Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 24.10.2014 r. o 22:59
[SOBOS] Jak często zaglądasz na stronę lub forum Sarmacji?
Seria wydawnicza: Sondaże

70w6DBrg.png

W ubiegłym tygodniu w sondzie SOBOSu pytaliśmy respondentów o to, jak często zaglądają na stronę Księstwa. W ankiecie udział wzięło 36 osób.

ca30GLHC.png

Wyniki są... bardzo ciekawe. Aż 24 osoby (~67% wszystkich badanych) przyznały, że do Sarmacji zaglądają co parę godzin lub nawet częściej. Biorąc pod uwagę, że na forum pojawiły się uwagi o braku opcji „co parę minut”, można bezpiecznie uznać, że mamy nację no-life'ów.

Jednak pięć osób zadeklarowało, że zagląda raz dziennie (to ok. 14% ogółu), zaś cztery głosy zostały oddane na opcję „4-5 razy w tygodniu” (ok. 12%). Dwie osoby zaznaczyły „2-3 razy w tygodniu” (ok. 6%) i jedna przyznała, że do Księstwa zagląda raz na dwa tygodnie (ok. 2%). Nikt z badanych nie wybrał opcji „rzadziej”.

Szokujące? Trochę. Na pewno zaskakujące. Ale też i pocieszające. Mamy aż dwadzieścia cztery osoby, które Sarmacji się tak poświęcają, że zaglądają do niej pewnie i z pracy, i z telefonów komórkowych. Jeszcze nie zginiemy, póki żyje Acja ród...
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 506,00 lt
Ten artykuł lubią: Siergiusz Asketil, Ignacy Urban de Ruth, Laurẽt Gedeon I, Krzysztof Kura, Torkan Ingawaar, Vladimir ik Lihtenštán, Julian Fer at Atera, Yutte Pónkrokk, Paulus Buddus, Mateusz von Lichtenstein-Iontz.
Komentarze
Ignacy Urban de Ruth
Szokujące, owszem. Ale raczej dlatego, że tego troszkę.. hmm.. nie widać?
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Wróć, to żadne poświęcenie. Ja zaglądam kilkanaście razy dziennie, ale to jest zupełnie co innego niż aktywność. Ja tylko konsumuję treści tak często! :)

PS: Choć w sumie to akurat daje do myślenia...
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Sporo osób wchodzi, ale milczy. Można to bardzo dobrze zobaczyć na przykładzie FP. W poniedziałek jak tylko FP zostaje doładowane nagle w logach pojawia się cała śmietanka KS, której normalnie od dawien nie widać.
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
Możeby tak więcej produkować, a mniej konsumować? Trzeba spróbować!
Odpowiedz Permalink
Julian Fer at Atera
HeJ!

Nie mogę głosować - tylko obywatele mi wyskakuje - może tak ma być :)
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Niestety, głosować mogą tylko obywatele. Ale na pewno niedługo dołączy Pan do tego grona:)
Odpowiedz Permalink
Mateusz von Lichtenstein-Iontz
Wydaje mi się, że w ogóle w Internecie dużo więcej osób konsumuje niż produkuje. Takie jest odwieczne prawo natury. Bardziej trzeba pomyśleć jak zachęcić więcej ludzi do lurkowania (bo wtedy przynajmniej część się włączy aktywnie).
Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Ciekawe te wyniki, ale to tylko potwierdzenie rzeczywistości.
Permalink
Adunaphel Kovall
Wyniki zgodne z prawdą :P Jak nie zaglądnę na forum albo chociaż stronę Księstwa pod koniec dnia mam wrażenie jakbym o czymś zapomniał.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Jestem zniechęcony i uzależniony. Nie wiem jak sobie z tym poradzić.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.