[Elekcja] Rihanna odwiedza wyborców! - Baridas i Sclavinia
Seria wydawnicza: Elekcja

Sarmaci!

Ostatnie dni są szalenie ciężkie dla naszych wyborców. Otóż już wkrótce przystępujemy do wyborów w których wybierzemy kolejnego Księcia Sarmacji. Wśród kandydatów jest jedna kobieta, która oczywiście by sprawowała tytuł Księżnej Sarmacji. Poniżej znajduje się krótka relacja z podróży po Sarmacji, a ona sama czeka w prywatnych wiadomościach na pytania dotyczące tego co zamierza zrobić dobrego dla Sarmacji!

Ciuad de Bravo:

Rihanna ze względu na to, że pochodzi z Baridasu postanowiła najpierw odwiedzić południowe krańce tegoż regionu. Podczas odwiedzin postanowiła przejść się po plaży z grupą wyborców, a podczas wizyty zapowiedziała m.in., że:

"Dwór Królewski będzie składał się z wysoko kwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, które powinny tam się znaleźć. Oznacza to, że na Dworze znajdzie się krąg specjalistów o różnych poglądach, ale jednak z najlepszymi warunkami na zaszczytne funkcje dworskie"

Rihanna+Chris+Brown+Frolic+Beach+Barbados+oBtyYZqpN6Jl.jpg
Rihanna na plaży z grupką wyborców Południowego Baridasu

Almera czyli Północy Baridas

Jak Południowy Baridas to i wędrówka po Północnym w którym swego czasu Rihanna pełniła funkcję Ministra-Prezydenta, a także brała niegdyś udział w wielu dyskusjach. Jak wiadomo obecnie mieszka w Auterze i tam opiekuje się miastem. W Almerze doszło do spotkania z ojcem Markusem Arpedem.

rihanna_jej_kolekcja_dla_river_105145.jpg
Rihanna z ojcem Markusem

Jednak podczas pobytu w Almerze wypowiedziała się także na temat Sarmackiej Ligi Piłkarskiej podczas tradycyjnego grania w piłkę z rodziną na plaży.

"Sarmacka Liga Piłkarska jest genialnym przedsięwzięciem skupiającym w sobie wiele drużyn piłkarskich. Pełni wiele funkcji: społecznych, zachęcających do aktywnego uprawiania sportu,ale przede wszystkim jest elementem, który integruje Sarmację. Jako Księżna planuję objąć patronat książęcy nad wszystkimi rozgrywkami w ramach SLP"

Wizyta w Sclavinii!

W Sclavinii kandydatka na tron książęcy spotkała się m.in. ze zwyczajnymi mieszkańcami tego regionu. Podczas wspólnych wypraw obiecała, że będzie wspierać wszelkie inicjatywy pochodzące z tego regionu. W trakcie wizyty zwiedziła szereg instytucji kulturalnych: Galerii Sztuki, Teatrów, Muzeów zachwycając się dziedzictwem Sclavińczyków.
EN_00913705_2358_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
Rihanna podczas wizyty w jednej z Galerii Sztuki

Jednak podczas wielu wizyt nie zapomniała wygłosić przemówienia, tym razem dotyczącego Książęcych Sił Zbrojnych.

"Książęce Siły Zbrojne są wpisane w Księstwo Sarmacji i tego nie można negować. Ówczesny Hetman pomimo wielu niedomówień pochodzących od części osób moim zdaniem spełnia dobrze funkcję jednak spotkanie po wyborze mnie na Księżną powinno się odbyć. KSZ powinien przechodzić w tryb bardziej narracyjny opierający się na wielu akcjach czy też manewrach. Podczas spotkania zostałaby omówiona kwestie potencjalnej zmiany wzorów mundurów"

Rihanna+Hard+PNG+HQ.png

Rihanna zapowiedziała swoje odwiedziny także w Teutonii, Wandystanie oraz Grodzisku. Relacja z kolejnych odwiedzin będzie w Pulsie Sarmatów. A sama kandydatka czeka na pytanie odnośnie co zamierzałaby zrobić w Sarmacji.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 520,00 lt
Ten artykuł lubią: Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Fryderyk von Hohenzollern, Jack von Horn, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Vladimir von Hochenhaüser, Krzysztof St. M. Kwazi, Markus Arped.
Komentarze
Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Popieram i serduszkuję!
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Serce za Ciuad !
Odpowiedz Permalink
Ivusia Buddusówna
Najpiękniejsza w całej Sarmacji <3
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
To ja czekam na wizytę w Królestwie Teutoni
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.