Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 16.04.2013 r. o 07:27
Mamy Rząd [komunikat #1]
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

kom3.png
Sarmatki! Sarmaci!

Nowy Rząd

Wczoraj Jego Książęca Mość Mikołaj Jan na wniosek Sejmu powołał Karolinę dssę von Lichtenstein na stanowisko Kanclerza oraz na jej wniosek powołał minimalistyczną Radę Ministrów, zwaną również Rządem Technicznym. Podkanclerzym został Matwiej diuk Skarbnikow, zaś Ministrem Spraw Obywatelskich i Dziedzictwa Narodowego, który to resort tymczasowo przybrał nazwę Ministerstwa Przyjaznych Uścisków*, został Mirosław Kryński von Hohenzollern. Jak zapowiadano w Sejmie, po przywróceniu porządku społecznego oraz możliwości technicznych, w Sejmie zostanie złożony wniosek o samorozwiązanie tegoż organu.

*dziękujemy Katiuszynowi Rewolutemu Lepkiemu za pomysł!

Konkurs na administratora SOBOSu

Na forum ogłoszono konkurs na administratora SOBOSu, w związku z rezygnacją poprzedniego. Zgłoszenia, razem z uzasadnieniami, należy składać w wyżej wymienionym wątku do dnia 23 kwietnia. Mile widziane także anonimowe bukiety kwiatów z podpisami kandydatów przysyłane do gabinetu kanclerskiego.

Nowy Prefekt Generalny
Na miejsce dotychczasowego Prefekta Generalnego, Leszka bar. Karakachanowa Seniora, powołano nowego — Krzysztofa mar. Czuguł-Chana. Strzeżcie się, flejmujący, albowiem sprawiedliwość nadchodzi.
(—) Karolina dssa von Lichtenstein,
Kanclerz Księstwa Sarmacji.


karo2.png
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Adi Alatristé, Markus Arped, Mikołaj Torped, Fryderyk von Hohenzollern, Aleksander Damian Chojnacki, Ignacy Urban de Ruth, Młynek Kawowy, Gotfryd Slavik de Ruth, Paulus Buddus.
Komentarze
Akrypa Rabotowicz von Primisz
Chamstwo że rządowi działa a mi nie!
Permalink
Karolina Aleksandra
Rząd jest uprzywilejowany :P A tak na serio — "dodaj aktualność" w instytucji, w której ma się uprawnienia — nic więcej nie robiłam... Jeśli jednak występują problemy, proszę opisać konkretnie jakie, wtedy przekażę diukowi Skarbnikowi.
Odpowiedz Permalink
Prokrustes
Przed chwilą naprawiałem dla pani Kanclerz. Może już będzie git.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.