[LM - WYBORY] diuk LEVENGOTHON: Szlachectwo zobowiązuje

5WjDqXju.png

Diuk Avril Franoise Le Blanc de La Vallire Armand du Plessis von Levengothon-Iwanowicz-Sokołowicz-Lichtenstein, herbu Jasieniek. Były syn Irminy obecny król-brat Teutonii. Piastował liczne stanowiska począwszy od starosty Auterry, przez Namiestnika Prowincji, Ministra Spraw Terytorialnych, Ministra Bez Teki, Podkanclerzego, Kanclerza, Radcy Naczelnej Izby Architektury, a skończywszy na Pośle naszego Najjaśniejszego Sejmu.

Kiedy pojawił sie w Księstwie Sarmacji od razu dał się poznać jako wiecznie żywy i otwarty na wszystkich. Jak sam przyznaje jego mottem stało się „wieczny obibok i leń czekający na markiza”. Markiza zdobył. Diuka też. Teraz czas na diuka-markiza!

Od kilku lat ciągle aktywny społecznie (z małymi przerwami) jak i prowincjonalnie dał się poznać innym jako pracowity i wybitny chłopak. Uwielbia przyganiać innym chociaż nie pożałuje czasem dobrego zdania.

W obecnej kadencji Sejmu ma zamiar walczyć za przywróceniem głosów ważonych w przyzwoitej i sprawiedliwej postaci. Powinniśmy doceniać aktywnych społecznie obywateli, którzy przyczynili się w dużej mierze do budowy naszego Księstwa.

Wielokrotnie powtarzany postulat zachęcenia byłych mieszkańców do powrotu powinien zostać w końcu zrealizowany. Jako sarmacki informatyk ma do tego pełnie możliwości i narzędzia, aby ten sen urzeczywistnić. Powrót choć 1 zasłużonej i aktywnej w przyszłości osoby byłby niewątpliwie sporym plusem dla Sarmacji.

Nie zapominajmy również o rządzie. Aby Sarmacja działała potrzebny jest sprawny administracyjnie rząd, który na czas realizował będzie swoje zadania. Należy jednak część jej uprawnień uprościć, bądź odpowiedzialność przekazać w inne miejsca. Praca w RM powinna dawać satysfakcję, a nie obdzierać z chęci do działania po jednej kadencji.

Należy również dokończyć sprawę Awary. Zapoczątkowana akcja przez dyplomatów z naszej partii mimo iż wywołała szok na arenie międzynarodowej powinna być przez nich kontynuowana.

Będzie również walczyć o nowelizację ordynacji wyborczej zgłoszonej jeszcze za czasów Sejmu Walnego. Zmiany widełek ilościowych, automatyczne usuwanie nieaktywnych posłów oraz powrót systemu STV powinno mieć priorytet jeszcze za tej kadencji sejmu.

Na nim się nie zawiedziesz. Z nim na pewno nie zginiesz.

Postaw na pewnego posła - nie na marionetkę!

Avril Twój aktywny i stały w postulatach poseł.
YRKnyAiY.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 354,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Ivan von Lichtenstein, Teodozjusz Azoramath-Arped, Yutte Pónkrokk, Paulus Buddus, Michał Pséftis, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Jack von Horn.
Komentarze
Paulus Buddus
Monarchia über alles, Sarmacja über alles :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof St. M. Kwazi
"Aktywny Administracyjnie Rząd" - powiedział P.O. Kanclerza, który zostawił po sobie tony niesklasyfikowanych aktów w DP i nie potrafił odwołać ministra za utratę statusu aktywnego obywatela.
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
- napisał Marszałek, który nie odwołał asesorów z powodu ich bezczynności, nie zrobił nic, chociaż miał ku temu narzędzia ;)
Też tak potrafimy, tylko po co w takim tonie się bawić?
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Cytuję:
Też tak potrafimy, tylko po co w takim tonie się bawić?
To prawda, lepiej pisać system :D
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Mfi32QjSNho - wstaw pełen odnośnik do filmu z YouTube (np. https://www.youtube.com/watch?v=tLcpwwSRx24).
Odpowiedz Permalink
Wojciech Wiśnicki
Cytuję:
To prawda, lepiej pisać system :D
Póki co, szczegółów brak.. No ale, pozostaje być dobrej myśli..? :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.