Rada Ministrów, Katiuszyn Rewoluty Lepki, 09.11.2013 r. o 17:23
Rekrutacja
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Obywatele! Wasz Ukochany Rząd, w właściwie Pion podkanclerzego Lepkiego otwiera podwójną rekrutację! Chciałbyś zrobić coś dla Sarmacji? Zadbać o jej przyszłość, dobrostan i spokojny rozwój, a jednocześnie nie oczekujesz dużych wynagrodzeń, jesteś gotowy raczej na krytykę niż pochwały, obelgi spływają po Tobie jak po kaczce, a pot ciężkiej pracy jest sensem życia? Nie czekaj, nie zwlekaj, daj się zwerbować!

xhm8veTr.png

Prefektura już na Ciebie czeka, Obywatelu!

Zastanawiasz się jak to jest być po drugiej stronie pałki? Jak to jest widzieć przycisk "edytuj" i walczyć z pokusą zrobienia komuś psiuksa, albo gorzej? Bliskie są Ci poglądy Prefekta Generalnego wyrażone w doktrynie Polityka Miłości? Napisz do nas, przedstaw swoje referencje, list motywacyjny, CV, no albo po prostu ładnie się uśmiechnij.
Zobaczymy co da się zrobić.


8n2vbHUP.png

Obywatelu! To właśnie Ciebie potrzebuje zagubiony nowo przybyły mieszkanieć.
Chciałbyś pomagać innym, dbać o to by nowi mieszkańcy w miarę łatwo wchodzili w społeczeństwo Sarmackie? Chciałbyś widzieć liczną, wielką swą demograficzną potęgą Sarmację? Podoba Ci się projekt Książeczki Pracowniczej? Na co więc jeszcze czekasz?! Napisz do nas i zamiast narzekać na brak świeżej krwi, nowych obywateli rusz dupę i pomóż.

Wszystkie zgłoszenia przyjmuję poprzez Pocztę Konna(DSG), wiadomości prywatne na forum centralnym, fejsa, oraz mojego osobistego maila, który wisi sobie w profilu. Przepraszam też, że dopiero teraz, pod koniec kadencji, ale mam nadzieję że jakoś się to ułoży i nowy minister nie powywala tych których przyjmę :)
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 210,00 lt
Ten artykuł lubią: Jack von Horn, Krzysztof Kura, Ryszard Paczenko, Fryderyk von Hohenzollern, Roland Heach-Romański, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Paulus Buddus, Misza "JK" Korab-Kaku, Wincenty Wałachowski, Helwetyk Romański.
Komentarze
Roland Heach-Romański
Ja kcę. Azaliż tak owoż będę bronił równości i wzajemnej miłości... cy cuś :)
Odpowiedz Permalink
Tomasz Liberi
Ja się zgłaszam na stanowisko Prefekta :)
Odpowiedz Permalink
Teodozjusz Azoramath-Arped
A będzie można pałować ludzi jak ZOMO w PRLu?
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Oczywiście!
Odpowiedz Permalink
Wincenty Wałachowski
Pochwalam ideę werbunku. Wnoszę uprzejmie o stanowisko w Prefekturze. Proszę! :)

PS. Daje tantiemkę jako "wpisowe" :D
Odpowiedz Permalink
Katiuszyn Rewoluty Lepki
A do PO nikt nie chce? :(
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.