Prześwietleni - A.C.D.
Seria wydawnicza: Prześwietleni

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.
4MdOBK7P.jpg

W dzisiejszym wydaniu troszkę poeksperymentujemy z formatowaniem. Dowiemy się też o powiązaniach naszych Sarmatów z innymi mikronacjami, a także ich chorym dążeniu ku zdobyciu wielkich pieniędzy, tysiąca kobiet i ogólnie pojętego fejmu. Prześwietliliśmy w tym zakresie dla Was: mescama, Czugusia i Margeritę!

ASHIKAGA JAKUBBU
Podobno pochodzi z Japonii – ale to tylko jedna z wielu plotek. Wiadomo, że próbuje opanować v-świat. Z tego powodu wiecznie jest obecny w pubach, knajpach i w portalach społecznościowych. Obserwuje wnikliwie, nie przepuści nikogo. Chodziły ploty, że pracuje na rzecz Rotrii oraz Bialenii. Jednak nigdy nie potwierdzono tych powiązań. Zresztą po co miałby się wiązać, skoro zamierza opanować v-świat. Znany ze swojego nieskazitelnego gustu w kwestii doboru kobiet.Jednak to Karolina go na pewien czas uwiodła, o czym więcej w wydaniu specjalnym Prześwietlonych.Pomimo jego uczestnictwa w wielu teoriach spiskowych, jest nadzwyczaj spokojnym architektem w Królestwie Baridasu. Markus go zatrudnił z uwagi na niesamowite umiejętności, które mu zaprezentował w prywatnym apartamencie Wicekróla . . . Nie wnikamy co tam się działo – wiemy tylko jedno. Wynagrodzenie, które ma Jakubbu otrzymać jest olbrzymie.
w9Ftb6E6.jpg
Przez bardzo długi czas obserwował Sarmację z ubocza. Niby siedział w pubie, jednak zawsze za jakąś gazetę. Nie odzywał się zbytnio tylko biernie spoglądał. Nawet gdy świat sarmacki się walił, on tylko obserwował. Typ wiecznego obserwatora. Zatem co można powiedzieć na sam koniec o Mescamie. Jak go podsumować? Jest wnikliwym obserwatorem, lubi prezentować swoje umiejętności w zacisznych miejscach, opracowuje plan przejęcia v-świata, prawdopodobnie agent, pada ofiarą uwodzicielskiego spojrzenia Karoliny – nic dodać, nic ująć – typowy Japoniec.

CZUGUŁ-CHAN KRZYSZTOF
1+Brando+%25282%2529.jpg
Ignorant, degenerat, skończony demotywator. Tak w skrócie można opisać Krzysztofa. Jednak czy jest coś o czym Sarmaci nie do końca wiedzą? Za chwilę dowiecie się takich rzeczy o Czugusiu, że sam zainteresowany może się zdziwić. Bo czy wiecie o jego nieudolnych podróżach do Al Rajnu? A może kiedyś coś słyszeliście o jego powiązaniach z sennym państwem? Nie – no właśnie, a my jesteśmy po to by wam przybliżyć jego sylwetkę!
Krzysztof ma powiązania ze skośnookim plemieniem o którym otwarcie mówił w kilku programach telewizyjnych. Niestety nie wspomniał tam o tym, że przez pewien czas przebywał w Al Rajnie.
Bardzo mu się spodobała wizja zostania szejkiem, posiadaniem własnych kóz i wielbłądów. Wiadomo, że uwielbia koty, które stanowią mu wzór do naśladowania, ale to właśnie takie zoo chciałby posiadać. Niestety jeden z wysoko postawionych Rajnczyków, zaczął wyczuwać w powietrzu spisek. Do tej pory nie wiadomo czy to były gazy wydobywające się z niezbyt dobrze funkcjonującego ich systemu ściekowego, ale postanowił na Czugusiu się dłużej zaczepić. Pod groźba wygrzmocenia kozy, Chan bardzo szybko wybył z Al Rajnu, a szkoda – Krzysiu bardzo nadaje się na ich władcę.
Al Rajn, nie był jedynym państwem, które miał na oku Chan. Chciał zdobyć bardzo senne państwo, które omal nie przespało zamachu na jednego z ich przywódców. I nie, nie był odpowiedzialny za to Czuguś. Pojawił się w złym momencie i musiał natychmiast uciekać. Po powrocie do Sarmacji zajął się leniwą sztuką ignorancji niektórych Sarmatów. Nie złamał im serc, nie należy do tych osób. Jednak bardzo, ale to bardzo często lubi sobie walnąć wierszyk, który ma jakieś tam rymy przez co należy do osób, które sarmacką kulturę trzymają w pionie. Nie mylić z trzymaniem czegokolwiek stojącego w pionie.

