Gazeta Wyborcza, Michaś Elżbieta II, 22.12.2013 r. o 17:17
3 mity na temat Piotra II Grzegorza

1. PIOTR II GRZEGORZ WSPÓŁTWORZYŁ WANDYSTAN

Popularne kłamstwo, rozpowszechniane przez tego zwyrodnialca dla pozyskania sobie klaki wśród kregów postępowych. Próżno szukać wizerunku tego tyrana na jakichkolwiek zdjęciach upamiętniajacych początki budowy Ojczyzny Socjalistycznej. PIIG pojawił się w Wandystanie na gotowe, dlugo po budowie zrębów Ojczyzny przez Kolektyw Mandragorski w składzie Wander i Precelik. Prezydent Sobczak niechętnie przyznał mu obywatelstwo, a następnie polecił Służbie Bezpieczeństwa pilnie śledzić monarchistycznego dygnitarza. Wnioski z obserwacji był miażdżące: PIIG jak najgorsza, ryża wiewiórka, w zamian za orzeszki donosił sarmackim służbom o wszystkim, co dzieje się w Ojczyźnie Ludu. Swoim zwyrodniałym postępowaniem pluł na wszelkie wartości, leżące u podstaw powstania Wandystanu. Nigdy nie objął żadnego ważnego stanowiska w kraju, nie zyskał bowiem należnego zaufania mas ludowych.

x07e0nf2.jpg

Na zdjęciu: budynek w Precelkhandzie zniszczony w wyniku rozmyślnych działań zdradzieckiego impostora Khanda

2. PIOTR II GRZEGORZ PRZESTRZEGAŁ PRAW JAKO KSIĄŻĘ SARMACJI

Popularne kłamstwo, rozpowszechniane przez tego seryjnego gwałciciela swobód i systemów gospodarczych, dla stworzenia fałszywego wizerunku postaci szlachetnej. Cynicznie i wielokrotnie łamał podstawowe zasady porządku prawnego Księstwa Sarmacji. Bezprawnie i brutalnie zamordował Yaraeha Euskadi, niwecząc długotrwały okres szanowania praw konstytucyjnie gwarantowanych, nie mający precedensu w poprzedzającej panowanie Michała Feliksa historii Sarmacji. Wywłaszczył setki mieszkańców Sarmacji, niszcząc w ataku szaleństwa system gospodarczy, prowadząc zamożny, przodujący w rozwoju kraj na krawędź upadku. Dziś ten mediewistyczny pies próbuje szczekać na władzę ludową, licząc na to, że lud zapomniał jego zbrodnie. Krył za to bliskiego sobie banitę, umożliwiając mu - mimo wydanego wyroku - swobodne działanie w kraju, pokazując swój pogardliwy stosunek do elementarnych norm prawnych.

B8Jn94Lr.jpg

Na zdjęciu: Czarnolas. Dzieci głodujące w wyniku zbrodniczego zniszczenia systemu Złota Wolność przez wygłodniałego uwielbienia, wściekłego wilczura Khanda

3. PIOTR II GRZEGORZ MA DOBRE SERCE I KOCHA NARÓD

Popularne kłamstwo, mające wybielić rzeczywisty wizerunek tej wściekłej, psychotycznej bestii. W czasie swojego panowania PIIG nieraz wyznawał mi swoją głęboką nienawiść do współobywateli. Pluł na Książęce Siły Zbrojne, otwarcie gardząc wysiłkiem żołnierskim, czniał honor Niezwyciężonej Sarmackiej Armii Ludowej. Rozpowszechniał na dworze obelżywe kalumnie pod adresem wiodących przedstawicieli sceny politycznej, bez względu na przynależność partyjną, wiek i płeć. Pozbawiony altruizmu i empatii, zakochany w sobie do obłędu, ten kaprawy dyktator roił sobie świat, w którym wszyscy są mu bezgranicznie podlegli. Tworzył frakcje, dążące do rozkładu państwa. Był gorszy od psa.

W8TZQhk9.jpg

Na zdjęciu: kwiat na miejscu zbrodni dokonanej przez sadystycznego tyrana na niewinnej wiewórce
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 126,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr II Grzegorz, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Leszek Karakachanow Sr, John Rasmusen, Fryderyk von Hohenzollern.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
CIĄG DALSZY ZAPEWNE NASTAPI
Odpowiedz Permalink
Piotr II Grzegorz
A gdzie zdjęcie zatytułowane: były książę Michał Feliks, jako administrator serwisu sarmacja.org POLECA oficjalnie, podczas rozmowy telefonicznej, abdykhandowi P2G wyłączenie systemu Złota Wolność z jego systemu?

