Marynarze gotowi do wyjścia w morze

Uop017Ys.jpg
Okręt dowodzenia typu Blue Ridge

Wczoraj, dnia 9 grudnia, cała 1. Flota Marynarki została postawiona w stan gotowości, marynarze na stałe przebywają na okrętach. Dowództwo 1FM przeniosło się na pokład okrętu dowodzenia typu Blue Ridge. Siedziba Dowództwa będzie mieścić się na tym okręcie do czasu zakończenia konfliktu.

pb7ejZV5.png
Myśliwski okręt podwodny typu Seawolf

Już dzisiaj, w godzinach nocnych, Port Wojenny w Ferze opóściło 5 myśliwskich okrętów podwodnych typu Seawolf celem skrytego kontrolowania strefy wokół Awary. Pozostałe okręty Dywizjonu Okrętów Podwodnych pozostały póki co w Porcie Wojennym w Ferze, czekając na rozkazy. Są to 4 wielozadaniowe okręty podwodne typu Virginia oraz 3 strategiczne okręty podwodne typu Ohio.

s6ixr165.jpg
Otwarte wyrzutnie Trident D-5

Również dzisiejszego dnia, o godzinie 8:00, rozpoczął się proces przenoszenia przez Dywizjon Techniczny pocisków Trident II D-5 wraz z głowicami termojądrowymi na strategiczne okręty podwodne typu Ohio. Będą one pozostawać na pokładach tych okrętów najkrócej do zakończenia konfliktu w sprawie Awary Połduniowej.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
10 498,00 lt
Ten artykuł lubią: Tomasz Ivo Hugo, Ignacy Urban de Ruth, Markus Arped, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Yutte Pónkrokk, Teodozjusz Azoramath-Arped, Mikołaj Torped, Siergiusz Asketil, Jack von Horn, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Alfred, Adrianna Raina Alatristé, Igor Żdanow, Adunaphel Kovall, Adam Jerzy Piastowski, Michał Pséftis, Tomasz Liberi, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Julian Fer at Atera, Laurẽt Gedeon I, Zbyszko Gustolúpulo.
Komentarze
Adrianna Raina Alatristé
To Sarmacja ma własną flotę? Czarna perła wystarczy!
Jack-Sparrow.jpg
Odpowiedz Permalink
Kamil Warior von Vincis-Kazakov
Super! Do pełnej gotowości brakuje tylko lotnictwa wojskowego, co z nimi?
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Widzę że możemy czuć się bezpiecznie z taką flotą :)
Odpowiedz Permalink
Wojciech Wiśnicki
To Sarmacja ma własną flotę? Czarna perła wystarczy!
Ma flotę, odsyłam do działu na forum po więcej informacji. Dział będzie systematycznie uzupełniany, a jak się sytuacja uspokoi to rozpocznę pewne kluczowe dyskusje. Ale to wszystko w swoim czasie.
Super! Do pełnej gotowości brakuje tylko lotnictwa wojskowego, co z nimi?
Lotnictwo morskie ma się dobrze, jest w trakcie organizacji, ale jednocześnie na potrzeby konfliktu w każdej chwili gotowe do działania.
Odpowiedz Permalink
Kamil Warior von Vincis-Kazakov
@Up- Mówiłem o "lądowych" siłach powietrznych, ale dzięki za info!
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Siły Powietrzne mają się dobrze. Por. Żdanow nad wszystkim panuje
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
No to Naprzód. Hetmanie prowadź :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.