Prześwietleni - Felimi-Hans-Kazakov
Seria wydawnicza: Prześwietleni

Słowo od redakcji:

Przepraszamy za problemy przy braku wydania ostatniego Nowego Kurieru Sarmackiego oraz Kącika Zielarskiego. W tym tygodniu wydania będą tradycyjnie w niedzielę i piątek, a przy tym pierwszym nawet wiadomości z 2 tygodni.

4MdOBK7P.jpg


W dzisiejszym wydaniu Prześwietlonych pod lupę wpadli dość młodzi mieszkańcy. Bully Felimi-Liderski, Krzysztof Hans oraz Ivan Dymitr Kazakov. Cała trójka jest zamieszana w sprawy innych mikronacji, ale również miewają problemy sercowe, które zdecydowaliśmy się Wam wyjawić. Bo jak nie my, to kto ma Wam je wyjawić?
HANS Krzysztof

Kartoteka rzekomo w innych mikronacjach bardzo bogata. Hans jest po prostu sobą. Za długo nie lubi siedzieć na najniższych pozycjach. Próbował wielokrotnie różnorodnych zamachów na władze, władze, które zbytnio mu nie pasowały. Niestety dla niektórych Sarmatów, Hansa wykryto i zdecydował się przybyć do Sarmacji, w której jest blisko 5 lat. Próbuje mieszać i ma wciąż szansę, jednak zbyt szybko poddaje się. Nigdy nie zauważył, że nie od razu Grodzisk zbudowano, a na osiągnięcie niektórych celów potrzeba czasu. Wielokrotnie próbował kariery w prasie. Jednak na próżno. Sarmatom nie przypada do gustu jego specyficzny styl formatowania jak i również pisania, ale nie odpuszcza i jest uparty. Uparty był w swych uczuciach do wielu sarmackich serc. Karolina von Lichtenstein znana ze swojego lubieżnego życia, miała problem w kwestii pozbycia się adoratora. Był na tyle nieznośny, że listy wysypywały się kominami, a jej mąż musiał trwać na baczności. Nasyłano na niego nieznośne tchórzofretki. Kolejna jego wybranka Calisto, szybciej się go pozbyła. Wystarczyła garstka mężczyzn, którzy zapoznali Hansa z wandejską kulturą. Podziałało! Podsumowując - Hans ma szansę na karierę z uwagi na jego uparty tryb życia, jednak niech już nie działa w prasie. To źle na niego działa, a i Wandystan nie jest najlepszym miejscem na wakacje.

78520db5eea22a40fd74c3e336ed26ca.jpg
Hans zaskakuje wszystkich - dosłownie.

FELIMI-LIDERSKI Bully

Bully, dawniej Albert. Znany i jak kto woli: lubiany oraz nie lubiany. Syn Michała Feliksa, rzekomy członek Bloku Postępu (znanej ze swojej szokujących działalności słupowej). Czy wiecie o nim wszystko? Bo jak wiadomo jest to bardzo tajemniczy Wandejczyk, który przez pewien czas przebywał na emigracji. Działa w Teutonii i przygląda się z daleka obecnemu Sejmowi. Zresztą co się dziwić - kto lubi tarzać się w błotku? Bully twierdzi jedynie, że to działa zdrowotnie na twarz, dlatego stosuje wiele przeróżnych maseczek błotnych. Jest znany z licznych operacji plastycznych, które stosuje po to by poczuć się znów kimś innym. Takie jak to mówią odświeżenie. Świeżak w kwestii mikronacji. Jest w niej 2 lata i nie zamierza wybywać na dłuższy okres. Tropi spamerów. Jego ostatnią ofiarą był Hans, któremu postanowił wyrządzić spamerski los. Dopadło go stado moherów i nasłuchał się gorzkich żalów. Jednak nie poskutkowało. Bully nie drążył tego tematu dłużej, bo miał zażalenia od grupy staruszek. Czy zamierza przechwycić jakąś władzę w naszym państwie? Do tych informacji niestety nie doszliśmy, jednak w Wandystanie próbował kariery, która mu zbytnio nie wyszła. Ivo nie pozwolił. Kwestii prywatnych stara się nie wyjawiać, bo jak wiadomo. 10 kochanek i 23 kochanków w przeciągu 2 tygodni to stanowczo za dużo. Patrząc z ogólnej perspektywy, ma wielką szansę, jednak powinien bardziej chronić swoją prywatność.

normal_4x13-cap-420.jpg
Bully podczas wędrówek w lesie

KAZAKOV-VINCIS Ivan

Nasz Sarmacki kozak. Legendy głoszą, że jego postawa budzi taki strach, że wojska Rajńskie z przerażaniem spoglądają na Sarmację. Nie należy tej legendy traktować jako wyznacznik jego za****stości. Nie od dziś wiemy, że Ivan to niespełniony marzyciel. Głosi pogląd "po trupach do celu", ale do tej pory nie przyniosło to spodziewanych efektów. Był Komendantem w Baridasie. Podobno Markus, był z tej służby bardzo zadowolony, jednak niedługo później ją rozwiązał. Rozwiązliwość Ivana jest teraz w cenie. Oczywiście bardzo różna rozwiązłość w sferze intymnej, biznesowej i politycznej. Bardzo lubi przystępować do wielu projektów. Tworzy zarysy opowiadań, które nie znajdują odzewu. Ogólnie człowiek gigant, który wie, że czasem prawdopodobnie spada w dół. Dół jest bardzo chłonny przez co Ivan staje się coraz bardziej nieznośny. Plotki mówią, że Baridas planuje go eksmitować w trybie natychmiastowym do Scholandii. Ile z tego wyjdzie - nie wiemy. Jednak wiemy, że Ivan to osoba, która stara się jak najwięcej robić, ale jak widzimy, niestety czasem przynosi to bardzo mizerne efekty.

x19a81f6.jpg
Ivan podczas zakrapianej imprezy
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 937,00 lt
Ten artykuł lubią: Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Avril von Levengothon, Ryszard Paczenko, Vladimir ik Lihtenštán, Marek von Thorn-Chojnacki, Krzysztof Kura, Ławica Żubrów.
Komentarze
Laurencjusz Ma Hi at Atera
Bardzo ciekawy opis. Jestem pod wrażeniem :)

Co sądzicie? Znajdzie się jakiś chętny Sarmata - może z trochę większym stażem, żeby skomentować?
Odpowiedz Permalink
Albert Felimi-Liderski
Klamsta, oszczerstwa :[ Jestem 3 lata w mikronacjach a moja kariera w Wandystanie kwitnie niczym jesienny wrzos w domu mojego v-ojca Michasia.
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Jak zawsze wborne
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Bully naga prawda Cię dopadła :D
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Oj tam oj tam
Odpowiedz Permalink
Defloriusz Dyman Wander
Ivan Kazakov
W słowiańskim przykucu
Jeśli pokonasz Bully'ego
Stawiam pivov
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.