Park Stołeczny, Leszek Karakachanow Sr, 18.02.2014 r. o 22:27
Oddajcie głos pusty - oświadczenie KPS(w)

Towarzysze y towarzyszki!

Fafnaste plenum KC KPS(w) ustaliło, że w wyborach bieżących zwolennicy KPS(w) powinni oddać głos pusty, by zmusić rozmaite odcienie monarchofaszystów do przemyślenia własnej marności.

Po wielkim ataku na tożsamość wandejską oraz gremialnym wykwicie monarchofaszyzmu zawieszenie unii nie stało się faktem. Niemniej KC KPS(w) rekomenduje kontynuuowanie kursu wyciszenia i introspekcji, który naszym zdaniem przyniósł pozytywne efekty wśród towarzyszy wandejskich i kontynuuowanie go w chwili obecnej jest sprawą słuszną.

W wyniku wyciszenia zostały podjęte we współpracy ze wszystkimi wandejskimi uczelniami, jak również z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Soli, Konserwatorium Muzycznym w Wałbrzychu oraz Uniwersytetem Latającym im. W. Batoszewskiego w Bananopeszcie głęboko zakrojone prace nad optymalnymi rozwiązaniami społeczno-politycznymi. Badania są w fazie rozwojowej a wskazują na silne przeformułowanie rozwiązań w duchu wandyzmu-żenadyzmu oraz winnicyzmu-kelleryzmu. Dlatemu nie możemy zaprezentować publiczności sarmackiej gotowych rozwiązań i dlatemu nie wystawiliśmy listy w w wyborach.

Po lekturze programu NSZZ Represja naszła nas smutna refleksja, że większość rozwiązań już była wypróbowywana w różnych etapach historii Wandystanu (trybun ludowy, powszechny churał ludowy) i nie ma przesłanek, że tym razem przyniosą one efekty. Co do dodruku kanclerskiego, odsyłamy do pracy naukowej członka KC, tow. Karakachanowa, o funkcji legitymizacyjnej działań przepadowych.

W takim układzie kandydatur i programów trudno się spodziewać
jakiekolwiek pozytywnej korekty represyjnego kursu polityki cenzury przyjętego pod batutą mandragorów-renegatów za podjudzeniem Helwetyka Romańskiego. To tym bardziej napawa niepokojem co do przyszłości Sarmacji jako państwa które do niedawna wspierało swobodę wypowiedzi.


W świetle powyszych argumentów nawołujemy do oddania głosu pustego.

(-) KC KPS(w)

(wersja WAND-TASS)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 359,00 lt
Ten artykuł lubią: Gauleiter Kakulski, Andrzej Fryderyk, Krzysztof St. M. Kwazi, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Konstanty Jerzy Michalski, Jeremiasz Winchester, Michał Michaelus, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
Z przyjemnością oddam głos pusty.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Powiem nie dla pseudowyboru! Oddam głos pusty!
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Nie spodziewaliśmy się poparcia ze strony KPS(w), oświadczenie zaskoczeniem nie jest. Liczę jednak, że pozostałej części społeczeństwa zależy bardziej.
Odpowiedz Permalink
Anarchia Napalm Perun
Mandragorów-renegatów? Ktoś przybliży w skrócie, bo ja przedwczorajszy jeszcze.
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
@Perun- ja i Darth Czarnuch
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Co do wypróbowania rozwiązań w przeszłości. Sarmacja nie jest Wandystanem, Sarmaci różnią się od Wandejczyków. Nie ukrywajmy, liczy się również wykonanie.

Z tak prymitywnym rozumieniem swobody wypowiedzi nie da się nawet sensownie dyskutować.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.