Park Stołeczny, Paulus Buddus, 23.12.2013 r. o 09:27
Życzenia Świąteczne

Wasza Królewska Mość!
Arystokracjo i Szlachto!
Obywatele i Mieszkańcy Księstwa Sarmacji!


Z okazji zbliżających się Świąt pragnę każdemu i z osobna złożyć najserdeczniejsze życzenia. Składam je jako zwykły Obywatel. Życzę każdemu, aby w te wyjątkowe Święta zawitała w Waszych sercach miłość i nadzieja. Niech w każdym domu tym virtualnym w Gelloni i Starosarmacji, Baridasie, Teutonii, Sclavinii i Wandystanie oraz w Waszych realnych domach będzię radość i szczęście.

Na okres świąt i okresu noworocznego "zakopmy" nasze spory i rozłamy. Jest to okres radości, więc radujmy się wszyscy!!

W tym miejscu chciałbym podziękować także wszystkim, którzy przez ten rok działali i tworzyli w Sarmacji. Przez ten rok "przeżyliśmy" wiele: przepad, kryzys monarchii i inne rozłamy między krajami tworzącymi Nasze państwo. Było różnie, ale zawsze wspólnie. Przepraszam, których może złym słowem lub zaniedbaniem w obowiązkach uraziłem. Pragnę także podziękować wszystkim z którymi mogę wspólnie się bawić.

Wszystkim życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!
ZBDU8ne2.jpg

wszystkiego co najlepsze życzy Wam
P
aulus baron Buddus
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 053,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir von Hochenhaüser, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Markus Arped, Keneth McKoy, Adam Gabriel Grzelązka, Ivusia Buddusówna, Fryderyk von Hohenzollern, Teodozjusz Azoramath-Arped.
Komentarze
Roland Heach-Romański

Mikołaj macający piersi kobiety godzi w moją wolność... dlaczego zamieszczono ten przejaw seksizmu? Dlaczego propaguje się heteryzm? Dla mnie to równoznaczne z użyciem wulgaryzmu... dlaczego nikt nie reaguje? Czy moja wolność od pornografii jest mniejsza niż wolność PIIG od wulgaryzmów? To przecież jest wulgarne zdjęcie! A prefekt sercuje?! Domagam się ingerencji w artykuł i ocenzurowania zdjęcia...A tak serio już, mimo wszystko, Paulusie dziękuję za życzenia i Tobie również radosnych świąt, jasności umysłu, trafności osądu, by ocenianie ludzi nie przychodziło Ci zbyt lekko. By przyjaźnie były wieczne, a radości długie, a rok przyszły obfitował w uśmiech i sukces.
Odpowiedz Permalink
Keneth McKoy
Z okazji nadchodzących Świąt wszystkim mieszkańcom Sarmacji we wszystkich jej krainach Życzę spełnienia wszystkich marzeń oraz uśmiechu i radości wśród grona sprawdzonych przyjaciół i rodziny
Permalink
Jan via Teutończyk
Chamskie ale ładne ;)
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Akademiku, " Kończ waść, wstydu oszczędź.". Twoja wolność, szeroko rozumiany liberalizm, kończy się tam gdzie zaczynasz jechać po bandzie!
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Fryderyku, już dawno ograniczyłeś moją wolność. Moja wolność skończył się tam gdzie zaczęła się Twoja pseudowolność do mowy nienawiści.
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
WOLNOŚĆ = CYCKI

240px-Eug%C3%A8ne_Delacroix_-_La_libert%C3%A9_guidant_le_peuple.jpg
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Do mowy nienawiści, serio? Rozumiesz co piszesz w ogóle? Czym innym jest stwierdzenie faktu odnośnie całej grupy z Wandystanu i jej zachowań wobec całej wspólnoty sarmackiej. A czym innym jest język nienawiści, który przejawia się w twoich wypowiedziach, jak i innych mieszkańców MW(chociaż nie wszystkich). Powiem po wendyjsku, weźcie się pierdolnijcie w łeb, anarchizm oraz krytykanctwo wszystkiego to nie jest rozwiązanie. Albo się przystosujecie, i przyjmiecie ogólne normy albo czas powiedzieć aliwederci!
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Mówcie "aliwedrci!" nam, Wandejczykom (stan osobowy w KS -10), następni w kolejce stoją Teutonii (stan osobowy w KS -8), jak złapiecie falę, to może i Sclavińczycy (mam nadzieję, że tak to się odmienia) zostaną wyrzuceni... Skorość do wyrzucania aktywnych w dobie demograficznego kryzysu i osłabienia zainteresowania mikronacjami jako takimi, to coś czego Sarmacji teraz potrzeba...

Powiedzcie w prost, że każdy kto nie wpisze się w wasze monarchistyczne kółko poddaństwa i samouwielbienia nie będzie mile widziany w KS, a nie mydlicie oczy społeczeństwu, że Wandystan jest zły. Inny nie znaczy gorszy. I znowu tak się bardzo nie zmienił odkąd jestem w mikroświecie, a to już będzie zaraz 5 lat. Więc albo wolno myślicie, albo jak już wspomniałem znaleźliście sobie pretekst do budowania społeczności poddańczego samouwielbienia.
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Tak mówię aliwederci wam! Tylko dlatego że uważacie siebie, że stoicie ponad prawem i ogólne zasady was nie obowiązują. Co do mojego światopoglądu, nie wypowiadajcie się bo go nie znacie. Zrozumcie pewną rzecz, rozróżnijcie tolerancji od akceptacji! Jest to definitywna różnica.
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Wypraszam sobie takie kłamstwa. Nie uważam siebie za osobę stojącą ponad prawem. Za użycie wulgaryzmów zostałem skazany i odsiedziałem swoje. Za złamanie kary więzienia i wypowiedzi na IRCu odsiedziałem swoje, a teraz, za wielokrotne łamanie kary więzienia SAM OSOBIŚCIE złożyłem zawiadomienie, na SIEBIE SAMEGO celem uzyskania sprawiedliwości w ramach sarmackiego prawa... Więc proszę nie kłamać, że stawiam się ponad prawem.

Co więcej, zauważyłem, że odkąd zacząłem dobitnie zwracać uwagę na przestrzeganie prawa przez pozostałych Sarmatów, zarzuca mi się dramatyzm, przesadyzm i komizm nieśmieszny zresztą. Więc nie rozumiem. Łamię prawo źle, pilnuję jego przestrzegania gorzej?

Radzę się zdecydować i samookreślić nim żyłka pęknie z samouwielbienia w szale napadu hipokryzji :)
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Spoko, ale Baridas zawsze wierny Koronie, a co do Teutonii raptem 3 aktywne osoby, ktore chcą opuścić Koronę, reszta chce pozostać więc bez siania fermentu.
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Bym Ci powiedział jak się sprawy mają w Teutonii, Paulusie, ale nie wypada mi o tym mówić ze względu na wielką sympatię do Kwaziego i ogółu braci teutońskiej :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.