Von DARK Margerita

Pochodząca z Baridasu Wicehrabina. Plotki mówią, że uwaga ZMARTWYCHSTAŁA. I wbrew pozorom, może to być jednak prawda. Kobieta, której nie było niemalże wieki w Sarmacji znikąd pojawia się i próbuje namieszać w Królestwie Baridasu. Bo w inne regiony coś nosa nie chce wetknąć, a mogłaby. Według naszych doniesień był przerabiany kilkukrotnie! I to ze środków pochodzących z subwencji, ponieważ jak to M.Arped określił „ Phi to kasa dla prowincji, ja prowincją nie jestem. Weź to sobie”. Jak widać nie pogardziła, nosek pasuje jak ulał.
Margerita, także miała plany co do męża Calisto. Obie są dość długo w Sarmacji i w grę chodzą bardzo stare spory. W przeszłości Calisto, wówczas jeszcze niezamężna, przyjaźniła się z Margeritą, do czasu. Wkrótce zaczęło dochodzić do wielu przepychanek między nimi. Początkowo nie brały tego zbytnio poważnie, jednak jak przychodziło walczyć o stołki i wielkie pieniądze, Calisto odwróciła się od przyjaciółki, sugerując jej powrót do Baridasu - to tak delikatnie mówiąc. Urażona Margerita wróciła po latach, by dziś odebrać jej męża, bądź kto woli - premierostwo w Gelloni i Starosarmacji. Kto wie, może i tam Margerity nos sięgnie.
1xQWcrR0.jpg
Margerita i jej nowy nos
Lecz za nim tam sięgnie, sięgnął już między innymi do skrytek Mikołaja Torpeda, apartamentu Markusa Arpeda (weszła w trakcie prezentacji mescama. Na odcisk jej nadepnęła Karolina von Lichtenstein, chociaż ona sama sobie nie zdaje sprawy, że do czegoś takie doszło. Podsumowując - Margerita wejdzie wszędzie.

cVFsv832.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 414,00 lt
Ten artykuł lubią: Markus Arped, Jakubbu Ashikaga, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Krzysztof Kura, Krzysztof St. M. Kwazi, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Torkan Ingawaar, Ryszard Paczenko, Vladimir ik Lihtenštán, Yutte Pónkrokk, Roland Heach-Romański, Sorcha Raven, Marek von Thorn-Chojnacki, Siergiusz Asketil.
Komentarze
Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki
Świetny mamcia :)
Odpowiedz Permalink
Sorcha Raven
Dementuję plotki, lubię Calisto i będę się trzymać kilometr od jej męża :P Karolinę też lubię, a co do zmartwychwstania budzę się lekko i przecieram oczy jak to czytam :)
Odpowiedz Permalink
Jakubbu Ashikaga
Przecudne zdjęcie! Zostałem zdekonspirowany :<
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Super ja zawsze
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Kolejne ciekawe i interesujące fakty ukazały się na świetle dziennym :P
Permalink
Karolina Aleksandra
Słodki Jakubbu, słodki.
Odpowiedz Permalink
Mateusz Wilhelm
kiedy następny nr
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Środa xd
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.