Park Stołeczny, P.N.W, 16.08.2013 r. o 22:09
Prawdziwe oblicze kandydatów do Sejmu [+18]

Obóz Nowoczesno-Radykalny
Cytuję:
Alojzy Pupka – prawdziwe nazwisko: Alojze Pupensztajn; chciałby mieć na nazwisko: Michał II Robert. Sprzedał Wandystan sarmackiemu okupantowi za 850 000 judaszowych srebrników, zwanych libertami – w teorii przeznaczonymi na wypłatę Wandejczykom odszkodowań za majątek w Cintrze II, w praktyce żaden Wandejczyk pieniędzy tych nie zobaczył, gdyż zostały one przepite przez tow. Pupkę w hipsterskich knajpach na placu F. Stilo. Jako poseł, planuje sprzedaż Sarmacji, ale nie bez poprzedzenia jej referendami, w których obywatele zostaną zapytani: komu, i za ile.

Misza Korab-Kaku – nie zrobię mu łaski podając jego prawdziwe nazwisko. Klon. Jako Minister Samorządu Terytorialnego chciał obedbrać subwencje samorządom, zrównać kraje korony i prowincje z ziemią, zdetronizować z tronu teutońskiego Lichtena, i wsadzić na to miejsce mrożonego kurczaka. Być może to ostatnie byłoby jednak poprawą w stosunku do stanu obecnego.

Katiuszyn Rewoluty Lepki – prawdziwe nazwisko: Mahmud Abd al-Rahman al-Baradduri. Twórca zbrodniczej komunistycznej koncepcji gospodarczej – lepkonomiki, której wdrożenie w Wandystanie spowodowało głodową śmierć milionów Teutończyków. Jako poseł, układał się do snu z senatorami, co zaczęło budzić wątpliwości wśród innych sarmadeputowanych, czy na pewno wie, do ktorej izby go wybrano.

Prezerwatyw Tradycja Radziecki – prawdziwe nazwisko: O’Rhada. Prawdziwe imię: Mosze. Seryjny separatysta, zamieszany w secesję Wysokogórskiej Republiki Elfidy (jako Romano Italiano), Wolnej Republiki Morvan (jako Michał O’Rhada), Wysokoleśnej Republiki Słowenii (jako Kondom Sovietić), oraz Wysokomorskiej Republiki Hasselandu (jako Piotr Hasselandzki). Wandejski poseł z eksportu, który zrobił z Sejmu chlew, z Senatu oborę, a z Dworu Książęcego – kurnik. Zapowiadająca się pomyślnie hodowla zwierząt gospodarskich została później przerwana przez Piotra Mikołaja, który miał inny pomysł na wykorzystanie senackich gmachów, chcąc urządzić tam stajnię.

Andrzej Swarzewski – prawdziwe nazwisko: Andreas von und zu und seit Swarstein. A także kilka innych niemieckich przyimków łączących się z celownikiem2. Bialy cisseksualny heteroseksualny praworęczny katolicki mężczyzna z klasy średniej kraju wysoko rozwiniętego – czyli zupełnie nie nadaje się na posła3. Pobił swoją żonę, bo ważyła tonę.

Leszek Karakachanow Sr – prawdziwe nazwisko: Szekel Krakenhauer. Niedoszły gnomi zamachowiec, planował zamach na Senat, dzięki czemu obudził hordy słodko dotąd sobie tam śpiących arystokratów. W wolnym czasie, strzela z szabli do wyżów atmosferycznych, które go zawsze irytują. Deklaruje, że Sarmację, Księcia i Naród ceni sobie bardzo nisko, za co spotka się z posłem Liberim w sondzie.

Jurand Swarzewski – dawniej Jurand Piłsudski, prawdziwe nazwisko: Maćko Dmowski. Sclavińczyk, odpowiedzialny za nazwę sclavińskiego urzędu Wakuu. Czy TY chcesz, aby i sarmackiego Księcia zamienić na WAKUU?

