Prześwietleni - A bis
Seria wydawnicza: Prześwietleni

4MdOBK7P.jpg

Sarmaci, Sarmatki!

W dzisiejszym wydaniu Prześwietlonych, pora na tajemniczych mężczyzn - Teodozjusza, Siergiusza oraz Beznadzieja. Wiele z ich życia nie wiem, ale czy Karolina była u boku, tylko i wyłącznie jednego mężczyzny? Kto zaliczył wpadki medialne, a do którego z nich mamy wątpliwości co do daty urodzenia? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych znajdziecie w tym artykule!

ASKIETIL Siergiusz

Szpieg, donosiciel, listonosz. Dumny Dreamlandczyk. Podobno znane jest jego pochodzenie, ale nikomu nie chce się wierzyć, że jego v-wiek nie przekracza nawet 2 roku. Mało tego! Wśród wielu Sarmatów krąży opinia, że to wirtualny szpieg działający dla zupełnie małej mikronacji o której nie będę wspominać ze względu na tajemnicę dziennikarską. Po co działa dla małej mikronacji? A po to aby wyeliminować Sarmację i inne wielkie państwa na rzecz właśnie tej mini-mini. Jednak to tylko domysły! Siergiusz przebywa dość długo na terenach sarmackich. Kto zdążył zauważyć, przebywa u nas prawie codziennie w pubach, w których rozmawia o tematach przyziemnych. Jest doskonałym grafikiem, organizatorem konkursów oraz podobno wyśmienity polityk. Siergiusz – skoro tak często przebywasz w Sarmacji, to może pora na obywatelstwo? W Sarmacji nasz szansę wiele namieszać oraz dużo osiągnąć!

JamesBondMatrini_350_110612.jpg
Siergiusz podczas wystawnej kolacji

ANGLOVIASTY Beznadziej

Beznadziej – jego matka nie miała racji. Pomimo tak okropnego imienia, nie jest beznadziejny. Swego czasu stał się carem sarmackich mediów, publikując Przegląd Tygodnia. Teraz odpływa w otchłań beznadziejnej realiozy – niestety. Rynek medialny potrzebuje paru dobrych tygodników, których w tej chwili można policzyć na palcach jednej ręki. Znany jako egocentryczny typ, w znanym sarmackim portalu społecznościowym, zaliczył do grona osób znanych realnie samego siebie. Uwodziciel, łamacz męskich i kobiecych serc. Według naszych informatorów do osób, które uwiódł i zostawił, należała Karolina von Lichtenstein (z tego powodu miała problemy małżeńskie) oraz Avril von Levengothon (kto go tam wie z kim kręci). Dlaczego tak się dzieje? Nie kusi urodą, ale jednak wdzięk, wrodzona elokwencja jak i również nutka tajemniczości, powoduje, że Beznadziej potrafi zakręcić wokół siebie, nawet najmniej przystępną osobą. Obecnie odpoczywa od tego stanu, nie publikuje przeglądu tygodnia, a walczy jedynie z progiem aktywności. Zapewne wróci, bo beznadziejne realne problemy, potrzebują odpoczynku w wirtualnych warunkach.

ph1.jpeg
Beznadziej podczas rozmowy z Karoliną

AZORAMATH-ARPED Teodozjusz

Tajemniczy mężczyzna o 100 twarzach. Nikt nie widział jego profilowego – chyba, że 200 na 200 px. Mąż Karoliny von Lichtenstein o której, pojawi się być może osobne wydanie prześwietlonych. Słyszano i ich małżeństwie wiele – Teodozjusz w związku jest mocnym, stanowczym i wiernym mężczyzną, natomiast Karolina pełna wdzięków kobieta, wykorzystująca je na 100 różnych sposobów, brutalna Królowa Białorusi, mająca więcej niż 6 tuzinów kochanków. Kim jest Teodozjusz oprócz trwania w rozpustnym związku. Wybitnym wojskowym, mówiono o nim jako potencjalnym kandydacie na wysokie stanowiska wojskowe. Próbował kariery w mediach, lecz na próżno. Wszystko wina jego bardzo osobistych artykułów, w których powiedział, że Karolina lubi czekać na niego z wibratorem w ręku. Sportowe próby też nie przyniosły rezultatów – a to zwichnięta kostka, kiedy indziej ciężki wypadek samochodowy. Teodozjusz powinien stawiać na rozwój kariery wojskowej, chyba, że wyda książkę o pożyciu małżeńskim z Karoliną. Wtedy wróżymy mu międzymikronacyjny sukces medialny.

714d4f9f85a644c323aacc83a443b73f.jpg
Teodozjusz podczas sesji zdjęciowej do artykułu związanego z wibratorem
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
8 897,00 lt
Ten artykuł lubią: Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Siergiusz Asketil, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Krzysztof Kura, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Andrzej Fryderyk, Ignacy Urban de Ruth, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Edward II, Markus Arped, Henryk Leszczyński, Jack von Horn, Karolina Aleksandra, Michał Pséftis, Paulus Buddus, Torkan Ingawaar.
Komentarze
Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki
pięknie :D
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
I jak to skomentować. No beznadziejnie!
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
DObrze, że V jest na końcu. Chyba że się nie wyznaję na analfabecie?
Odpowiedz Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
ale H jest stosunkowo szybko :>
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
A na jaka litere jestem ja? K, C, czy S? :)
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Jak bd C to trzeba bd poszatkować Chojnackich na pierdyliard odcinków <3
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
rodzina Chojnackich i moda na sukces = przypadeg?
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Kimie jesteś literka C ^^
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
@Paulus Buddus - Moda na Sukces to Iwanowicze. :D
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Rihanna ciesz sę jiesmietnie. Czrka :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.