Park Stołeczny, Zbyszko Gustolúpulo, 02.12.2014 r. o 00:48
Dołącz do Sarmackiej Ligii Piłarskiej

Zakończyliśmy 22. sezon Sarmackiej Ligi Piłarskiej, która dostarcza nam emocji nieprzerwanie od 20 lipca 2006 roku! Oznacza to, że znowu przyszedł czas na otwarcie zgłoszeń do ligi!

Po krótkim konsultacjach z trenerami zdecydowałem, że przerwa potrwa jedynie dwa tygodnie. Dodatkowo już teraz udało nam się zwerbować trzy nowe drużyny co daje nam równe 30 drużyn. Liczba 30 jest idealna, ale oczywiście jeśli trafią się chętni to nie wypada nam odmówić! Skorzystajcie z okazji, bo następna trafi się dopiero w kwietniu 2015!

Rekrutacja do soboty, 6 grudnia włącznie. Sezon wystartuje w niedzielę, 7 grudnia, a pierwszą kolejkę rozegramy w sobotę, 13 grudnia.

Na zachęte przypomnę, że system X11 jest wyjątkowo przystępny i łatwy w obsłudze. Aktywny udział w grze wymaga zaledwie 15 minut tygodniowo, żeby przynajmniej ustawić skład, taktykę i przeprowadzić trening. Dodatkowo na dniach pojawi się aplikacja na iOS, a wersja na Androida wkrótce rozpocznie fazę testów, a to jeszcze bardziej ułatwi udział w grze.
ID Sarmackiej Lgii Piłkarskiej: 71065
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 418,00 lt
Ten artykuł lubią: Wojciech Wiśnicki, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Leszek de Ruth, Markus Arped, Adi Alatristé, Laurẽt Gedeon I, Ignacy Urban de Ruth, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Jack von Horn, Henryk Leszczyński.
Komentarze
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Czekam na androida :D
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Cytuję:
Dodatkowo na dniach pojawi się aplikacja na iOS, a wersja na Androida wkrótce rozpocznie fazę testów, a to jeszcze bardziej ułatwi udział w grze.
Żebym miał net w komórce... :D
Odpowiedz Permalink
Kamil Warior von Vincis-Kazakov
Wysłałem zgłoszenie KaDR'u, to moja drużyna :)
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Logo Production oferuje stworzenie LOGO oraz oficjalnej koszulki drużyny dla celów narracyjnych. Zniżki dla nowych drużyn w lidze.
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Hej
To tak szybko się zaczyna, jeszcze emocje nie opadły po Finale.
A tu już trzeba myśleć o nowym sezonie...
Permalink
Jack von Horn
A na co tu czekać? :-) Nowe wyzwania, uwielbienie kibiców, nowe fanki, splendor i piniondze.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Dołączyłam, ale czy mnie przyjmiecie :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.