Aki Abe von Akihito-Liberi – prawdziwe nazwisko: Prezerwatyw Tradycja Radziecki. Prawdopodobnie klon. Prawdopodobnie wysłany przez wandejskie służby, aby zaszkodził sarmackiej dyplomacji. Podczas ostatniej misji dyplomatycznej w al-Rajnie wyrzucony z kraju za seks przedmałżeński z jedną z żon sułtana. Poprosiliśmy ją o komentarz w tej sprawie: „meeeee! meeeeee!”.

Krzysztof St. M. Kwazi – prawdziwe nazwisko: Zbigniew Wodecki. Osoba skłonna do różnych krętactw, co widać szczególnie po jego rękach, wędrujących czasem w rozmaite dziwne strony1 (ostatnio – w stronę budżetu państwa). Niegdyś posługiwał się w Sarmacji nazwiskiem, którego trzy pierwsze litery ukazywały jego prawdziwą lojalność – start z listy KON… przepraszam, ONR jest tylko próbą zmylenia opinii publicznej. Dawniej szef PASI – Piotrusiowskiej Agencji Szpiegowsko-Informacyjnej.

KW Zielony Stoliczek
Cytuję:
Daniel Łukasz – prawdziwe nazwisko padło ofiarą przepadu. Jego opis zresztą też.

Helwetyk Romański – prawdziwego nazwiska nie podajemy, gdyż można zostać za to przez niego pac-
niętym, ale powiedzmy że jest ono nieco związane z al-Rajnem. Jego miłość do zwierząt4 nie raz doprowadzała Sarmację do zguby – to on przyprowadził tutaj słynnego Bazyliszka (Miss Samundy kwiecień 2007), jego pomysłem było także powołanie konia na Kanclerza. Były Książę – tak jak Khand, więc na pewno coś tu jest podejrzane.

Mikołaj Arped-Muzyk – prawdziwe nazwisko: Nicolae Arpedescu Franciszek Aleksander Piotr (FAP). Łamacz męskich serc, a także prawdopodobnie obietnic wyborczych. Rzucił swych trzech mężów dla jakiejś (tfu!) kobiety. Wcześniej rzucił republikę dla jakiejśtam monarchii (tfu tfu tfu). Jego następnym krokiem będzie prawdopodobnie rzucenie Zielonego Balonika dla jakiegoś (tfffffffuuuuuuuuu) ONR-u.

Karolina von Lichtenstein – prawdziwe nazwisko: Karolina von Lichtenstein. Kanclerz z ramienia wielu różnych dziwacznych koalicji sejmowych – począwszy od lewackiej KPS(w)-FLM-RdR, aż po prawacką JS-JakieśTamPrzystawki. Zawdzięcza to DWÓM bardzo WIELKIM… atutom. Pierwszym jest to, że potrafi się ona wkupić w łaski każdej opcji politycznej, dzięki nieostro zdefiniowanym poglądom. Drugim są cycki. Każdy Sarmata leci na cycki. Nawet męski członek homoseksualnej większości5, któremu cycki tow. von Lichtenstein przywodzą na myśl cycki tow. Radzieckiego.

Krzysztof Czuguł-Chan – prawdziwe nazwisko: Chris-Chan. Jeżeli przestawimy kilka liter w jego nazwisku, kilka dodamy, kilka usuniemy, wyjdzie nam słowo ZDRAJCA. Kandydat zajmuje się w Sarmacji głównie produkcją i rozprowadzaniem na lewo kiełbasy czarnoleskiej, produktu mięsopodobnego składającego się głównie z koniny, trocin, sucharów oraz ludzkich płodów. Na sarmackim kanale IRC-owym nadużywa swej władzy, represjonując i wyrzucając z niego sprzeciwiające się mu frakcje, takie jak FRAKCJA WIELKICH LITER, Frakcja Fludzenia Frakcja Fludzenia Frakcja Fludzenia Frakcja Fludzenia Frakcja Fludzenia Frakcja Fludzenia Frakcja Fludzenia, Frakcja Anonimowych Więźniów czy Frakcja Iłowa.

