Ferment, Leszek de Ruth, 12.01.2014 r. o 17:25
YK Słoniki Sodomia mistrzem Ekstraklasy SLP!

Nareszcie się udało! Ogrom szczęścia, zaledwie 5 straconych bramek (jak na razie), tylko jeden przegrany mecz (również jak na razie). Nawet w Pucharze, z którego odpadliśmy w drugiej rundzie, nie przegraliśmy meczu. Po wczorajszej wygranej nad drużyną Arped F.C. aż 6:0 zespół mógł świętować zapewnienie sobie tytułu. Szczęście, szczęście, szczęście!

Pozostały nam dwie kolejki by jeszcze podszkolić młodzież przed nadchodzącym sezonem. Musimy mocno przyłożyć się do szkolenia, bo odchodzi od nas absolutna legenda - Niclas Adermark. Już się niedawno nad tym zawodnikiem rozpływałem, więc dziś oszczędzę, ale jeszcze będą miał ku zachwytom okazję na podsumowanie sezonu. W związku z tą stratą najbliższy sezon zapowiada się emocjonująco.

Podziękowania i gratulacje należą się naszym rywalom, którzy nie raz stawiali trudne warunki. W przyszłym sezonie można z pewnością spodziewać się jeszcze trudniejszych.

Po całych tych zmaganiach mogę spokojnie odetchnąć, na moment się zrelaksować, a po tej chwili błogości zacząć rozmyślać nad wzmocnieniem składu przed kolejnym sezonem. Oby był jeszcze bardziej owocny, może uda się coś ugrać w Pucharze.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 563,00 lt
Ten artykuł lubią: Karolina Aleksandra, Ignacy Urban de Ruth, Michał Michaelus, Leszek Karakachanow Sr, Kedar via Margończyk, Tomasz Ivo Hugo, Michał Kowalewski, Henryk Leszczyński, Krzysztof von Thorn-Macak.
Komentarze
Krzysztof von Thorn-Macak
Gratulacje!
W tym sezonie liga się w sposób przerażający rozwarstwiła - mam nadzieję, że w przyszłym sezonie mistrza poznamy dopiero po ostatniej rundzie :)
Odpowiedz Permalink
Leszek de Ruth
Jakbym nie skopał meczu z Tobą Krzysiu, to bym już kolejkę temu świętował :D Ale fakt, miło będzie jeśli następny sezon będzie bardziej zacięty.
Odpowiedz Permalink
Michał Michaelus
Oby kolejny sezon był bardziej wyrównany. W końcu Świeccy wracają do elity ;-)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof von Thorn-Macak
Przecież lojalnie informowałem, że Młoty będą ćwiczyć młodzież ale nie w meczu ze Słoniami z którymi mamy kosę :)
Zresztą lider to lider - i trzeba go podjąć godnie. Ale wynik 2-0 dla mnie i tak mnie zaskoczył.
No i witamy Synów w Ekstra :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.