Park Stołeczny, Paulus Buddus, 03.03.2014 r. o 19:59
Odbudujmy Królestwo Baridasu

W dniu dzisiejszym JKMość Tomasz Ivo Hugo powołał na Regenta Królestwa Baridasu moją osobę. W związku z tym napisałem coś na wzór odezwy nie tylko do mieszkańców Baridasu, ale także do pozostałych Sarmatów. Jezeli ktoś chciałby wspomóc odbudować dawną świetność Baridasu zapraszam serdecznie.

Cytuję:
Wasza Królewska Mość!
Szanowna Rado!
Mieszkańcy Baridasu oraz całej Sarmacji!


W dniu dzisiejszym JKMość powołał mnie na urząd Regenta Królestwa Baridasu. Od dzisiaj przez pewien okres czasu będę sprawował tę funkcję, ale bez Waszej pomocy ten Kraj Koronny nie odbuduję się. Ja mam pewną wizję, ale potrzebuję także ludzi chcących mi pomóc w odbudowaniu dawnej świetności. Aby Nasz Kraj odżył potrzeba kilku reform lub poprstu zmian. Dlatego zwracam się do każdego Obywatela Baridasu i pozostałych regionów Sarmacji o pomoc przy tej kwesti. Pragnę poddać po dyskusję kilka rzeczy zanim cokolwiek zostanie zmienione. Pierwszą rzeczą jest niewątpliwie Rada. O swoich wizjach a także zastrzeżeniach pisałem wielokrotnie. Pragnę, aby każdy wypowiedział się w tej kwestii. Jak widzi Rade, jej pozycje i uprawnienia. Niewątpliwie zmiana statusu Rady (o ile do takiej dojdzie) wymagać będzie również zmian w Prawach Kardynalnych, nad którymi też warto się zastanowić. Oczywiście, aby nie było, że pragnę wprowadzać zmiany, nad wszystkim bacznym okiem spoglądać będzie JKMość. Mam nadzieję, że JKW Wicekrólowie Baridasu Mikołaj Torped oraz Markus Arped również będą chcieli pomóc i swoim doświadczeniem będą ukazywać właściwą drogę. Dziękuję JKMości o powierzenie mi tej funkcji i mam nadzieję, że nie zawiodę Księcia jak również moich wielkich poprzedników.

Dano w Almerze, 3 marca AD 2014

(-) Paulus Buddus
Wicekról Baridasu
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 077,00 lt
Ten artykuł lubią: Markus Arped, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Tomasz Ivo Hugo, Andrzej Fryderyk, Karolina Aleksandra.
Komentarze
Ten artykuł oczekuje na pierwszy komentarz.

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.