Ferment, Zbyszko Gustolúpulo, 17.11.2014 r. o 18:52
16. kolejka Sarmackiej Ligi Piłkarskiej

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
a18B6f1z.pngSLP Ekstraklasa

Wyniki 16. kolejki:
FC Czarnolas 1:0 FKK Rantiochskie Kr.
YK Słoniki Sodomia 1:1 FAN Shepherds
MKS Sailor Fer 3:1 FC Grodzisk
Margońskie Konie 2:0 Synowie Wandy

7ghdu9Z.png

Komentarz:
FC Czarnolas zdaje się być na najlepszej drodze po mistrzostwo i jeśli tak się stanie to drużyna wróci na tron po 11 sezonach przerwy! Ich największy rywal, Margońskie Konie mają jedynie punkt straty, ale też tylko jeden mecz do rozegrania. Szanse na mistrzostwo ma ciągle KS Nadzieja, która musiałaby pokonać Konie w kolejnej kolejce, FC Czarnolas musiałby przegrać lub zremisować z Synami Wandy i wtedy o mistrzostwie zadecydowałby ostatni mecz KS Nadzieja - FC Czarnolas.
Sytuacja bardzo ciekawa, wszystkie najlepsze drużyny nie mają łatwego terminarza na koniec, emocje będą do samego końca!


SLP Średnia Klasa

Wyniki 16. kolejki:
Arped F.C. 2:0 Boty z Morwenau
Republikanie Scholandia 3:0 Hetman Grodzisk
Młot Sigmara Anheim 1:1 RVT Hrabia Ruhnhoff
CSK Czarnolas 1:1 WJPK Henerator Winnica

896vP5M.png

“Republikanie Scholandia
Zaprzyjazniony Hetman Grodzisk twardo opieral sie naszym akcjom ofensywnym, ale ostatecznie majac 59% posiadania pilki wygralismy 3:0. Dzieki remisowi RVT i heroicznej postawie naszych przyjaciol z Arpeda FC (zwyciestwo z Botami, gratulujemy!) na dwie kolejki przed koncem sezonu wygralismy Srednia Klase.

Roznice w strzelonych bramkach mamy poki co wieksza niz dwa nastepne w tabeli zespoly razem wziete. To byl dobry sezon, Srednia Klasa wygrana, Puchar zdobyty. Teraz czas na Marsz po Mistrzostwo!


SLP Niższa Klasa

Wyniki 16. kolejki:
FC Bullace 4:0 Atletico Santa Ana
Ormal Altbork 1:1 Grzmot Almera
WW Laviva Fer 5:0 Dyskobolia Czarnolas
NTOK 7 Eldorat 5:0 FC RatTeam

GVCBlsb.png


Liga Królewska Srebrna B
Dodatkowo w zestawieniu ze względu na występy ferskiej drużyny.

Wyniki 3. kolejki:
Webland Elsynor 0:5 La Palma Real
F11 Bulgot Fer 4:0 Wolves 10 Nordheim
Sky Elfidias 1:4 FK Hajduk Satrina
SKSV Almera 2:1 Górnik Rottera

NfD2rsR.png


F11 Bulgot Fer:
Gospodarze zagrali w doświadczonym składzie w ustawieniu 3-5-2, a gwiazdą spotkania zdecydowanie był Matheus Helder, 30 latek (12) zaliczył aż 15 cegiełek! Mając takiego bramkarza z tyłu piłkarze mogli pozwolić sobie na ofensywny styl gry, dzięki czemu uzyskali aż 58% posiadania piłki, a z 7 sytuacji wykorzystali aż 4. Wcześniej F11 rozgromili u siebie 7:0 Webland Elsynor oraz zremisowali na wyjeździe z SKSV Almera. W kolejnej kolejce czeka na nas drużyna Hajduka, z którą dotychczas wygraliśmy jedynie dwukrotnie, ale w tej chwili to my jesteśmy lepszą drużyną na papierze.zWX56s8y.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 211,00 lt
Ten artykuł lubią: Jack von Horn, Henryk Leszczyński, Markus Arped, Leszek de Ruth, Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser, Siergiusz Asketil, Yutte Pónkrokk, Ignacy Urban de Ruth, Wojciech Wiśnicki, Tomasz Ivo Hugo, Tomasz Liberi, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Gauleiter Kakulski.
Komentarze
Leszek de Ruth
O, nawet Liga Królewska się trafiła :) Fajosko. Btw, wyjaśnim mi te rzeczy w tabelce te kropki i strzałki, bo nie miałem nigdy konta premium tam w X11?
Odpowiedz Permalink
Henryk Leszczyński
po 20 sezonach nawet!
Odpowiedz Permalink
Yutte Pónkrokk
5:0 NTOK! W koncu zwycięscy!
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
@Leszek: A wiesz, że nigdy się nad nie zastanawiałem? Okazuje się, że to pokazuje moje mecze z tymi drużynami - u siebie i na wyjeździe. Zielona wygrana, czarna remis, czerwona przegrana, a pusta kropka jeszcze nie rozegrany! :D

@Henryk: W 2. też, ale w 7. znowu wygraliście, a ja źle policzyłem - 15, nie 11! ;-)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Wyniki dobre :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.