Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 04.10.2013 r. o 18:25
Melduj się! - ćwiczenia obrony cywilnej
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

Scholandzkie siły nacierające na Grodzisk, leblandzkie satelity uderzające w budynki czy templariusze z Udzielnego Księstwa Zakonu Templariuszy recytujący listę słów zakazanych na granicy sarmacko-dreamlandzkiej — to tylko mała część zagrożeń, które mogą się pojawić w Księstwie Sarmacji.

Wprawdzie mamy Książęce Siły Zbrojne gotowe do obrony wszystkich obywateli w czarnych godzinach narodu sarmackiego, ale przećwiczeni cywile nie będą przeszkadzali, a wręcz przeciwnie — mogą gorąco pomóc w razie potencjalnych zagrożeń.

blog_hx_4875337_7517099_tr_schron2.jpg

Dlatego też Kanclerz Korab-Kaku podpisał dziś uchwałę Rady Ministrów o otworzeniu ćwiczeń obrony cywilnej. Od dawna pod Grodziskiem istnieją schrony, w których ludność cywilna może się schować w razie niebezpieczeństwa — jednak do tej pory wiedziała o nich tylko władza. Dzisiaj uznaliśmy, że warto przećwiczyć osoby niezwiązane z wojskiem i militariami, aby wiedziały, jak postępować w sytuacji kryzysowej. Dlatego też, od 19:00 w piątek do 3:00 w niedzielę schron zostanie otwarty, a w środku zostaną przeprowadzone ćwiczenia. JKW Daniel Łukasz zdecydował się nam udzielić swojego wsparcia jako Kierownik Schronu.


MZDvSxut.jpg

Przewidywana jest rekompensata w wysokości 1000 lt dla każdego mieszkańca, który weźmie udział w ćwiczeniach, poświęcając swój weekend na to. Możliwe są także medale dla cywilów, którzy odznaczą się wyjątkowo w owych ćwiczeniach.

Zachęcamy do meldowania swojej obecności w wątku na forum, który pojawi się ok. 19:00.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
4 427,00 lt
Ten artykuł lubią: Misza "JK" Korab-Kaku, Vladimir von Hochenhaüser, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Fryderyk von Hohenzollern, Tomasz Liberi, Krzysztof St. M. Kwazi, Ryszard Paczenko, Młynek Kawowy, Kedar via Margończyk, Jack von Horn, Adi Alatristé, Markus Arped, Roland Heach-Romański.
Komentarze
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
To liczę na jakiś fotoreportaż z tych ćwiczeń :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.