Herold, Paulus Buddus, 12.09.2013 r. o 17:34
Nie tylko Grodzisk
Seria wydawnicza: Acsi Baridasane...

Ostatnie zamieszki wywołane pochodami nazwanymi przez Wand-TASS Sarmackimi Marszami Komunistycznej Partii Sarmacji (Wandów) nie ominęły Królestwa Baridasu. Rozruchy w Królewskim Mieście Almera sparaliżowały życie w tym mieście. Przestało działać metro, autobusy miejskie zaprzestały kursów, zamknięto sklepy i miejsca pracy, dzieci zamiast do szkół pozostały w domu.

0nWbmNfb.jpg
Almera - Sarmacki Marsz KPS(w). Zdjęcia z serwisu Wand-TASS.

Spokojną manifestację, która podążała Traktem Królewskim pod historyczną siedzibę Prezydentów zakłócili prowokatorzy przybyli z Wandystanu. W kordon Królewskiej Gwardii Baridasu osłaniającej zgromadzenie poleciały wulgaryzmy a następnie kamienie i butelki z benzyną. Wielu z uczestników marszu krzyczało: "Precz z Księciem, my chcemy Prezydenta!!", "Śmierć burżujom, wywieziemy was do Engels III!!".

02440e5b64348c5dd2f6d961661f6cb1.jpg
Zamieszki w Almerze. Zdjęcia operacyjne Książęcej Gwardii Baridasu.

Jak donoszą Sarmackie Horyzonty spokojna manifestacja to tylko przykrywka do kolejnych kroków w "wandeizacji Sarmacji". Wielmożny Wicehrabia Fryderyk von Hohenzollern w swoim artykule podczas rozmowy jednym z aktywistów KPS(w) stwierdza:
Cytuję:
Według informacji anonimowego członka kierownictwa KPS(w) całe przedsięwzięcie było planowane z miesięcznym wyprzedzeniem, cel był oczywisty masowe protesty w wszystkich większych ośrodkach miejskich w Księstwie Sarmacji - w celu zbicia kapitału politycznego, oraz poparcia dla reform republikańskich w Sejmie. Zgodnie z relacją naszego informatora w Genosse-Wanda-Stadt , biuro polityczne KPS(w) jednomyślnie zaaprobowało powyższy plan, jako kolejny krok wandeizacji Sarmacji. Jedynym mankamentem był fakt, że wendyjczycy nie posiadali wystarczającej liczby sympatyków, działaczy aby zrobić z tego wielkie widowisko na miarę Wandy.

Nieprawdą jest, jak podaje Agencja Wand-TASS, że w demonstrancji w Almerze udział wzięło 150 000 osób. Na zdjęciach wykonanych z helikoptera widać, że liczba ta to około 8000 mieszkańców (w tym przybyli z Genosse-Wanda-Stadt 3000 robotników). Propagandę jaką szerzą politycy o poglądach komunistycznych to tylko zamydlanie oczy mieszkańcom Sarmacji. Do szpitala miejskiego trafiło 170 rannych w tym 30 Gwardzistów. Aresztowano ok. 700 osób a ponad 1500 robotników z Wandystanu deportowano. Straty zdewastowanego miasta sięgają około 40 tys. libertów, nie wliczając prywatnych posesji. Już niebawem do Sądów wpłyną pierwsze pozwy o odszkodowania.

Poniżej przedstawiamy galerię zdjęć wykonanych w miastach gdzie przeszły Sarmackie Marsze Komunistów przez dziennikarzy Herolda oraz Sarmackich Horyzontów.

a46020ff165ae0f4620bd75a43b49cf2_vice_670.jpg
Królewska Gwardia Baridasu. Zdjęcia Herold.

1_000_ARP2539690.jpg
Manifestujący swoje komunistyczne poglądy robotnik z Wandystanu. Zdjęcia operacyjne KGB.

8VKgg9fX.jpg
Demonstracja w Grodzisku. Wand-TASS.

qgkz.jpg
Pacyfikacja prowokatorów w Grodzisku. Zdjęcia - Sarmackie Horyzonty.(-)Paulus baronet Buddus
Sekretarz Królewskiego Miasta Almera
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
2 187,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Młynek Kawowy, Mikołaj Torped, Markus Arped, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Yupeng Beijin-Zhao.
Komentarze
Krzysztof Kura
W Almerze było co najmniej 150000!
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
Czy to już Wandejski Wrzesień?
Odpowiedz Permalink
Katiuszyn Rewoluty Lepki
To w grodzisku macie milicję i piszecie cyrylica? I cóż to za flagi biało-czerwono-białe? Wprost wyborne milordzie.
Permalink
Krzysztof Kura
No bo to nie są prawdziwe zdjęcia! Z archiwów wygrzebali jakieś!
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Cytuję:
W Almerze było co najmniej 150000!

To tylko propaganda!!
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Kłamstwem, oszczerstwem i manipulacją jest takie zaniżanie danych, jak to robicie wy! Kapitaliści...
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Panie Kim Ciąg Sut - prowadzę w Ratuszu rejestr mieszkańców... W samej Almerze mieszka około 80 tys więc skąd się wzięło 150 tys?
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
A z CdB? A przyjezdni?
Odpowiedz Permalink
Adrian Maksymilian Józef Alatriste
Cytuję:
Panie Kim Ciąg Sut - prowadzę w Ratuszu rejestr mieszkańców... W samej Almerze mieszka około 80 tys więc skąd się wzięło 150 tys?

Z Wandystanu bojówkarze przyjechali. xD
Odpowiedz Permalink
P.N.W
WANDEJSKIE BOJÓWKI JASINFY
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Paulus Buddus, Almera to stolica Baridasu, ogromnego Kraju Korony. Naprawdę uważasz, że mieszka tam 80 tysięcy ludzi? :D Poebało?
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Rozumiem, że sobie wszystko wymyślamy, ale są limesy, jakieś ramy trzeba łapać.
Permalink
Adrian Jasiński
Cytuję:
Kłamstwem, oszczerstwem i manipulacją jest takie zaniżanie danych, jak to robicie wy! Kapitaliści...

No właśnie! Celem kapitalistów jest propagowanie kampanii nienawiści wobec uczestników Marszy Komunistów jak i całego naszego środowiska. Przecież wiadomo że w Almerze było 150 tysięcy uczestników! Oczywiście że przyjechali z Ciuad de Bravo! Nie możemy tolerować kłamstw jakie wysuwają monarchofaszystowskie i kapitalistyczne media które w ogóle nie mają pojęcia co się dzieje!
Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Skoro mówicie że to prowokacja i początek szerszej akcji, wydaje się że są to zamierzone działania. Zmierzające do destabilizacji sytuacji w Księstwie... :)
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.