Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 17.01.2014 r. o 21:18
Złote Wędki — gala już w niedzielę o 19:00!
Seria wydawnicza: Konkursy

h4tjBJ4e.png

Znamy ostateczny termin gali Złotych Wędek — plebiscytu organizowanego przez Radę Ministrów i Dwór Książęcy! To już w tę niedzielę, 19 stycznia, o godzinie 19:00! Podczas uroczystości na sarmackim kanale IRC ogłoszone zostaną wyniki głosowań publicznych we wszystkich kategoriach Złotych Wędek oraz wręczone nagrody (lub wysłane kurierem, jeśli nagrodzonego nie będzie na kanale). Nastąpi także odtajnienie głosowań — tj. przeniesienie ich na forum publiczne, aby zainteresowani mogli zobaczyć dokładne wyniki na własne oczy i przekonać się, jak wielka była konkurencja w niektórych kategoriach.

Pierwotnie uroczystość miała odbyć się w poniedziałek, ale okazało się, że po zakończeniu głosowań w dwóch kategoriach nastąpiły remisy (ostatnie godziny głosowania, nawiasem mówiąc, więc jeśli zdążycie, a nie głosowaliście — warto wybrać swój typ!). Chodzi o Dziennikarza Roku i Sportowca Roku. Dlatego też zarządzono dogrywki, a ostateczny termin gali przesunięto — w końcu po zakończeniu zbierania głosów trzeba jeszcze przygotować dyplomy, wygrawerować napisy na nagrodach, etc. etc. :) Przepraszamy za niedogodności i mamy nadzieję, że pojawicie się na sarmackim kanale IRC w tę niedzielę!

Ponadto, jeśli Wanda da, zostaną ogłoszone wyniki głosowania w Inicjatywie Roku 2013 i przyznana nagroda. Oczywiście, nie zabraknie okolicznościowych przemówień Jego Książęcej Mości i Kanclerza podsumowujących rok 2013. Warto więc złapać za kubek herbaty (zwłaszcza w związku z pogodą na zewnątrz) i otworzyć okno sarmackiego kanału IRC.

Pamiętajcie, niedziela, godz. 19:00, #sarmacja!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 688,00 lt
Ten artykuł lubią: Młynek Kawowy, Henryk Leszczyński, Tomasz Ivo Hugo, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Andrzej Fryderyk, Kazelot Hamilton.
Komentarze
Kazelot Hamilton
Są gdzieś wyniki dla tych którzy nie mogli uczestniczyć?
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.