Turniej szachowy
Seria wydawnicza: Konkursy

Zgodnie z zapowiedzią JO Diuczessy Karoliny von Liechtestein,niniejszym ogłaszam początek przyjmowania zgłoszeń do Turnieju Szachowego, organizowanego przez Radę Ministrów (moimi rękami). Będzie on rozgrywany w platformie Kurnik, a na zwycięzców z pewnością czekać będą nagrody, choć ich forma nie została jeszcze ustalona. Planowany jest też udział mikronautów z innych państw, przy czym dużą część zaproszeń doręczę osobiście.
Zgłoszenia należy wysyłać mailem lub prywatną wiadomością najdalej do dwudziestego szóstego października b.r., do godziny 22:00- do godziny 23:00 tego samego dnia ogłoszony zostanie w osobnym artykule podział na grupy i harmonogram rozgrywek. Całość imprezy potrwa, jak mam nadzieję, nie dłużej niż trzy tygodnie. Narracyjną siedzibą konkursu jest Stołeczne Miasto Grodzisk, dlatego też liczę, że władze miasta wesprą zawody na poziomie merytorycznym- zapraszam Panią Paulinę Ivette Buddus do prywatnej rozmowy na ten temat.

/-/ Zapraszam do udziału w turniejui życzę wspaniałej zabawy,
Michał Jerzy bnt Hass,
Minister w pionie Informacyjno-Organizacyjnym
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
982,00 lt
Ten artykuł lubią: Jack von Horn.
Komentarze
Fryderyk von Hohenzollern
Zgłaszam się, nieco z zmieszanymi uczuciami! Ponieważ Rada Ministrów mogła przynajmniej przygotować jakąś oprawę zachęcającą Sarmatów do uczestnictw w wyżej wymienionym turnieju. Niech będzie tu przykładem działanie samorządów z osobami prywatnymi w tej materii, jak choćby ta z przed pół bądź roku temu - Liga rusza, poprzedzona konsultacjami na forum. Więc w kwestii promocyjnej bardzo słabo, po władzach centralnych spodziewało by się coś więcej niż przysłowiowe minimum.
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Jest to pierwszy artykuł, na razie czysto informacyjny- zarówno promocją, jak i dokładniejszą oprawą fabularną zajmę się jeszcze. Za zgłoszenie dziękuję.
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
A ustawa o SHR niegotowa!
Odpowiedz Permalink
Vladimir von Hochenhaüser
Gotowa!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.