Herold, Gauleiter Kakulski, 05.06.2013 r. o 16:52
Oddział do Spraw Przemocy Seksualnej w akcji
Seria wydawnicza: Acsi Baridasane...

header.png

D
o bulwersujących zdarzeń doszło dziś na ulicach Almery. Bo bezprecedensowej i szokującej akcji szkolińsko-wandejskiego gangu władze miasta wysłały do akcji elitarne jednostki Gwardii Baridajskiej.

W
godzinach popołudniowych dwóch niezamaskowanych sprawców dokonało szeregu czynów przestępnych. Większy z nich, Prezerwatyw T.R, został ujęty z szokującą tabliczką:

Kup mi ślub, a zrobię ci z dupy jesień Wandystanu

J
uż po trzech godzinach akcji sprawca został ujęty przez Gwardyjny Oddział do spraw Promowania Przemocy Seksualnej. Wiadomo, że Prezerwatyw T.R. nie stawiał oporu. W trakcie aresztowania miał wykorzystać służbowy iPad jednego z Gwardzistów i kliknąć "Lubię to" pod komunikatem o ujęciu sprawcy, który funkcjonariusze umieścili na służbowej grupie w Gesichtbuchu. Postawiono mu zarzuty niezakrycia twarzy, nie dość agresywnego promowania pożycia seksualnego oraz dotknięcia ekranu tabletu brudnym paluchem. Grozi mu karne wcielenie do Baridajskiego Korpusu Paziów Królewskich.

D
łużej trwało polowanie na drugiego sprawcę. Gauleiter K. oskarżony został o stręczycielstwo za nastręczanie się przechodniom. Nagrano fragment jego agresji słownej:

Halo, prezesie, mogę zająć chwilkę? No nie będę udawał, że na zupę nie mam, ale brakuje mi tysiaczka do rejestracji małżeństwa. No królu złoty... To może ty, królowo, wyskoczysz z kafelka? No na ślub zbieram, na wesele. I tak już zrezygnowałem z zamawiania szkolińskiego piwa, zaspokoję się baridajskim jabolem, ale on też kosztuje... A Ty, Słońce, nie masz może stówki wolnej?

W
trakcie zatrzymania K. nie stawiał oporu. Udało mu się wyżebrać dwieście libertów od jednego z funkcjonariuszy. Postawiono mu zarzuty stręczycielstwa, nielegalnego tytułowania przechodniów godnością królewską, proponowania przechodniom wejścia w nielegalną spółkę handlową oraz promowania zakazanego Kultu Słońca. Po udzieleniu wyjaśnień pewnemu wysokiemu urzędnikowi książęcemu ("No nie pierdol, Tato...") został zwolniony.

footer.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
3 608,00 lt
Ten artykuł lubią: Ivan von Lichtenstein, Mirosław Kryński, Jack von Horn, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Maria von Primisz, Roland Heach-Romański, Markus Arped, Mikołaj Torped, Gauleiter Kakulski, Krzysztof Kura.
Komentarze
Ivan von Lichtenstein
Ale akcja była :) Nasza elita miała dużo do roboty.
Odpowiedz Permalink
P.N.W
Tak oto wygląda sarmacka sprawiedliwość, gdzie mieszkańca da się wsadzić za pierdołę!
Permalink
Tytus Aureliusz-Chojnacki
Nie mniej jednak, gratuluję pomysłu na biznes Panie Kakulski. W dzisiejszych czasach żaden grosz nie śmierdzi :)
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Już mnie wypuścili (zabrakło im funduszy na jedzenie), ale zdecydowanie podoba mi się "wcielanie w korpus paziów". Może nawet dobrowolnie poddam się karze?
Permalink
Gauleiter Kakulski
Kiedyś tam dorabiałem jako młody, scholandzki imigrant. Nie wymagali znajomości języka, a testy praktyczne zdałem.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.