Simon Peter Liberi – prawdziwe nazwisko: Szimun No-Witz. Do Sejmu kandyduje tylko po to, aby dokonać eksperymentu socjologicznego na niewinnych Sarmatach, o którego szczegółach lepiej nie mówić. Wspomnę tylko, że zostanie do tego użyty m.in. cyrkiel. Zwolennik wyboru Księcia przez ankietę w SOBOS-ie. Illuminat, reptilianin i mason, poza tym nieszkodliwy.

Markus Arped – prawdziwe nazwisko: Marks Engels. Zagorzały zwolennik monarchii, postulujący zastąpienie Sejmu, Senatu, Kanclerza, Prezesa Sądu Koronnego oraz samego siebie urzędem Księcia. Podczas obserwacji w Szpitalu im. Czerwonych Krwinek w GWS żadnych innych jego poglądów nie stwierdzono. Człowiek-betoniarka.

Li Xianfeng – prawdziwe nazwisko: Xina. Właściwie nie wiadomo co robi w komitecie wyborczym, najprawdopodobniej przypałętał się do niego po tym, jak poczuł zapach kiełbasy wyborczej.

Posłowie

Dopiero zostaną wybrani.

Przypisy

1 Skoro jego ręce wędrowały, prawdopodobnie cierpi też na mocno zaawansowany syndrom obcej ręo/o/o/o/o/… ręki.
2 Tj. aus, bei, mit i nach. Frodowicka szkoła językoznawstwa nazywa takie łączenie się, za przeproszeniem – rekcją.
3 Ze swojej strony, polecam kandydatowi zmianę płci. Zmienił ją Mateusz O. – wygrał wycieczkę dookoła v-świata. Zmienił ją Patryk J. – zaoferowano mu kontrakt w wytwórni muzycznej. Piotr K. nie zmienił – i wyjebało go z tronu książęcego.
4 To z kolei nie jest w ogóle związane z al-Rajnem.
5 Z kolei w przypadku heteroseksualnej mniejszości, męski członek leci na cycki podczas ich fantazji seksualnych.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
5 542,00 lt
Ten artykuł lubią: Simon Peter Liberi, Avril von Levengothon, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Krzysztof Kura, Piotr II Grzegorz, Krzysztof Czuguł-Chan, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Ivo Karakachanow, Markus Arped, Tomasz Ivo Hugo, Misza "JK" Korab-Kaku, Paulus Buddus, Henryk Leszczyński, Mikołaj Torped, Zbyszko Gustolúpulo, Jurand Swarzewski, Helwetyk Romański, Roland Heach-Romański, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, Fryderyk von Hohenzollern, Leszek Karakachanow Sr.
Komentarze
Piotr II Grzegorz
zajebiste
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
W starym stylu! Ale zdemaskowania mnie jako Mariano Italiano nie wybaczę!
Permalink
Krzysztof Kura
W ogóle nas zdemaskowano :/ teraz każdy wie że jestem klonem towarzysza :(
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
Miło w końcu przeczytać o sobie coś pozytywnego.
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
W ogóle nas zdemaskowano :/ teraz każdy wie że jestem klonem towarzysza :(
Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Ups, podwoiło się.
Permalink
Henryk Leszczyński
completely wandous, parafrazując wandejskiego klasyka.
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Alojzy Pupka - prawdziwe nazwisko Alois Pupstein. Sarmatofob, wandofob, świnia orwellowska.
Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Alojzy Pupka - prawdziwe nazwisko Aloiso Pupana, znany włoski dyktator mody, skandalista, celebryta, żyd i transwestyta.
Permalink
P.N.W
Macie wy tolerancję na suchary.
Permalink
Tomasz Liberi
o losie
Odpowiedz Permalink
Pansy Anclar-Swarzewska
Dopiero to zauważyłam, a szkoda, bo jest tu niewiarygodne kłamstwo, które muszę sprostować. To ja biję męża, a nie on mnie.
Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.