Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 11.01.2014 r. o 17:54
Złote Wędki - można już głosować!
Seria wydawnicza: Konkursy

Niedawno ogłosiliśmy na forum nominacje do plebiscytu Złote Wędki, sarmackiego ekwiwalentu Oscarów, z tym, że nie są one przyznawane tylko w kategoriach filmowych, i nie nazywają się Oscary. Ale - są. ;) I nad nimi ciężko pracowali Rada Ministrów oraz Dwór Książęcy, a konkretniej: Kapituła plebiscytu w składzie: Jego Książęca Mość Tomasz Ivo Hugo, Kanclerz Markus Arped, Minister Dziedzictwa Narodowego Tytus Aureliusz-Chojnacki i Marszałek Sejmu Avril von Levengothon.

Do przełomu 12 i 13 stycznia można głosować w licznych kategoriach plebiscytu na nominowanych. Do głosowania dołączono także nominacje Kapituły, które w paru przypadkach pokrywały się z nominacjami zamieszczonymi na forum. Poniżej zamieszczamy spis głosowań razem z nominacjami Kapituły. Nie są one zobowiązujące, wygra wybór ludu.

Sarmata Roku - nominacja Kapituły: Misza Korab-Kaku - Kanclerz połączonego rządu Zielonego Balonika i ONR, wprowadził innowacyjny system zarządzania Radą Ministrów, poseł kadencji Sejmu, która zreformowała proces elekcyjny i główny jej działacz.

Żołnierz Roku - nominacja Kapituły: Jack von Horn - nowy Hetman Książęcych Sił Zbrojnych, aktywny żołnierz, otworzył forum KSZ dla publiczności i wprowadził lepsze Public Relations w tej organizacji.

Artysta Roku - nominacja Kapituły: John Rasmusen - twórca wielu znakomitych komiksów, trafnie i celnie komentujących naszą polityczną rzeczywistość

Sportowiec Roku - nominacja Kapituły: Krzysztof Macak - prezes zarządu SLP, dzielnie publikujący relacje z meczów w SLP oraz motywujący do grania w jej ramach.

Wydarzenie Roku - nominacja Kapituły: abdykacja - niesprecyzowana, po prostu obie abdykacje w tym roku były wydarzeniami, które doprowadziły do przełomów i nowego postrzegania Sarmacji.

Polityk Roku - nominacja Kapituły: Karolina von Lichtenstein - wielokrotna Kanclerz lub Podkanclerzy oraz posłanka prawie wszystkich kadencji Sejmu w 2013 roku. Zua kobieta.

Odkrycie Roku - nominacja Kapituły: Akademik Tradycja Wileńska - dołączył do nas w lutym 2013 i zawojował od razu na scenie samorządowej w Teutonii - był Lordem Koadiutorem, a później Regentem, następnie dołączył do Wandystanu, aby równie aktywnie uczestniczyć w jego życiu. Przez cały czas raczył nas także literaturą wysokiego poziomu.

Dziennikarz Roku - nominacja Kapituły: Henryk K. Leszczyński - znakomity dziennikarz, który w tym roku powrócił do nas i na niezmiennie wysokim poziomie komentował lub donosił o ostatnich wydarzeniach w polityce.

Informatyk Roku - nominacja Kapituły: Najwyższa Izba Architektury - nowoczesna instytucja na miarę naszych czasów. Stworzyła DSG i go rozwija, jednocześnie rozpatrując setki wniosków i zgłoszeń od Sarmatów.

Samorządowiec Roku - nominacja Kapituły: Młynek Kawowy - pełnił stanowisko konsula Sclavinii, niezmordowanie dążył do utrzymania aktywności w niej i ściągania nowych mieszkańców do tego samorządu. Uwaga, nawet jeśli głosowałeś w tym plebiscycie - sprawdź, czy Twój głos się zapisał - ANKIETA ZOSTAŁA ZRESETOWANA
I na koniec zapraszamy do oddawania głosów w konkursie na Inicjatywę Miesiąca, albowiem po zakończeniu tegoż zostanie ogłoszony konkurs na Inicjatywę Roku, połączony z Inicjatywami Miesiąca.

Myszka w dłoń, głosować czas!

A wielka gala rozdania Złotych Wędek odbędzie się 13.01, wieczorem! Szczegóły będą podawane na forum, tam też należy się kierować po wszelkie aktualne informacje.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 874,00 lt
Ten artykuł lubią: Młynek Kawowy, Markus Arped, Krzysztof Kura, Vladimir von Hochenhaüser.
Komentarze
Paulus Buddus
ja mam pytanie, czy nazwiska wymienione jako nominacje to stanowisko RM czy poprostu brani byli pierwsi z brzegu?
Odpowiedz Permalink
Karolina Aleksandra
Nominacje Kapituły to wspólnie ustalone nominacje Kapituły ;) A wszystko to co jest w głosowaniach, to nominacje Kapituły + ludzi w wątkach :)
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
a kto wchodzi w skład kapituły?
Odpowiedz Permalink
Alfred
Tego dowie się Pan z treści artykułu ;)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Towarzyszu Paulus! Gratulacje! Komentujesz artykuł, którego w pełni nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś!
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
[font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif]Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział. [/font]
[font=Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif]Wyskakuje mi ten komunikat?[/font]
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.