Dwór Książęcy, Tomasz Ivo Hugo, 06.12.2013 r. o 20:33
Konkursy mikołajkowo-świąteczne
Seria wydawnicza: Konkursy

Sarmatki, Sarmaci!
D
ziś szósty grudnia, dzień, gdy do grzecznych dzieci przychodzi św. Mikołaj. A co, jeśli nie byliśmy grzeczni albo jesteśmy już dorośli? Nic straconego, w Sarmacji też będzie okazja do dostania prezentów. Albo do ich wysłania – zależnie od punktu widzenia.

Święta coraz bliżej, a co za tym idzie, coraz więcej życzeń wysyłanych pocztą. Dlatego też, chcąc Wam ułatwić przesyłanie sobie dobrych fluidów, przygotowaliśmy parę konkursów.

Wyślij najwięcej pocztówek! – bądź dobrym obywatelem i w okresie od dziś do 24 grudnia obsyp wszystkich życzeniami. Naturalnie, do każdej pocztówki musi być dołączony znaczek, coby adresat miał przyjemność stania nad garnkiem z parą i odklejania znaczka.

A właśnie, co do znaczków… Odklej najwięcej znaczków, a dostaniesz nagrodę. Pracowitość i wytrwałość się opłaci, no a do tego możesz dostać całkiem niezłą sumkę libertów z odklejania znaczków. Wystarczy kliknąć na znaczek w pocztówce, którą dostaniecie.

K
olejne dwa konkursy są dla grafików.

Panie i panowie, wykażcie się i opublikujcie w temacie na forum Projekt mikołajkowo-świątecznego znaczka. Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze ankiety, a jego praca będzie sprzedawana w Poczcie Baridajskiej. Ponadto, autor zwycięskiego znaczka będzie miał prawo do nadania mu nazwy. Zastrzegamy, że nie może być to nazwa obrażająca kogokolwiek czy zawierająca słowa wulgarne.

I ostatnia okazja do zarobienia paru libertów – Najładniejsza pocztówka! W Poczcie Baridajskiej planowane jest wdrożenie przedniej części pocztówki – tej, na której zazwyczaj są ładne krajobrazy podpisane “Pozdrowienia z X”. Aby pomóc we wdrożeniu tej funkcji, musimy przygotować do niej parę grafik. Zaczniemy od tematyki świątecznej. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze głosowania w ankiecie na forum, ale wszystkie kartki trafią do Poczty.

Z
achęcamy do udziału we wszystkich konkursach. Termin jest do 24 grudnia, a zwycięzca każdego z nich zostanie obsypany pieniędzmi :) W puli nagród póki co jest 311 tys. lt, ale sponsorzy są mile widziani.

M
acie inną sugestię? Pomysł na konkurs? Coś innego? Nie wahajcie się, piszcie tutaj. Anonimowość gwarantowana, a każda sugestia zostanie wzięta pod uwagę :)
4DJ0upZ2.png
W3XsoOT9.png
Spisano w Mikołajki AD 2014.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 815,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Karolina Aleksandra, Calisto Norvegicus-Chojnacka, Jan via Teutończyk, Aleksander Damian Chojnacki, Andrzej Fryderyk, Gustaw Witkowski.
Komentarze
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Dobry pomysł. Niemniej mam kilka pytań:

1) Jakie są wymagania odnośnie wymiarów projektu znaczka i pocztówki?
2) Ile projektów w każdej dziedzinie może zgłosić jeden uczestnik?
3) Jakie są zasady odnośnie wykonywania projektów? Ma być to rysunek, montaż z dostępnych w sieci grafik, a może jest to zupełnie obojętne?

Z góry dziękuję WKM za odpowiedź.
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
To może na 1. odpowiem ja, z racji pełnionych f-cji :)
Wzory znaczków: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=317&t=7998
Co do kartek - wymiary to 588px x 305px. Ew. można skorzystać z szablonu, ale pamiętając, by nie wychodzić poza biały obszar
Odpowiedz Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Dziękuję Radcy NIA za pomoc w odpoweidzi :)
Co do 2. pytania - nie ma ilościowych ograniczeń. Co do 3. pytania - nie ma ograniczeń co do sposobu wykonania projektów, byleby nikt plagiatu nie zrobił.
Odpowiedz Permalink
Calisto Norvegicus-Chojnacka
Dziękuję za szybkie i wyczerpujące odpowiedzi :)
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Ojej, wróciła Pani! Liczę na uzupełnienie Galerii o portrety Mikołaja Jana i Tomasza Iva Hugona.
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
niby konkurs trwa a ja nie dostałem kartki :(
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Konkursy to dobra rzecz. Co prawda trochę nie dla mnie, ale i tak bardzo się cieszę, że się pojawiają tego typu inicjatywy. A to, że zostały ogłoszone przez WKM dodaje im dodatkowego uroku. Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że w Poczcie Baridajskiej pojawi się nowy, naprawdę ciekawy znaczek.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.