Prześwietleni - Chojnaccy w pigułce
Seria wydawnicza: Prześwietleni

4MdOBK7P.jpg


W dzisiejszym odcinku, zrekompensuje Wam tą długą przerwę. Prześwietlimy kilku Chojnackich! Jak wiadomo w Prześwietlonych gościliśmy już Tytusa, zatem go sobie ominiemy. Chojnaccy to słynny ród sarmacki. Ich historie są przeplatane różnymi skandalami, obalają wiele mitów, a niektórzy z nich słyną z okrucieństw i perwersji. Zatem przejdźmy do konkretów i szczególików.

NORVEGICUS-CHOJNACKI Rattus

Mąż jednej z najsłynniejszych dam Sarmacji. Nie sposób go nie znać – w Sarmacji zaznaczył swój ślad niemalże na wieki. Marszałek, bywalec pubów i innych pokrewnych klubów. Zanim poznał Calisto był widywany w najlepszych klubach go-go w Wandystanie. Jednak po wielu represjach ze strony Wandejczyków (Sarmata w klubie go-go = pobicie lub gwałt) postanowił znaleźć sobie żonę. W taki oto sposób odnalazł swą zdobycz na całe życie. Calisto oczywiście znała ten epizod z życia męża i nie miała mu tego za złe. Miała mu natomiast, jego niedawne wybryki. Nasi informatorzy doszli do informacji takiej, że Rattus próbował obalić swą małżonkę jako premiera. Mało tego – robił to rzekomo dla jej dobra – doskonale przewidział wynik Represji i planował ulokować ją jako Kanclerza Sarmacji. Niestety dla niego, małżonka nie przystała na propozycję i postraszyła rozwodem. W ostatnich dniach, tego straszenia wcale nie widać. Małżeństwo było widziane na koncercie jednej z gwiazd dremlandzkich w Grodzisku, a fotografie znajdziecie poniżej.
ra-325,325-n-513993u0l1_demi_lovato_wilmer_valderrama_ko.jpg

NORVEGICUS-CHOJNACKA Calisto

Mówią o niej „Artystka” z powodu licznych przedsięwzięć kulturalnych, „Wytrawny polityk” z powodu piastowania przez długi okres urzędu premiera i nie dopuszczaniu innych do tego stołka, „Wiedźmi szał” – nikt nie chce podpaść jej z powodu walki słownej i nie tylko, którą potrafi wytoczyć. Calisto to nie tylko powyższe określenia, które można usłyszeć w sarmackich kuluarach, to człowiek orkiestra! Występowała w kabaretach, mając na sobie słynne kabaretki – SAME kabaretki. Wygrała mistrzostwa w zdobieniu toalety królewskiej – pokonując znanych sarmatów (Karolina von Lichtenstein). W młodości uprawiała dziki bieg, pośród Wandejczyków (zabrała dzieciom banana i musiała migiem uciec). Calisto, ach ta Calisto. Wypełnia znakomicie ród Chojnackich z powodu ciągotek do Karoliny – bo kto z Chojnackich nie zarywał do niej? Aby udowodnić jej ciągotki, przedstawiam Wam foteczkę.

Demi-Lovato-and-Miley-Cyrus.jpg

CHOJNACKI DE RUTH Sławomir

Kolejny Chojnacki. Teutoński koneser sztuki – zdobywca wielu klejnotów i kobiecych serc! Znany Alvaro, wiecznie młody pomimo swojego dość sędziwego wieku. Historia, kultura, seks, zaginione skarby – z tym go utożsamiają Sarmaci. A co możemy dowiedzieć się jeszcze ciekawego o nim? Ile Sławomir przeszedł operacji plastycznych – tego nikt nie wie. Wiemy tylko, że z każdą kolejną jest odmłodzony o rok. Hantle, siłka, koksy to też jego klimaty. Chociaż rzadko się do tego przyznaje, pod grzecznym garniturkiem prężą się różne mięśnie.

de66b86a197a9c11.jpg

Opowiada, że to dla zdrowia – jednak my wiemy, że to dla dziewic gellońskich. Każdą zdobytą dziewicę, dokładnie notuje w swoim pamiętniku – tak, tak Sławek uwielbia pisać pamiętniki, notować w nich największe swoje tajemnice, listę dziewic (nieważne czy zaliczone) oraz to czy ktoś próbuje zabrać mu kochanego słonika. Pragnę Wam również zaprezentować jeden cytat z pamiętnika, do którego dotarła nasza wysłanka – „Odbywałem wszelkie stosunki, lecz takiego nigdy. Była strasznie różowa oraz delikatna. Nie miała kolców, pomimo, że powinna mieć. Zdobyłem ją w ogrodzie Rihanny – stosunek węchowy był najlepszym ze wszystkich. Nawet lepszy niż z dziewicą gellońską