Oczywiście, poruszam się cały czas w zaproponowanej przez autora konwencji satyrycznej, bo gdyby powyższa insynuacja polegała choćby minimalnie na prawdzie, to przecież abdykhand powoływałby się na tę okoliczność podczas toczącego się procesu, chcąc uniknąć, nawet kosztem chronienia przyjaciół i sojuszników, odpowiedzialności karnej. Nieprawdaż?
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Kolejne kłamstwa oszalałego z nienawiści tyrana są tylko kolejnymi, zeżartymi przez rdzę, kawałami metalu ciskanego przezeń na jego własny grób w pamięci Ludu i Narodu. Przedstawiciele władzy ludowej impregnowani są na obelgi i fałszerstwa tyrana-Prefekta, który wreszcie znalazł godne sobie miejsce - cenzora i fałszerza Prawdy.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Przepraszam - PODPREFEKTA.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
O proszę, co ja widzę w wątku, w którym przed sądem postawiony został Mandragor: "Przede wszystkim nie rozumiem w jakim charakterze zostało złożone powyższe oświadczenie. Jeżeli w związku z pełnioną funkcją, to w ocenie prefektury, wpływa to w sposób niedopuszczalny na bezstronność w w/w procesie. Książę jest organem odwoławczym - i nie może wypowiadać się w toku toczącego się procesu - inaczej niż zaznaczając, iż podejmie stosowne działania aby swoją wypowiedź nie traktować w ten sposób, że wpłynie ona na proces. Jak rozumiem, wolą księcia nie jest wpływ pozaprawny na procedowanie, zatem przyjmuję, że powyższym oświadczeniem Jego Książęca Mość wyłączył się od orzekania w niniejszej sprawie w przyszłości, w tym jako intencja odwoławcza."

A zatem oszalały z auto-namiętności Podprefekt poucza teraz Księcia, okazując skrajny brak szacunku do Najwyższego Obywatela Sarmacji. Wydaje mu się, że wciąż rządzi, znów chciałby być tyranem. Czy tego rodzaju pogardliwe uwagi wobec Jego Wysokości, nie stanowią aby naruszenia prawa...?
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Sugestie aby Piotra II Grzegorza do Wandystanu przywiozła SRS motorówką należy włożyć między bajki.
Permalink
Michaś Elżbieta II
Zostaje jeszcze kwestia Wandejskiego Czerwca. Podobno pewnie ważne persony z najwyższych kręgów władzy widywały wtedy Renegata Khanda na obiadkach w siedzibie KON...ale co oni tam wiedzą?
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
W tym czasie P2G rzekomo wygrywał w Kasynie Las Wandas co miesiąc spore kwoty. Przypadek?
Permalink
Michaś Elżbieta II
Nie sądzę.
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Cytuję:
Popularne kłamstwo, rozpowszechniane przez tego zwyrodnialca
I stronę Wandystanu
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Poważnie? A więc włamał się na stronę, pragnąc zapewne zniweczyć ciężką pracę jej twórców :(
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
I po co ten artykuł? Po co zaszczycać szumem coś co zaszczyciło się samouwielbieniem już dawno? tow. Defloriuszu, oszczędzajcie palce i klawiaturę na pracę miłą wandzie i kolektywowi. Narcyzy zaś niech same się narcyzują. Tyle.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
A to wy nie w kiciu? Już mi sie myli kto siedzi, a kto nie.
Odpowiedz Permalink
Odin Illusion
Test systemu komentowaania artykułów.
Permalink
Roland Heach-Romański
Wyszedłem dosłownie 50 minut temu... dosłownie na kilka dni i dosłownie po banicję :)
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
To jak wyszliscie, to skorzystajcie z okazji zeby zaprezentowac lepsza twarz Wandystanu, zaprzeczajaca propagandzie, ktora jest tu przez Neobazylie uprawiana od dawna.
Odpowiedz Permalink
Roland Heach-Romański
Nie wejdę na sarmackie salony. Elementowi rynsztokowemu nie wolno się wybijać poza poziom gnoju...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.