Rada Ministrów, Markus Arped, 04.12.2013 r. o 00:36
Komunikat rządowy dot. Prefekta Generalnego
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

xhm8veTr.png

Drogie Sarmatki, drodzy Sarmaci!

28 listopada, zaraz po północy, tow. Katiuszyn Rewoluty Lepki złożył rezygnację z urzędu Prefekta Generalnego. Swoją decyzję tłumaczył między innymi tym, że jego „polityka miłości” — cenzura wulgaryzmów z zachowaniem przesłania komentarzy — poszła za daleko. Stanął też w obronie tow. Prezerwatywa Tradycji Radzieckiego, który, jego zdaniem, został niesłusznie oskarżony przez Podprefekta Generalnego i skazany.

Jeszcze tego samego dnia, koalicja (a późniejsza Rada Ministrów) rozpoczęła poszukiwania jego następcy. Na urząd Prefekta Generalnego potrzeba było osoby aktywnej, o wyrazistej wizji, bezstronnej, a przede wszystkim — chętnej. Jest to ważne tym bardziej, że Prefekt Generalny to stanowisko, od którego piastuna wymaga się silnej osobowości. Osoba sprawująca ten urząd musi mieć świadomość bacznej obserwacji jego działań przez społeczeństwo i liczyć się z negatywnym odbiorem realizacji przepisów prawa. Jednak po odmowie kilku potencjalnych kandydatów i rozmowach z Jego Książęcą Mością, w imieniu Rady Ministrów zaproponowałem to stanowisko Michałowi Hodży hr. Kiełbasie-Krakowskiemu. Efektem tej propozycji jest Postanowienie Księcia w sprawie odwołania i powołania Prefekta Generalnego.

Korzystając z okazji, chciałbym podziękować tow. Lepkiemu za wzorowe sprawowanie urzędu. Był chyba jedynym Prefektem Generalnym, którego działania spotkały się z pozytywną reakcją większości społeczeństwa. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że hr. Kiełbasa-Krakowski mu dorówna. Poprzeczka jest postawiona wysoko.

(—) Markus hr. Arped,
Kanclerz.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
6 207,00 lt
Ten artykuł lubią: Paulus Buddus, Ignacy Urban de Ruth, Mikołaj Torped, Misza "JK" Korab-Kaku, Fryderyk von Hohenzollern, Vladimir von Hochenhaüser, Mateusz von Thorn-Chojnacki, Aleksander Damian Chojnacki, Tomasz Liberi, Gauleiter Kakulski.
Komentarze
Ignacy Urban de Ruth
Pierwszy PG wraca na stołek, jako pierwszy podwójnie rządzący ;) Powodzenia!
Odpowiedz Permalink
Andrzej Fryderyk
Tow. Lepki, jak zauważyłem, był pozytywnie oceniany przez wielu ludzi, a mnie samemu wydał się bardzo sensownym i rzeczowym człowiekiem. Niestety o jego działaniach jako Prefekta wiem niewiele, albowiem niedługo po moim zamieszkaniu tutaj zrzekł się swojego stanowiska. Szkoda, ze w obliczu tego konfliktu nie zdecydował się jednak rozpocząć stanowczego działania i reformy składu Prefektury, ale cóż... Zapewne miał powody by powziąć taką działanie. Mam nadzieję, że nowy Prefekt Generalny zdobędzie równie wielkie poparcie społeczne, tym razem włącznie z moim.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
*Nie podwójnie, a dwukrotnie - w znaczeniu: po raz drugi.
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
ten nazistowski znak prefektury wypadałoby jednak zmienić :P
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Dobry Prefekt był, ale mało pił, dobry Prefekt był...
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Nazistowski znak? Ja tu widzę starożytny symbol szczęścia.
Odpowiedz Permalink
Mateusz von Lichtenstein-Iontz
Nazistowska to jest ta gapa na forum w oficjalnych dokumentach Prefektury.
Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
^ ona jest co najwyżej faszystowska :P
Odpowiedz Permalink
Mateusz von Lichtenstein-Iontz
Faktycznie ;)
Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Znaczki są adekwatne.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.