Imbryk Ambasadorów, GdL, 12.08.2013 r. o 08:50
Ambasadorski raport z Trizopolis
Seria wydawnicza: Trizondal

trizonda.png

Zgodnie z obowiązkami wynikającymi z pełnienia funkcji ambasadora Księstwa Sarmacji w Trizondalu, chciałem na łamach Imbryku Ambasadorów zdać raport z działania naszej ambasady w Trizopolis oraz opisać bieżące wydarzenia z byłego kraju Korony.

Swoją misję rozpocząłem w dniu 09 sierpnia, aktualizując dział Księstwa Sarmacji przeznaczony dla ambasady na oficjalnym forum Trizondalu. Wiadomość o tym, że to właśnie ja zostałem przedstawicielem sarmackiej dyplomacji w Trizopolis spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony większości Trizondalczyków, m.in. Marcela Hansa i Marcina Sokołowicza. Zobowiązałem się dołożyć wszelkich starań, by poprawić stosunki dyplomatyczne na linii Grodzisk - Trizopolis, zminimalizować i reagować na stereotypowy sposób postrzegania Trizondalu w Księstwie Sarmacji oraz zacieśnić współpracę kulturową pomiędzy dwoma składowymi byłej Rzeczpospolitej Sclavinii i Trizondalu.

Mieszkańcy Trizondalu swoją aktywność oparli na forum, które zachęca do dyskusji na wielu płaszczyznach. Zarówno tych dotyczących problemów wewnętrznych jak i wydarzeń zagranicznych. Trizondalczycy żywo komentują wydarzenia w Księstwie Sarmacji w temacie "Migawki z KS". Znajdziemy tam dyskusje dotyczące abdykacji książęcej, nieudolnych wyborów Wakuu w Królestwie Sclavinii czy komentarze na temat ostatnich wydarzeń związanych z Federacją Al Rajn. Ze względu na koneksje historyczne, wiele uwagi poświęcone jest również tematowi "SKOS", dotyczącym informacji na temat działalności Społecznego Komitetu Odbudowy Sclavinii, który wspierany jest przez prominentnych polityków trizondalskich.

Raport sporządził:
(-) Guedes bar. de Lima,
Ambasador Księstwa Sarmacji w Trizondalu
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 938,00 lt
Ten artykuł lubią: Piotr II Grzegorz, Robert Dąbski-Hans, Krzysztof Kura, Młynek Kawowy, Markus Arped, Marcel Hans, Jack von Horn, Mikołaj Torped, Fryderyk von Hohenzollern, Mateusz von Lichtenstein-Iontz, Karolina Aleksandra, Roland Heach-Romański, Elron Kazali, Tomasz Ivo Hugo.
Komentarze
Piotr II Grzegorz
Raport fajny, ale zsuwa mi w dół strony http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/5494
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Mogę wiedzieć co piszą o mnie i o Al Rajn?
Odpowiedz Permalink
GdL
Padają podejrzenia celowości wysłania "niedoświadczonego" przedstawiciela dyplomacji do Federacji Al Rajn, by celowo popsuć stosunki dyplomatyczne, gdyż Księstwu Sarmacji kontakt z w/w mikronacją po prostu nie jest potrzebny. To tak w największym skrócie. ;-)
Odpowiedz Permalink
Ivo Karakachanow
Mogę link do tego wątku u nich na forum? Mają taki bajzel, że nie sposób się ogarnąć :P ^^
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Kura
Ja także proszę :)
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Wypożyczmy im Helwetyka!
Odpowiedz Permalink
GdL
Migawki z KS, zapraszam do czytania. ;-)
Odpowiedz Permalink
Krzysztof Czuguł-Chan
@Guedes, nie da rady, trzeba się zarejestrować, żeby czytać :)
Odpowiedz Permalink
GdL
Postaram się w kolejnych raportach z Trizopolis cytować co ciekawsze opinie dotyczące wydarzeń w Księstwie. Będziecie mieli ogólny zarys wizerunku Księstwa. ;-)
Odpowiedz Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Bardzo interesujący raport:)
Oby tak dalej
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
A ja jestem zarejestrowany i sobie poczytałem :)
Ciekawy raport.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.