Rada Ministrów, Helwetyk Romański, 30.04.2014 r. o 13:32
Krótka ankieta dotycząca kierunków działania władz sarmackich
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Drodzy Obywatele,

Spora część z Was otrzymała ode mnie na swoje skrzynki pocztowe poniższą wiadomość. Jak jednak wynika z rozmów, jakie odbyłem, oraz automatycznych informacji zwrotnych, w części przypadków w profilach nie znajdowały się poprawne lub aktualne dane kontaktowe. Otrzymałem już pierwszych dziewięć odpowiedzi, za które pięknie dziękuję — czekam jednak na więcej. :-)

W związku z tym zamieszczam poniżej treść wiadomości, jaką wysłałem, z prośbą o odesłanie ankiety pod mój adres e-mail: helwetyk@gmail.com.
Cytuję:
Szanowna Obywatelko,
Szanowny Obywatelu!

W związku ze zbliżającym się (zależnie od wyniku nadchodzącego referendum, na początku lub pod koniec maja) końcem kadencji Sejmu, zwracam się do Pani/Pana z prośbą o wzięcie udziału w krótkiej ankiecie poświęconej przyszłym działaniom władz sarmackich. Jej celem jest ustalenie, czego oczekują obywatele sarmaccy w ciągu nadchodzących tygodni i miesięcy.

Będę zobowiązany za wskazanie do trzech zagadnień, które Pani/Pana zdaniem powinny być przedmiotem szczególnego zainteresowania władz. Podkreślam słowa "Pani/Pana", ponieważ zamysłem niniejszego badania jest ustalenie Państwa indywidualnych oczekiwań, które mogą - ale nie muszą - pokrywać się z postulatami o szerszym zasięgu. Pytanie celowo ma charakter otwarty, a ankieta taką, niepubliczną formułę, by nie sugerować odpowiedzi lub sugerować się odpowiedziami innych osób. Uzyskane informacje zostaną zagregowane i przedstawione opinii publicznej; indywidualne wskazania pozostaną jedynie do mojej wiadomości.

* * *

Oczekuję, że przedmiotem szczególnego zainteresowania władz będą:
1. ...
2. ...
3. ...
* * *

Gorąco zachęcam do nadsyłania odpowiedzi, na które czekam — i z góry za nie dziękuję — do niedzieli, 4 maja 2014 r., godziny 19.00.

Łączę wyrazy szacunku,

(—) Helwetyk książę Romański,
Podkanclerzy.

Ankiety należy wysyłać, wyłącznie, pod podany wyżej adres e-mail: helwetyk@gmail.com. Na dyskusję nad postulatami będzie, oczywiście, czas w przyszłym tygodniu; tu i teraz dla badania ważne jest to, aby odpowiedzi miały możliwie najbardziej „indywidualny” charakter — dlatego mocno proszę o to, aby nie wklejać ich ani poniżej, ani w jakichkolwiek innych miejscach publicznych.

Oczywiście, z chęcią odpowiem na wszelkie pytania związane z ankietą. Gorąco zachęcam także do aktualizacji danych kontaktowych w profilach. ;-)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 505,00 lt
Ten artykuł lubią: Calisto Norvegicus-Chojnacka, Henryk Leszczyński, Rattus Norvegicus-Chojnacki, Michał Pséftis, Mikołaj Torped.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
I tak napiszę tu jakiś komentarz. W końcu trzeba wyrobić wymóg dwudziestu, o ile pamiętam, komentarzy, dla uzyskania statusu aktywnego.
Odpowiedz Permalink
Ivusia Buddusówna
Ta teatralizacja gestów nie wiedziec czemu, ale zaczyna mi się podobać. Mam nadzieję, że to się nie skończy na szafocie. ]:->
Odpowiedz Permalink
Simon Peter Liberi
Skończyły się Wam pomysły na postulaty do kampanii? :D
Odpowiedz Permalink
Helwetyk Romański
Nie jesteśmy na Facebooku, a to nie jest kampania do Europarlamentu... ;-)
Odpowiedz Permalink
Simon Peter Liberi
Burn.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.