Park Stołeczny, Misza "JK" Korab-Kaku, 01.11.2013 r. o 18:24
[Korab - Kaku]Uzupełnienie Programu

1.System Kar i Wymiar Sprawiedliwości

System kar uważam za instytucję skostniałą, a instytucje zwolnień warunkowych za totalną fikcję. Skutek oddziaływania kar jest nikły, a izolacja często była stosowana na wyrost. Opowiadam się za wprowadzeniem kary moderacji oraz kary prac publicznych. Sposób odbywania obu tych kary zdecydowanie bardziej pomogłyby w ocenie postawy osoby skazanej i mogłyby być podstawą do zwolnienia warunkowego.
Organizacja wymiaru sprawiedliwości powinna być mądrze wyważona. Temu nie służą zbyt częste zmiany. Dlatego popierałbym stabilność ich działania.
W zakresie obowiązków Księcia wiążących się z rozpatrywania odwołań od wyroków, uważam że w tym przypadku powinien to czynić wybitny specjalista. W związku z powyższym zajmowałby się tym w moim imieniu odpowiedni wydział w Kancelarii.

2.Polityka Zagraniczna. Wspólnota Narodów

Opowiadam się za polityką otwartych drzwi. Zmuszanie kogokolwiek do pozostawania z nami jest rzeczą, która odbijała się w przeszłości tylko w sposób negatywny. Wobec tego działania powinny skupiać się na zachęcaniu do pozostania z nami na dłużej.

Z drugiej strony polityka otwartych drzwi powinna działać w obie strony. Zaproponowałbym ścieżkę stowarzyszania z Księstwem Sarmacji dostępną dla wszystkich Mikronacji, które po osiągnięciu określonych warunków i po okresie przejściowym mogłaby wstąpić do czegoś w stylu "wspólnoty narodów".Zapraszam do zapoznania się z:
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
657,00 lt
Ten artykuł lubią: Vladimir von Hochenhaüser.
Komentarze
Misza "JK" Korab-Kaku
I na tym zakończyłem swoją kampanię elekcyjną. Serdecznie dziękuję za uwagę:]
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Uuu... słaba polityka informacyjna ;)
Tak serio to super artykuł i super program. Z całym należnym szacunkiem dla JW markiza Paca- chyba aż liczę na niemiarodajność ankiety :D
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.