Dlaczego jesteś w Sarmacji? Pomóż w przeprowadzeniu badań naukowych!

Xc6qhdQb.jpg
W Instytucie Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego zostałem zmuszony do wykonania projektu badawczego. Dotyczyć będzie on mikronacji, a konkretnie Sarmacji, jego roboczy tytuł zaś brzmi "Motywacje przynależności do państw wirtualnych na przykładzie Księstwa Sarmacji".

Mam już zebraną wstępnie bibliografię (będę rad, jeśli ktoś ma na dysku doktorat Brutusa Peruna, który również poświęcony był mikronacjom), mam jakiś plan działań.

Potrzebuję Waszej pomocy.

Chcę przeprowadzić cztery-pięć wywiadów z Sarmatami i Sarmatkami o tym, jak znaleźliście się w Sarmacji, co sprawiło, że tu działacie. Forma? Dowolna. Możemy poklikać, mogę odezwać się na skajpie. Pewnie ze dwa wywiady weźmie mój znajomy, który się podłączył pod projekt. Czas. Niedługo po najbliższym weekendzie.

Z chęcią poznam też Wasze sugestie i uwagi. Jak będę miał więcej konkretów, pewnie podzielę się z Wami szczegółowym planem badania.

Jeśli jesteś chętny/chętna, aby wziąć udział w wywiadzie do badania napisz PW, mail na leperros[at]gmail.com lub odezwij się do mnie na FB.
***

Zebrana podczas przygotowywania pracy bibliografia zostanie przekazana do Nowej Biblioteki Narodowej i stanie się podstawą do stworzenia Instytutu Badań Realowych Uniwersytetu Starosarmackiego.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
7 053,00 lt
Ten artykuł lubią: Yupeng Beijin-Zhao, Adam Gabriel Grzelązka, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Ignacy Urban de Ruth, Paulus Buddus, Jack von Horn, Młynek Kawowy, Mikołaj Torped, Tomasz Ivo Hugo, Fryderyk von Hohenzollern, Ivusia Buddusówna, Markus Arped, Jeremiasz Winchester, Rafał Jan.
Komentarze
Adam Gabriel Grzelązka
Ciekawy pomysł. Mam nadzieję, że nie zabraknie chętnych do wywiadu.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.