Ferment, Zbyszko Gustolúpulo, 27.11.2014 r. o 18:10
17. kolejka Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

3w65rMw6.png


VOy39jRV.png

Wyniki 17. kolejki:
Synowie Wandy 0:3 FC Czarnolas
FC Grodzisk 1:0 FKK Rantiochskie Kr.
KS Nadzieja 2:1 Margońskie Konie
FAN Shepherds 0:3 MKS Sailor Fer

iVpiqWy.png

Komentarz:
FC Czarnolas mistrzem! Dzięki wyjazdowej wygranej z Synami Wandy czarnoleska drużyna zapewniła sobie tytuł mistrzowski! KS Nadzieja pokazała wysoką formę i pokonała Konie, jednak decydujący mecz o to kto zajmie 2. miejsce będzie miał miejsce za tydzień - w tej chwili dzięki lepszemu bilansowi goli (9 - 7) to Nadzieja zostałaby wicemistrzem, a Koniom pozostaje czekać na wynik meczu FC Czarnolas - KS Nadzieja.
Sytuacja niżej w tabeli była stabilna już od pewnego czasu, z Ekstraklasy na pewno spadną FKK Rantiochskie Kr., FAN Shepherds i YK Słoniki Sodomia.


7C87tWJn.png

Wyniki 17. kolejki:
WJPK Henerator Winnica 0:4 Arped F.C.
RVT Hrabia Ruhnhoff 0:3 Boty z Morwenau
Piraci z Feru 2:0 CSK Czarnolas
Hetman Grodzisk 2:1 Młot Sigmara Anheim

xKyxF3x.png

Komentarz:
Bardzo ciekawa sytuacja w Średniej Klasie! Boty pokonały Hrabiów na wyjeździe, swój mecz wygrali Piraci przez co drużyna z Ruhnhoff spadła na 4. miejsce. Co ciekawe żadna z tych trzech drużyn niespecjalnie chcę znaleźć się w Ekstraklasie, a sytuacja rozwiąże się dopiero w ostatniej kolejce! RVT Hrabia gra z ostatnim w tabeli Heneratorem, więc ich 3 punkty wydają się być pewne. W tej sytuacji pilnować muszą się Piraci i Boty, którzy grają odpowiedni z Arped F.C. i Hetmanem Grodzisk. Pytanie czy będą walczyć o przypieczętowanie awansu czy wystawią rezerwy licząc na pozostanie w Średniej Klasie?
Boty z Morwenau
Po niespodziewanie łatwym zwycięstwie nad Hrabiami znaleźliśmy się na II miejscu w tabeli. Ale mamy tyle samo punktów co Piraci i tylko 1 więcej od Hrabiów. Trzeba jednak przyznać ze był to dobry mecz - klasa tak trenera jak i zawodników. W ostatnim meczu pozostaje przypieczętować ten awans ... do którego nie mamy przekonania.
Piraci z Feru
Kiedy już trochę zapomnieliśmy o awansie, przepychanki na szczycie wypadły tak, że Piraci wrócili na miejsce premiowane awansem! Mieszane uczucia jak zawsze, choć z drugiej strony wiedzieliśmy o tym przed meczem z CSK, że jeśli wygramy to zapewne awansujemy. Choć co prawda zagraliśmy mocno juniorami to wystarczyło to na skromną wygraną. Przed nami nieco trudniejszy mecz z Arped F.C., na których nasi juniorzy na pewno nie wystarczą. Nasza średnia za ostatni mecz to 9 cegiełek, a ich 10. Zapewne powalczymy o awans, tylko czy to na pewno dobry wybór...? 


B0w59WGl.png

Wyniki 17. kolejki:
FC RatTeam 0:2 FC Bullace
Dyskobolia Czarnolas 3:1 Atlético Santa Ana
FK Mladost Backi Jarak 1:2 NTOK 7 Eldorat
Grzmot Almera 0:0 WW Laviva Fer

0O0jiXZ.png

Komentarz:
Niższa klasa rządzi się swoimi prawami, w meczu na szczycie pomiędzy Grzmotem Almera a WW Laviva Fer, trener drużyny Grzmotu zapomniał ustawić taktyki! Na szczęście dla niego, udało im się zremisować i utrzymać 2. miejsce w tabeli.


l47ywbLt.png

Wyniki:
4. FK Hajduk Satrina 1:2 F11 Bulgot Fer
5. F11 Bulgot Fer 4:0 Sky Elfidias
6. F11 Bulgot Fer pauza

Uwulkv8.png

Komentarz:
Dwa dobre mecze w wykonaniu naszej drużyny, niestety pauza w 6. kolejce oznaczała, że ciągle niepokonana La Palma Real zajęła 1. miejsce w tabeli. Spotkamy się z nimi już w 8 kolejce, więc liczymy, że wrócimy ną pozycję lidera w lidze! Mamy zdecydowanie najsilniejszą drużynę, więc trzeba grać uważnie i pilnować się przed głupimi wpadkami, żeby awansować i wrócić do Złotej Dywizji!


w6t2lz7D.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 162,00 lt
Ten artykuł lubią: Yutte Pónkrokk, Siergiusz Asketil, Markus Arped, Leszek de Ruth, Jack von Horn, Krzysztof Czuguł-Chan, Ignacy Urban de Ruth, Adunaphel Kovall.
Komentarze
Krzysztof Czuguł-Chan
Heh. Zapomniałem na śmierć o X11.
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Bo to pierwszy raz? :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
No tak, ale to... z kilka miesięcy będzie...
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Znam to uczucie hahaha!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
To się porobiło nie powiem, i jak tu się ogarnąć skoro Konie nie zdobywają Mistrzostwa...
Permalink
Adunaphel Kovall
Ahhh... znowu garść ciekawych statystyk do poczytania ;3
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Na zachętę daje tantiema.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.