Park Stołeczny, Misza "JK" Korab-Kaku, 06.11.2013 r. o 17:28
[Misza Korab-Kaku] Co dalej? Zapraszam...

Drogie Obywatelki, Drodzy Obywatele !

Wszelkie podjęte na urzędzie Kanclerza obowiązki dokończę, mam nadzieję wzorcowo. Na czas elekcji kilka rzeczy zostało celowo wstrzymanych. A ponieważ do wyborów coraz bliżej, należałoby pomyśleć o przyszłości.

Stosowanie pewnych standardów, uważam za rzecz bardzo istotną w polityce. Dlatego też, nie łatwo było pogodzić mi się z głosami krytyki w stosunku do: poinformowania obywateli o szczególnej rozwadze w korespondencji prywatnej czy krytyka procedur demokratycznych jakimi są przypadki rezygnacji ze startu na czyjąś rzecz. Mam nadzieję, że w przyszłości będą one w Sarmacji funkcjonowały jako norma.

Całkowicie nie wpisuję się również w trend na ASK-u, jeśli chodzi o emocje powyborcze, w tym konkretne pytania w stylu: "Hugo to śmieć?" czy "Łyso Ci?". Nie zamierzam wpisywać się w taki ton dyskusji, tak jak nie wpisywałem się podczas elekcji.
Brudną politykę oraz formę komentarzy z onetu-u, zostawmy Polskim politykom i zadymiarzom, my zaś skupmy się na sprawach pro-rozwojowych.

Dobry wynik elekcji daje mandat do budowy ugrupowania, będącego w stanie przyczynić się do prężniejszego rozwoju Sarmacji. Takie ugrupowanie musi posiadać przede wszystkim konkretne cele programowe, wszechstronną i dalece otwartą na nowe pomysły kadrę, musi kierować się zdrową pragmatyką, poszanowaniem obywateli oraz patrzyć na Księstwo Sarmacji przez pryzmat zabawy i rozrywki.

Zadania Sejmu, są i najpewniej pozostaną, zadaniami priorytetowymi. Program, który przedstawiłem w dużej mierze da radę zrealizować z pozycji silnej reprezentacji Sejmowej. Oczywiście, naturalnie program taki należałoby rozszerzyć, pewne punkty skalibrować do długości kadencji sejmu, pewne zaś zmodyfikować.

W związku z powyższym zapraszam osoby zainteresowane do zapisu oraz wspólnego startu z Sarmackiej Partii Przyjaciół Demokracji. Zapisu najlepiej dokonywać przez prywatną wiadomość w DSG, a jeszcze lepiej na mail, można też przez facebooka.

Jednocześnie zaznaczam, że nie wyklucza to startu Partii w ramach większego stronnictwa społecznego czy nawet braku startu w wyborach, jeśli uznalibyśmy, że należy przygotować się bardziej kompleksowo do kolejnych wyborów.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
706,00 lt
Nikt jeszcze nie lubi tego artykułu.
Komentarze
Mikołaj Torped
Powodzenia z PW Złotej Wolności ;)
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
myślę, że zapis do partii politycznej nie wiąże się z "danymi wrażliwymi" ;) No chyba, że byłyby tam jakieś niemoralne propozycje, ale bez żartów.
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
A...co do nazwy, kwestia przyzwyczajenia - dobrze, że nie w Syriuszu - poprawiłem na DSG.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.