Kandydaci Towarzystwa Przyjaciół Feru do Sejmu

KHIV63Sg.png

Towarzystwo Przyjaciół Feru ma zaszczyt zaprezentować Państwu swoją listę wyborczą do Sejmu Księstwa Sarmacji XLV kadencji.


NASZ KANDYDAT NA KANCLERZA

4nm701DE.png

Wojciech bnt Wiśnicki — Baridajczyk, ale też i dobry Ferczyk. W Sarmacji jest już długo, ale realioza zmusiła go do opuszczenia kraju na dłuższy czas. Teraz powrócił z nowymi siłami witalnymi, nową perspektywą, lecz i doświadczeniem starszej stażem osoby — a więc połączenie idealne.


POZOSTALI KANDYDACI NA POSŁÓW

n7qZQ552.png

Karolina dssa von Lichtenstein — v-urodzona w Scholandii, mieszkała we wszystkich samorządach Księstwa. Sarmatka realizująca się w wielu dziedzinach. No-life. Twórczyni ścian tekstu. Przede wszystkim kochająca Sarmację we wszystkich jej aspektach, ceniąca zarówno centralę, jak i samorządność. Marszałek Dworu JKM, obecna Kanclerz.

YMjk7I0h.png

Leszek mar. Chojnacki de Ruth — Organizator imprez sportowych i kulturalnych, im większe tym lepiej. Jedna z najsłynniejszych jego imprez to Igrzyska Olimpijskie, organizowane razem z Grigorijem, które wzbudziły zainteresowanie w całym mikroświecie. Burmistrz Feru, były piastun stanowisk wszelakich. Kocha Sarmację, a kochanie jego, to rozstania i powroty.

n07NfUtK.png

Rattus hr. Norvegicus-Chojnacki — Prawie pięciolatek, pełniący przez ten czas wiele funkcji, między innymi kanclerza i wielokrotnego członka rządu JKMości. Zawsze zwracający uwagę na nowych mieszkańców i dbający o ich potrzeby, były Dyrektor IES. Aktywny działacz w prowincji, Marszałek Rady i Minister Infrastruktury. Dba o potrzeby GiSu z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Autor wielu nowelizacji i Ustaw oraz rozwiązań technicznych. Działacz sportowy, miłośnik snookera i inicjator Ligi Snookera. Porywczy, ale zawsze w imię Sarmacji, potrafiący wyrazić skruchę. Przcież nie taki straszny ten szczur, jak go malują.

MYqxp4iX.png

Laurencjusz Ma Hi bnt von Vincis-Kazakov — W Sarmacji od trzynastego sierpnia, lecz mimo stosunkowo krótkiego stażu, bardzo aktywny i zorientowany w sprawach Księstwa. Obywatelem został 29 sierpnia, obecnie jest baronetem i obywatelem Gellonii i Starosarmacji oraz Królestwa Baridasu, jak i szeregowym w KSZ od dziewiątego września. Redaktor GiSlettera, Pisarz Królestwa Baridasu i redaktor naczelny "Herolda", komendant Królewskiej Gwardii Baridasu i Komisarz Obrony Cywilnej w Ferze, założyciel Holdingu MaHi hito.

3l1F8pTD.png

Zbyszko diuk von Thorn-Broniek — w Sarmacji aktywny przez 11 lat, równie fajny co często znikający. Ścisła czołówka najaktywniejszych na forum. Bardzo Fajny Diuk.

Już niedługo zaś zaprezentujemy nasz, wypracowany w trakcie dyskusji, program. Czuwajcie!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 022,00 lt
Ten artykuł lubią: Wojciech Wiśnicki, Markus Arped, Ivan von Lichtenstein, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Krzysztof Kura, Leszek de Ruth, Mikołaj Torped, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Yutte Pónkrokk, Ignacy Urban de Ruth, Laurẽt Gedeon I, Michel von Vincis-d’Agnou, Tomasz Liberi, Maria von Primisz, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
No nareszcie :)
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Tak że ten:

w͢͢͝h͡o͢͡ ̸͢k̵͟n̴͘ǫw̸̛s͘ ̀́w͘͢ḩ̵a҉̡͢t ̧̕h́o̵r͏̵rors̡ ̶͡͠lį̶e͟͟ ̶͝in͢ ͏t̕h̷̡͟e ͟͟d̛a͜r̕͡k̢̨ ͡h̴e͏a̷̢̡rt́͏ ̴̷͠ò̵̶f̸ u̧͘ní̛͜c͢͏o̷͏d̸͢e̡͝
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Ok czuwamy. Warto będzie ??
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
Będę głosował na Laurencjusza :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.