Ferment, Zbyszko Gustolúpulo, 26.07.2014 r. o 00:44
SLP - 21 sezonów za nami!

Sarmacka Liga Piłkarska

Zakończyliśmy właśnie 21. sezon rozgrywek Sarmackiej Ligi Piłkarskiej! Dodam tylko, że gramy wspólnie od 2006 roku! Sezon zakończył się 14 czerwca, a nowy rozpoczęliśmy dopiero teraz ze względu na - jak to zwykle bywa - real. Nasz wieloletni Prezes Vhris musiał niestety zrezygnować z obowiązków. W chwili obecnej dalej w Zarządzie jestem ja (Ziutek) oraz Henryk (Leperr).

Przypomnę, że Sarmacka Liga Piłkarska dzieli się na trzy ligi: Ekstraklasę, Średnią Klasę i Niższą Klasę. Poniżej zestawienie końcowe wszystkich trzech klas w zakończonym 21. sezonie:
4q4a16T2.png


Nowy sezon

Niestety zmniejszyła nam się ilość drużyn - z 29 zeszliśmy do 27, co oznaczało małe zmiany w awansach/spadkach. Niestety (lub może stety dla Kuby) Republikanie Scholandia, którzy zajęli 3. miejsce w Średniej Klasie ze względu na redukcję Ekstraklasy z 10 do 9 drużyn, pozostali w Średniej Klasie. Podobną sytuację spotkała niestety Dyskobolię Czarnolas z Niższej Klasy. Pozostaje mi tylko przeprosić i liczę na zrozumienie - takie są niestety realia systemu X11, na które nie mamy żadnego wpływu.

Sezon rozpocznie się za tydzień w sobotę, 2 sierpnia, a zakończy dopiero w listopadzie! Tradycyjnie puchar zostanie rozpisany po jednej z pierwszych kolejek, tak żeby zmieścić się w sezonie z dwuetapowymi rundami.

W tym sezonie postaramy się bardziej regularnie informować o rozgrywkach (jak co sezon! ;-)) i być może uda nam się pozyskać nowych użytkowników, żeby uniknąć problemów takich jak teraz! Do zobaczenia na stadionie!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 912,00 lt
Ten artykuł lubią: Michał Pséftis, Kedar via Margończyk, Adi Alatristé, Jack von Horn, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Ryszard Paczenko, Siergiusz Asketil, Gauleiter Kakulski, Ignacy Urban de Ruth, Gotfryd Slavik de Ruth, Król Patryk I Labacki, Calisto Norvegicus-Chojnacka.
Komentarze
Michał Pséftis
Vivat! Vivat Jednorożce Eldorat! Sięgajcie po zwycięstwo!
Odpowiedz Permalink
Kedar via Margończyk
Nareszcie. Czas byśmy znowu powalczyli o najwyższe trofea. Boty spadły, młoty spadły ale te Krasnoludy i Słoniki wraz z Nadzieją spędzają nam sen z oczu :P
Permalink
Adi Alatristé
Kto prowadzi Arped F.C.? ;/
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
OOOO Hetman Grodzisk ole !!!
Odpowiedz Permalink
Siergiusz Asketil
Gratuluję i powodzenia w kolejnym sezonie!
Odpowiedz Permalink
Marek von Thorn-Chojnacki
Gratulacje i wielu bramek
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Cytuję:
Niestety (lub może stety dla Kuby) Republikanie Scholandia, którzy zajęli 3. miejsce w Średniej Klasie ze względu na redukcję Ekstraklasy z 10 do 9 drużyn, pozostali w Średniej Klasie.

Zostaliśmy okradzeni.
Odpowiedz Permalink
Michał Pséftis
Skhandal, mieszkańcy mojej dzielni w Eldoracie za moją namową wyłączają teleodbiorniki na czas następnych reklam przed meczem w celu zaakcentowania swego oburzenia i niezadowolenia.
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Wg mnie więcej powinni tracić Ci którzy maja niskie wyniki czyli drużyny z przed strefy spadkowej a nie Ci którzy wywalczyli awanse.
Odpowiedz Permalink
Yutte Pónkrokk
Zgadzam się hrabią von Hornem. Lepiej by było ale chyba to w systemie X11 się nie uda...
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Już nie mogę się doczekać kolejnych pasjonujących wieści ze stadionów.
Liczę że Konie powalczą o pierwsze miejsce w tabeli a Hetman spokojnie awansuje do kolejnej klasy...czas pokaże czy moje marzenie się spełni :P
Permalink
Tomasz Liberi
Jak dołączyć do Ligi ? Proszę o wiadomość prywatną w DSG
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
@Tomasz: Na razie nie ma takiej możliwości, można dołączyć jedynie w przerwie między sezonami i jeśli są wolne miejsca. W listopadzie będziemy informować! Jest też możliwość, że w międzyczasie ktoś się zwolni.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans van der Ice
Chętnie bym coś poprowadził w niższej lidze - czekam na informacje od administratora ligi w tej sprawie :)
Odpowiedz Permalink
Zbyszko Gustolúpulo
@Krzysztof: komentarz wyżej jest napisane, że w chwili obecnej nie ma możliwości dołączenia. Będziemy informowali na bieżąco o dostępnych miejscach! :)
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Start ligi się opóźnił o pół miesiąca przez brak menadżerów i spadłem do Średniej Klasy, a jak ruszyliśmy, to nagle milion chętnych... :P
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian Chojnacki
Almera Vivat :)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Hans van der Ice
Rozumiem. Mam nadzieje że moja drużyna drogi Zbyszko zostanie u ciebie w rezerwie :)
Odpowiedz Permalink
Król Patryk I Labacki
Dyskobolia przyjmuje przeprosiny jednak kibice są zawiedzeni
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.