CHOJNACKI – FERSKI Ignacy

Ignacy, łamać serc – nie łamie. Zwyczajnie nie ma ochoty. Co mu się dziwić – od bardzo dawna jest na usługach Markusa, a konkretniej chwalili się wielokrotnie w pubach, restauracjach oraz w audycjach telewizyjnych o swoich bliskich kontaktach. Był już kobietą, dość piorunującą – mówi się, że jego kochanek aby z nim się ożenić zmusi go do powrotu w tą postać. Mnie to wcale by nie zdziwiło. W przeszłości znany jako pierwszy szpieg Telewizji Sarmackiej! Pracował na jej rzecz przy zdobywaniu najciekawszych newsów z życia seksualnego ssaków w Bialeni! Powrócił, ponieważ w Bialeni, nie występują ssaki – na niekorzyść wielu mieszkańców. Jest znany z tego, że jest znany. Dość często krytykuje – ostatnio jej ofiarą stał się bezgustowny garnitur Markusa, który został skomentowany następująco „Weź się lecz Ty głąbie jeden! Garnitur, rodem z burdelu wandejskiego!”. Markus, rzekomo bardzo się obraził, jednak nie zerwał z nim swej obfitującej znajomości. Pojawiły się także plotki, że jego potencjalny małżonek, powiększy grono Chojnackich, przyjmując te nazwisko, jednocześnie zrzekając się teraźniejszego. Co będzie to zobaczymy - na zakończenie pragniemy Wam przedstawić zdjęcie Ignacego wypoczywającego na Tropicanie!

safe_image.php?d=AQABiz7Lh3BgPuQ8&w=470&h=246&url=http%3A%2F%2Fwww.eswinoujscie.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F08%2Fratownicy.jpg

CHOJNACKI Mateusz i CHOJNACKI DE RUTH Leszek

Dwóch Chojnackich amatorów wina. W ostatnim czasie zniknęli nam z radarów – jednak nasze czujne oko odnalazło ich i wiemy co teraz takiego ciekawego uprawiają. Z dala od sarmackiego zgiełku, żyją w puszczy nieznanej mikronacji. Nie, że nie wrócą – jednak póki co odpoczywają, integrując się z lokalnym plemieniem. Integracja przebiegła tak pozytywnie, że sami zobaczcie:

butch2_300.jpg

Pomimo takiego obrotu sprawy, panowie zapewniają, że do Sarmacji wrócą. Czemu by nie mieli wrócić. Mateusz, który gustował w kobiecych i męskich sercach i złamał nie jedno, w plemieniu nie ma takich możliwości. Możliwe, że sobie czasem popłakuje, ale no cóż. Nie wyjawiłam jeszcze Wam tego – obydwaj mieszkają w plemieniu w związku z pewnym zakładem, który zawarli. Kto przetrwa dłużej, będzie mógł zachować sobie pewną baridajską kobietę. Nie będziemy wnikać w którą. Liczymy na to, że Mateusz wróci bo Leszek, ach ten Leszek. Mieszkał w Ferze, teraz wśród puszczy. Uwielbiał polowania, na które wybierał się z elitą sarmacką polującą i degradującą sarmacką przyrodę! Może dlatego tak mu łatwo żyć pośród dzikusów – bo wielu nam nie byłoby tak łatwo.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 016,00 lt
Ten artykuł lubią: Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Michał Pséftis, Krzysztof Kura, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Markus Arped, Ivusia Buddusówna, Mateusz von Thorn-Chojnacki, Jack von Horn, Henryk Leszczyński, Gotfryd Slavik de Ruth, Vladimir ik Lihtenštán.
Komentarze
Krzysztof Kura
Pierwszy artykuł był najlepszy, ale za ten i tak daję serce :)
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Piknie! A gdzie JKW Daniel? :>
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Krzysztofie, zapewniam - będą lepsze!
Odpowiedz Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Karolina, ale Ty masz język!
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Calisto, zobaczysz kolejny odcinek z Karoliną w tle. Wtedy ujrzysz jej prawdziwe ja!
Odpowiedz Permalink
Rattus Norvegicus-Chojnacki
Hmmm... ja wiem, że moja broda jest zapewne mniejsza, od niektórych nosicieli w Księstwie, ale jednak! Kto mi ją zgolił, przyznać się!

Ale ten wątek wandejski... ech... a tak chciałem go ukryć... Nic się nie ukryje, normalnie nic się nie ukryje.
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Kiedy kolejny artykuł ?? :)
Odpowiedz Permalink
Ivusia Buddusówna
hahahahaha Riri w formie:D
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Kolejnego należy spodziewać się w przyszłym tygodniu ;)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Czego to się człowiek z prasy kolorowej nie dowie o Rodzinie.
Ale jak ma się tyle indywidualności wśród krewnych, to co się dziwić :P
Bardzo mi się spodobało; co by nie mówić to lubimy stare samochody bez dachów , spleśniałe sery , telefony bez klawiatury , stare winna ... itp.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.