Rada Ministrów, Mikołaj Jan, 09.11.2011 r. o 01:01
Komunikat rządowy
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Srebrny Róg, 9 listopada 2011 roku

Sarmatki i Sarmaci,

w związku z postępującym upadkiem Królestwa Sclavinii jako niepodległego bytu politycznego (a co za tym idzie zaprzestaniem spełniania wymogów do uznania państwowości przez Księstwo Sarmacji) oraz powrotem Sclavińczyków do Księstwa Sarmacji i deklaracji chęci budowy swej Ojczyzny ponownie w granicach Sarmacji Rada Ministrów podjęła uchwałę o zaprzestaniu uznawania państwowości Królestwa Sclavinii.
Głosowanie dotyczące powstania Królestwa Sclavinii na naszym terenie zakończyło się jednogłośnym przyjęciem ustawy. Cały Sejm, Korona oraz Rada Ministrów są tu zgodne: chcemy by Nasze Narody- Sclaviński i Sarmacki- otworzyły kolejny wspólny rozdział w naszej historii i deklarujemy pełną pomoc.

W przeciągu najbliższych minut na biurko Marszałka Sejmu trafi również wniosek o ratyfikację Umowy między Księstwem Sarmacji a Mandragoratem Wandystanu w Genosse-Wanda-Stadt 11 grudnia 2010 roku. Mam nadzieję, że Posłowie wyrażą zgodę na pominięcie pierwszego czytania i od razu przejdziemy do głosowania, a szybka ratyfikacja Traktatu zakończy spór o tzw. "klauzulę wandejską" i raz jeszcze ociepli stosunki na linii Grodzisk - Genosse-Wanda-Stadt.


W związku z ostatnimi wydarzeniami i deklaracją należy spodziewać się oficjalnego stanowiska Kanclerza w dniu jutrzejszym. Po tym jak się wyśpi i omówi sprawę na posiedzeniu Gabinetu i audiencji u Jego Książęcej Mości.
Poza tym przypominamy o konkursie Ministerstwa Kultury i Sportu- na zgłoszenia coraz mniej czasu, a już 11 listopada rozpocznie się głosowanie!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.