Z poradnika posłanki
Seria wydawnicza: Z poradnika posłanki

Witajcie moi kochani!

Mam zaszczyt Wam przedstawić pierwszy i jedyny w swoim rodzaju "Poradnik posłanki". Dzisiejszy poradnik pokaże Wam:

- jak wyglądać seksownie bez majtek
- czy makijaż zrobi z nas zwierze
- punkt widzenia mężczyzny w kwestii doboru szminki

Kochane bądź kochani. Jak wyglądać seksownie bez majtek?
Doskonale wiemy, że majtki to nieodłączny element naszej garderoby. Już w średniowieczu zdarzały się królowe, które nosiły majtki chociaż wtedy były zakazane.

1207-sredniowieczna-bielizna-294865.jpg

Jednak dlaczego teraz kobieta ma również je nosić. Czy nie powinnyśmy poczuć się wyzwolone? W końcu brak majtek to możliwość doskonałego przewiewu części intymnych. Jednak ja tu mówię nie o tym, lecz o tym, że bez majteczek kobieta też może wyglądać seksownie. Kobieta bez majtek to niczym lwica na sawannie. Walczy o swoje, jest drapieżna i nie zawaha użyć się swoich atrybutów. Tj. króciutka charakterystyka kobiety bez bielizny. Aby wyglądać seksownie wystarczy założyć piękne shorty koronkowe w powiązaniu z bluzeczką bardzo przewiewną. Idealny zestaw na zbliżające się ciepłe dni. I to również sprawi, że oczy mężczyzn będą zwrócone tylko na Was drogie Panie. A poniżej przykład
w/w zestawu:
r-325,0-n-895369gpaG_rihanna_nago_rihanna_zdjecia_rih.jpg

Do kupienia w sklepie SarmaTopCiuch w cenie od 150 libertów do 300. Spieszcie się. Ilość towaru ograniczona!

Kolejna moja porada dotyczy tego jak się umalować aby wyglądać jak zwierzę gotowe zdobyć swą ofiarę. Kochane! To nie jest tak, że nas nie chcą! Trzeba być piękną samą w sobie. Każda by chciała tak jak ja zdobywać swoim ujmującym spojrzeniem kolegów z ławy sejmowej czy też mieszkańców mej Auterry!
rihanna-where-have-you-been-900-600-04-30-12-600x400.jpg
Makijaż wraz z fryzurą

Jak widzicie moi drodzy. Makijaż nie powinien być za mocny. W końcu każda z nas ma w sobie tego zwierza. Idealnie wyrównane kreski jak i również delikatna szminka powinna pomóc w utrzymaniu wzroku tego jedynego bądź jednego z wielu. Fryzura powinna przybrać formę delikatnego afro tak aby oznajmiała potencjalnemu wybrankowi gotowość do akcji. I w ten oto sposób makijaż wraz z fryzurą staje się bardzo zwierzęcy pozostawiając przy tym nutę niewinności.

Niewinność, niewinnością, ale dobór szminki dla każdej z nas jest bardzo ważny. Bo kto jak nie ona podkreśli nasze usta? Ale czy zechciałybyście dowiedzieć się jak na to mężczyzna patrzy - jakie jest jego zdanie, punkt widzenia w kwestii doboru szminki? Ja zawsze chciałem i się o tym już dowiedziałam, a więc z Wami zamierzam się podzielić tym odkryciem! Otóż pewien kolega poseł z którym spotkałam się kilkakrotnie sam na sam tak zauroczył się moją osobą, że porozmawialiśmy o tym jaką szminkę powinna kobieta sobie zakupić. Oto jego wypowiedź:

" Droga Rihanno. Jak dobrze wiesz Wam ciężko jest wybrać szminkę, a jak czasem wybierzecie to me oczy wolą zobaczyć gołębia parujące gołąbkę niż Wasze przebrzydłe usta! Tak nieumiejętnego malowania jakie czasem widzę na Wandejskich czy Baridajskich ulicach nie widziałem nigdzie w Sarmacji. Ale jak ja na to patrzę. Otóż każda kobieta powinna zakupić szminkę konkretnie marki "Doreal" o kolorze krwisto czerwonym. Zależnie jakie kobieta ma usta powinna tak sprawić aby w kwestii optycznej wydawały się większe i apetyczniejsze tak abym mógł na nie spoglądnąć i powiedzieć "Tak, ona umie wybrać szminkę". Pewnie każdy mężczyzna tak powie bo jak można nie przejść obojętnie obok takich ust!"

Tak to była wypowiedź pewnego posła. Czy zainspirowała Was do takiego wyboru szminek? Mnie oczywiście, że nie, ale mężczyzny zdanie jest zawsze inne!
W dzisiejszym poradniku niestety to wszystkie. Wkrótce będzie kolejne wydanie poradnika posłanki.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 449,00 lt
Ten artykuł lubią: Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Emanuel Śmigło, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Fryderyk von Hohenzollern, Rafał Jan.
Komentarze
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Czy ta czerwień szminki, to taka jak na moim avatarze? :D
Odpowiedz Permalink
Rafał Jan
Cytuję:
Ja zawsze chciałem i się o tym już dowiedziałam
chłop czy kobieta ? hmm
Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Tak Calisto. Ta Twoja szminka.

Rafał Jan - oj drobna pomyłka edytorska :d
Odpowiedz Permalink
Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki
Pięknie mamcia.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.