zadań związanych z przygotowaniem do pierwszego sprawdzianu związanego z osiągnięciem gotowości oraz z udziałem w operacji „FREEDOM” u boku pododdziałów Książęcych Sił Zbrojnych. W pierwszej kolejności zanim przejdę do dalszej części swojego wystąpienia poprzez milczenie chciałbym uczcić pamięć poległych w operacji 9 gwardzistów.

Dowódca Uroczystości : „Pododdziały Gwardii – BACZNOŚĆ – minuta ciszy”. „Pododdziały Gwardii – SPOCZNIJ”.

Komendant KGB : Oddanie w służbie wiąże się z ryzykiem, a czasem z oddaniem krwi własnej oraz życia, dlatego rodziny poległych zawsze liczyć mogą na nasze wsparcie i bezinteresowną pomoc.
„Gwardziści w tej smutnej chwili nie mogę zapomnieć o Waszym poświęceniu dla Baridasu oraz pomocy w utrzymaniu granic Królestwa. Wiem, że z pełnym poświęceniem jesteście gotowi pełnić zaszczytną służbę dla chwały Królestwa Baridasu, utrzymania porządku, ochrony władz, a także w realizacji innych powierzonych zadań i obowiązków. Odczytać rozkaz.

Dowódca Uroczystości : „Pododdziały Gwardii – BACZNOŚĆ” – Rozkaz personalny Nr 3/pers/14 w sprawie wyróżnień. „Pododdziały Gwardii – SPOCZNIJ”

Narrator Uroczystości :

1. Za zasługi związanie z udziałem w operacji „FREEDOM” oraz w akcjach „Skażenie w Grodzisku” oraz „Zimowa katastrofa w Nadziei” mianuję :

Gwardzistę Julian Fer do stopnia podoficerskiego :sierżant gwardii

2. Za zasługi związanie z udziałem w operacji „FREEDOM” mianuję :

Gwardzistę Kamil Warior do stopnia podoficerskiego :kapral gwardii
Gwardzistę Sucio Vips do stopnia podoficerskiego :kapral gwardii

Dowódca Uroczystości : „Pododdziały Gwardii – BACZNOŚĆ” – Rozkaz podpisał Komendant KGB. Mianowani gwardziści do Komendanta wystąp. „Pododdziały Gwardii – SPOCZNIJ”.

Narrator Uroczystości : mianowani gwardziści występują, Komendant przypina im dystynkcje otrzymanych stopni gwardyjskich.

Dowódca Uroczystości : „Mianowani – w tył – ZWROT – do szyku – MARSZ”.
Panie Komendancie – melduję zakończenie uroczystego apelu.

Komendant KGB : Odprowadzić pododdziały do miejsc dyslokacji.

Dowódca Uroczystości : „Pododdziały – BACZNOŚĆ – do miejsc dyslokacji - MARSZ”.

Po uroczystości pod trybuną honorową omówione zostały bieżące zadania do realizacji w Awarze Południowej.

Qlup1Qq1.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 608,00 lt
Ten artykuł lubią: Tomasz Ivo Hugo, Markus Arped, Sucio Vips, Kamil Warior von Vincis-Kazakov, Adunaphel Kovall, Paulus Buddus, Albert Felimi-Liderski, Julian Fer at Atera.
Komentarze
Sucio Vips
A tak rozbawili gwardziści Komędanta KGB Laurencjusza po uroczystościach
s7nZyj79.jpg
Permalink
Laurẽt Gedeon I
No to "na zdrowie" :)
Odpowiedz Permalink
Laurẽt Gedeon I
No to "na zdrowie" :)
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Dzięki :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.