Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 31.12.2013 r. o 18:14
Szczęśliwego Nowego Roku
Seria wydawnicza: Życzenia

Drogie Sarmatki!
Drodzy Sarmaci!

K
ończy się rok 2013. Rok pełen zwrotów akcji, zaskakujących wydarzeń i kontrowersji. Rok intensywnej pracy i burzliwych sporów. Być może było to jeden z najciekawszych, najbardziej przepełniony "dzianiem się" rok w Księstwie. Ani na chwilę nie zwalnialiśmy tempa i nawet sezon ogórkowo-wakacyjny przebiegł pod znakiem aktywności. Ze spraw osobistych... to był pierwszy rok, w którym Sarmacją rządziło trzech Książąt.

Z
yczę Wam, Księstwu i sobie, aby Nowy 2014 Rok przebiegł pod znakiem chociaż takiej aktywności, jak to było w mijającym 2013 roku. A może nawet jeszcze większej. Życzę równocześnie, aby ta aktywność była przepełniona po brzegi emocjami, ale nigdy negatywnie osobistymi. Życzę nam, abyśmy budowali w nowym roku naszą Sarmację na zgodzie, współpracy, wzajemnym szacunku, a nawet sporach, jeśli ma z nich wyniknąć coś dobrego.

D
ziękuję Wam wszystkim za to, że nawet choć przez chwilę chcieliście budować naszą mikronacyjną Ojczyznę. Dziękuję tym, którzy mieli największy wkład w to, jaką Sarmacja jest dzisiaj, u schyłku roku. 

Dziękuję Wszystkim, którzy choć przez chwilę mnie wspierali, którzy byli mi kumplem, przyjacielem w tym mijającym roku. Dziękuję szczególnie gorąco Tym, którzy są przy mnie od samego początku i wciąż trwają.

P
rzepraszam Wszystkich za niespełnione, a pokładane we mnie nadzieję. Przepraszam Każdego, kogo moje działania czy słowa skrzywdziły. Nigdy nie miałem takich intencji, tym bardziej przepraszam, że rozminęły się one z odbiorem mych słów czy konsekwencją moich czynów. Mam nadzieję, że w Nowym 2014 Roku tych zawiedzionych nadziei czy krzywd nie będzie wcale, a przynajmniej dużo mniej.

Z
yczę Wam, drodzy Mikronacyjni Rodacy wszystkiego najlepszego na Nowy 2014 Rok i udanej, szampańskiej zabawy sylwestrowej!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 477,00 lt
Ten artykuł lubią: Kedar via Margończyk, Fryderyk von Hohenzollern, Jakubbu Ashikaga, Vladimir von Hochenhaüser, Krzysztof St. M. Kwazi, Karolina Aleksandra, Andrzej Fryderyk, Paulus Buddus, Młynek Kawowy, Markus Arped, Leszek de Ruth, Jan Magov-Zaorski.
Komentarze
Jakubbu Ashikaga
Szczęśliwego Nowego Roku WKM!
Szczęśliwego Nowego Roku Sarmaci!
Odpowiedz Permalink
Adam Gabriel Grzelązka
Przyłączam się do życzeń noworocznych :)
Permalink
Mikołaj Torped
Powodzenia w roku 2014!:-D
Odpowiedz Permalink
Ivan von Lichtenstein
Szczęśłlwego nowego roku!
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Najlepszego w Nowym Roku, aby był lepszy od ubiegłego :)
Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Gorzej nie będzie. Chyba.
Odpowiedz Permalink
Ivusia Buddusówna
Szczęśliwego Nowego Roku! :)) 
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.