Wszystkim Paniom dedykowany ten kawałek

Wszystkim Paniom, które wytrzymujecie z tymi wszystkimi facetami. Przepraszam, że takim ogólnym kanałem, ale boję się, że indywidualnie bym już nie zdążył. Zagapiłem się. Niemniej w ten wieczór w tym szczególnym dniu w ten szczególny sposób, chciałbym w imieniu wszystkich facetów, nawet tych którzy nie chcą, podziękować za cierpliwość i wyrozmiałość. Dla Was toast:

Drogie Panie, oby Wam się!

Zamiast kwiatów i kupionych prezentów — coś niepowtarzalnego i własnoręcznie przerobionego:

yH70KQYJ.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 788,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Młynek Kawowy, Krzysztof Czuguł-Chan, Andrzej Fryderyk, Ivusia Buddusówna, Henryk Leszczyński, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Helwetyk Romański.
Komentarze
Karolina Aleksandra
Cudo <3 <3
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
Nieco odbiegając od zasadniczej treści dzieła, muszę powiedzieć, że nieustannie zdumiewa mnie konstrukcja "Oby wam/nam/ci się". Mam wrażenie, że czegoś ważnego brakuje.
Odpowiedz Permalink
Bartosz von Thorn-Mackiewicz
A niech mnie! Masz rację.

:)
Permalink
Bartosz von Thorn-Mackiewicz
Chociaż „a niech mnie” się powinno kończyć wielokropiek pewnie.

A oby nam się pozostawia Ci swobodę w tym co faktycznie się.
Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Serdecznie dziękuję!
Permalink
Bartosz von Thorn-Mackiewicz
Towarzyszu Prezydencie, to ja serdecznie dziękuję! Za pomoc w sprawie, o której nawet jeszcze nie skończyłe pisać. Pocztą konną list ślę niedługo.

Jeszcze uzupełniając — dwa tygodnie od publikacji oryginału i mojej obietnicy na rupostę. Czy jednak na odpowiednim poziomie? Zacząłem wątpić w pingwina, Jeszcze gdyby malowania nie miał odwrotnie. Riposta nieporównywalna z oryginałem — raczej inna płąsczyzna. f
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.