Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 03.05.2013 r. o 11:32
Komunikat Rządu #2
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

kom3.png
Sarmatki! Sarmaci!
JEDNA INICJATYWA NA PIERWSZEGO MAJA
1 inicjatywa na 1 maja
Rada Ministrów wszystkich zachęca do uczczenia Święta Pracy. Sarmato — napisz artykuł, zrób coś w swoim samorządzie, itd. i pochwal się w komentarzach wynikami! Samorządowcu — opublikuj na forum swojego samorządu listę rzeczy do zrobienia. Mogą to być takie drobiazgi jak aktualizacja strony miejskiej czy napisanie notatki z ostatnich wydarzeń w mieście. Dla niezdecydowanych możemy przygotować przydziały.
2yStw.jpg
Konkursy rozstrzygnięte
Nowym administratorem SOBOSu został Patrik Arped-Iwanowicz, zaś nowym szefem Pogotowia Obywatelskiego Paulus Buddus. Obu panom serdecznie gratulujemy i życzymy miłej pracy na stanowiskach.
2yStw.jpg
Inicjatywy miesiąca
Na forum trwa głosowanie, mające na celu wybrać inicjatywę marca. Zapraszamy do udziału w nim, a że niedługo zapewne rozpocznie się zgłaszanie kandydatur do inicjatywy kwietnia, już teraz prosimy o zastanowienie się nad swoimi typami — zwłaszcza, że jak widać po debacie nad inicjatywami marca, sporo ich było w kwietniu.
2yStw.jpg
Dotacja
Grupa artystyczna “Śnięty Leszcz”, działająca w Sarmacji od paru lat, po jednomyślnym głosowaniu w Radzie Ministrów, uchwałą Rady Ministrów dostała dotację na swoją działalność w wysokości 105 000 lt. Gratulujemy i życzymy udanego spożytkowania pieniędzy, oczekując wielu ciekawych kulturalnych impresji.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Mirosław Kryński, Markus Arped, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Roland Heach-Romański, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Mikołaj Torped.
Komentarze
Roland Heach-Romański
Oby tak dalej i jeszcze lepiej było :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.