Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 22.12.2014 r. o 01:20
[SOBOS] Jak oceniasz pracę RM pod przewodnictwem Karoliny von Lichtenstein?
Seria wydawnicza: Sondaże

70w6DBrg.png

W tym tygodniu SOBOS pytał Was o ocenę pracy Rady Ministrów pod przewodnictwem Karoliny von Lichtenstein, której ostatnie dni urzędowania właśnie dobiegają końca.

Oa2f63cT.png

W sondzie udział wzięło 39 osób. Z tego grona 7 osób oceniło pracę Rady Ministrów jako ani złą, ani dobrą (17.95%). Opcja raczej źle zyskała 3 głosy (7.69%), zaś jedna osoba wyraziła wręcz opinię, że bardzo źle (2.56%).

Z kolei 16 głosów oddano na opcję bardzo dobrze (41.03%), zaś 12 na raczej dobrze (30.77%). Podsumowując, 28 osoby (71.80%) oceniają pracę Rady Ministrów pozytywnie, 4 (10,25%) negatywnie, zaś 7 odnosi się do tematu badania neutralnie.

Tytułem komentarza -- subiektywnego, bo bądź co bądź, ankieta dotyczy i mnie -- zauważę, że zdaję sobie sprawę z tego, że pytanie nie dotyczyło tylko mojej pracy jako Kanclerza, ale pracy całej Rady Ministrów, której miałam zaszczyt przewodniczyć, dlatego wyników ankiety nie traktuję jako personalnego afrontu. Zresztą -- i tak nie ma za bardzo o co się pieklić, wiem bowiem, że praca Rady Ministrów idealna nie była.

Przed nami było parę wyzwań, które zostały zaczęte i niedoprowadzone do końca, ale jest też i parę projektów, które zostały zrealizowane. Bardzo się cieszę, że aż 71% osób oceniło nas pozytywnie, ale -- zawsze, wiadomo, może być lepiej.

Polecam się na przyszłość.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 957,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Urban de Ruth, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Sucio Vips, Zbyszko Gustolúpulo, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Laurẽt Gedeon I, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Helwetyk Romański, Krzysztof Kura, Adam Jerzy Piastowski, Henryk Leszczyński, Michał Pséftis, Jack von Horn, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Cytuję:
dlatego wyników ankiety nie traktuję jako personalnego afrontu
Skąd takie nawiązanie? Będąc na szczycie politycznej piramidy nie da się zadowolić każdego, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie krytykował. Przejmowałbym się (nie: denerwował), gdyby zdecydowanie przeważały głosy negatywne. Nie denerwowałbym się jednak, bowiem znaczyłoby, że może faktycznie nawaliłem :)

Masz prawie 72% pozytywnych głosów, a co za tym idzie, więcej optymizmu! Jakby to napisać... choćby nie wiem jak się chciało, nigdy 100% osób (minus ta jedna :P) nie będzie wielbić i całować po stópkach, choćby nie wiem jak się chciało, niestety.
Odpowiedz Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Poza tym tylko 4 osoby oceniły tę pracę jako złą... To tyle co nic przy takiej liczbie głosów.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Jakiego afrontu? Przecież "afront" to coś negatywnego, a prawie 3/4 ankietowanych odpowiedziało co najmniej raczej dobrze ocenia RM Diuczessy.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Wynik powinien zadowolić Diuczesse:)
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Jaki miodzik :D
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
Niechże ktoś zmieni tytuł w GAP-ie. "Tylko 3/4 ocenia pozytywnie pracę RM"? Naprawdę?
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
To taki humorystyczny element, nawiązujący do fragmentu „dlatego wyników ankiety nie traktuję jako personalnego afrontu”.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Odczulem stosunkowo niewiele terroru ze strony Pani Kanclerz; nie wiem wiec, czy moge pozytywnie ocenic prace Ksieznej Bialorusi :)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Defloriusz Dyman Wander
Odczulem stosunkowo niewiele terroru ze strony Pani Kanclerz; nie wiem wiec, czy moge pozytywnie ocenic prace Ksieznej Bialorusi :)

Gdyby Wasza Książęca Wysokość wpadł cztery miesiące wcześniej... He, he...
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
PO i PIS dały by się pokroić za taki wynik.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Nie ma takiego miasta, jak PO ani PiS
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Ktoś się po prostu chciał tylko POPiSać, no ale cóż :P
Odpowiedz Permalink
Adunaphel Kovall
Diuczessa Karolina bardzo dobrze spełnia swoje funkcje ;) Ciekawi mnie jednak fakt komu nie podoba się jej praca w Radzie Ministrów. ;)
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Podzielam opinię przedmówcy oraz pragnę dodać, że jeżeli ktoś próbuje twierdzić inaczej może spodziewać się wizyty domowej (niekoniecznie na herbatkę) FanKlubu Diuczessy z moją skromną osobą na czele.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.