Park Stołeczny, Paulus Buddus, 21.08.2013 r. o 16:25
Praca w gospodarstwie

Kilka tygodni temu, zakupiłem w Wandystanie po cichu, czy jak kto woli na lewo, kilka gospodarstw. Co prawda wiem, że nie powinienem tak robić, ale cena zakupu była bardzo dobra - zakup kilkunastu misek ryżu do wyżywienia robotników oraz wybudowanie im 2 baraków mieszkalnych to nie jest duża kwota.
kRmkKWcL.jpg
Wandejscy przodownicy pracy w moim gospodarstwie

Dzisiaj odwiedzając swoje gospodarstwa, podbiegł do mnie mały chłopczyk i wręczył mi kartkę. W nagrodę dostał puszkę Cuca-Culi, aż mu się oczka zaświeciły. Puszkę pewnie zachowa dla swoich dzieci. Gdy młody wandejczyk odszedł wziąłem kartkę. Treść listu zaniepokoiła mnie:
Cytuję:
Twoje gospodarstwa pracują pełną parą. Niestety doprowadziłeś do zbytniego wydojenia jednego ze swoich gospodarstw w wyniku czego zostało ono zamknięte.

Cieszę się bardzo z tego, że wandejscy robotnicy słynący z dokładnej pracy bardzo dobrze pracują, ale kurde zwolnijcie trochę. Nie wyrobię na gospodarstwa. Takiej okazji już nie będzie.
8559vXs1.jpg
Widok zniszczonego gospodarstwa rolnego spowodowane przez wydojenie
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
1 592,00 lt
Ten artykuł lubią: Krzysztof Kura, Jack von Horn, Vladimir von Hochenhaüser, Markus Arped, Yupeng Beijin-Zhao, Roland Heach-Romański, Mikołaj Torped, Prezerwatyw Tradycja Radziecki.
Komentarze
Mikołaj Torped
ZASZYPKO
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Te gospodartwo miało sie zwrócić a tutaj psikus. Wandejskie gospodarstwo :-P
Odpowiedz Permalink
Avril von Levengothon
Się zwracają. To jest wyliczone.
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
oj wiem :( ale pomarudzić nie można?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.