Dwór Książęcy, Karolina Aleksandra, 23.12.2013 r. o 21:50
Życzenia od Dworu
Seria wydawnicza: Życzenia

Mimo braku śniegu, Książęce Miasto Grodzisk wciąż wygląda świątecznie. W niektórych częściach miasta trwają ostatnie pośpieszne poprawki dekoracji ulicznych, ale większość Grodziszczan znajduje się już w rodzinnych domach lub do nich podąża szybkimi autostradami Starosarmacji. Na święta do własnych domów rozjechali się także posłowie, ale w związku z nadchodzącymi głosowaniami w Sejmie, spodziewamy się, że szybko wrócą do Książęcego Miasta.

H9Uw7y9r.png

W związku z nadchodzącymi świętami, Jego Książęca Mość Tomasz Ivo Hugo razem z Dworem Książęcym chciałby życzyć wszystkim spokojnie spędzonego czasu w miłej atmosferze i w rodzinnym gronie. Obecnie w Sarmacji atmosfera jest ciężka — ale święta to czas, aby odpuścić sobie wszelkie wojny i niesnaski; aby było fajnie i miło.

Rok 2013 był dla nas rokiem wielu nieciekawych wydarzeń, ale zdołaliśmy wszystko przetrwać. Zyskaliśmy wiele doświadczeń i nauk na przyszłość — i bogatsi o historię wchodzimy w nowy rok. Oby był dla nas wszystkich szczęśliwy!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 844,00 lt
Ten artykuł lubią: Simon Peter Liberi, Fryderyk von Hohenzollern, Jack von Horn, Adam Gabriel Grzelązka, Ivusia Buddusówna, Aleksander Damian Chojnacki, Kedar via Margończyk, Andrzej Fryderyk, Teodozjusz Azoramath-Arped, Jakubbu Ashikaga, Paulus Buddus, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Markus Arped, Keneth McKoy.
Komentarze
Ivusia Buddusówna
819PmW3D.jpg

Wesołych i spokojnych Świąt prosto z Grodziska! :)
Odpowiedz Permalink
Jakubbu Ashikaga
Podczepiam się! :D

W imieniu administracji MizureNET życzę wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na IRC-u (już ponad rok!) i mamy nadzieję, że nadal będziecie korzystali z naszych usług!

http://www.mizure.net/news/6
Odpowiedz Permalink
Lanigiria von Graudenz
Mimo wszystko radosnych, w przyjaznym gronie Wesołych Świąt, niech gwiazdka zaświeci i dla wasz :)
tapety-boze-narodzenie-451-1.jpg
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.