Rada Ministrów, Ivo Karakachanow, 04.04.2013 r. o 01:24
Rekreacja i Propaganda - wieści
Seria wydawnicza: Konkursy

Sarmatki i Sarmaci!

Nieco na pół gwizdka, ale resort kultury czuwa nad Wami.

img_52_24.jpg

Konkurs na wiersz pochwalny

Przechodząc od razu do rzeczy, jako że przechodzenie do rzeczy jest moim ulubionym zajęciem odkąd poderwałem pierwszego chłopca w wieku lat czternastu, z przyjemnością informuję, że zamierzam wydać państwowe 30 tysięcy libertów wspierając konkurs sławiący imię Umiłowanego Przywódcy - Kanclerza Grigorija R. Karakachanowa.

Pula wynosi już 90 tysięcy libertów. Niech się nie zawiodę! W żyri JKW Michał Feliks i moja nieskromna osoba.


img_52_25.jpg


Inicjatywa Miesiąca Marca

Tradycyjne już konkursidło - nie muszę Wam chyba tłumaczyć o co w nim chodzi. Wskażcie Waszym zdaniem najbardziej udane przedsięwzięcie (zwane też przez niektórych "inicjatywą") minionego miesiąca. Zgłoszenia przyjmuję w wątku na forum.

Wśród zgłaszających rozlosujemy trzy nagrody po 5 tysięcy libertow oraz po koszuli non-iron.

Zwycięska inicjatywa otrzyma dwadzieścia tysięcy libertów.

Głosowanie ogłoszę w niedzielę.

Propaganda

Jak widzicie w Kąciku Propagandowym nie ma jaj. Ogłaszam też nabór do Zespołu Prasowego ds. Awary Południowej - zostawmy animozje pod łóżkami i w toaletach publicznych. Zadaniem zespołu będzie nacisk informacyjno-propagandowy, a także faktograficzny opis cierpień naszych sióstr i braci południowoawarczyków. Połączmy siły! Dziś wszyscy jesteśmy z Południowej Awary!
img_181_126.png

Zgłoszenia wraz z kilkoma słowami o sobie - w komęciach tutaj - w najbliższych dniach zostanie ufundowana instytucja mająca na celu publikację. Potrzebni są specjaliści wszystkich dziedzin - ekonomiści, futboliści (opisy południowoawarskiej ligi), militaryści, poeci, i wogle. To ostatnie zwłaszcza.
Niech zabłyśnie tysiąc intelektów!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Urban de Ruth, Michaś Elżbieta II, ppłk Alojzy Pupka-Bumbum, Markus Arped, Sorcha Raven, Fryderyk von Hohenzollern, Roland Heach-Romański, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Igor Żdanow, Maria von Primisz, Misza "JK" Korab-Kaku, Kazelot Hamilton, Tytus Aureliusz-Chojnacki, Adi Alatristé, Ryszard Paczenko.
Komentarze
Michaś Elżbieta II
Niech żyje Rząd Ludowy!
Odpowiedz Permalink
Fryderyk von Hohenzollern
Super! Dobrze za działacie!

W związku z ogłoszeniem odnośnie Awary Południowej, zgłaszam się mogę się zająć opisami organizacji politycznych i paramilitarnych na Awarze, nie od dziś wiadomo że owe organizacje otrzymywały szerokie wsparcie Południowoawarskiego Związku Wypędzonych pod przewodnictwem Trzcionki i Eryki von Sztanjbruk, zresztą wato tu również wspomnąć o partyzantce jaka przez lata działa w Awarze Południowej itd....

W kwestii zgłoszenia:

..."Fryderyk v-hr. von Hohenzollern, mało znany szlachecki pisarzyna, pilny uczeń nurtu tzw zaorszczyzny. Niespełniony politykier wedle opinii jego oponentów politycznych, samorządowiec i społecznik nikomu nie pożałuje wódki. Z pochodzenia Sarmata rozcieńczonej i wymieszanej krwi ,z w wyboru i dziedzictwa kulturowego Baridajczyk dumny z dorobku swych przodków"....
Odpowiedz Permalink
Misza "JK" Korab-Kaku
Niech żyje !
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Skoro przyjmowane są zgłoszenia to i ja się mogę zgłosić. Mogę pisać o gospodarce, giełdzie czy też wskaźnikach ekonomicznych Awary Południowej. Myślę, że można przytoczyć wskaźniki oraz jej warunki ekonomiczne.
A ja nazywam się Patrik bnt Arped-Iwanowicz - redaktor Pulsu Sarmatów, działacz społeczny i samorządowy. Mieszkaniec Almery, który stara się czynnie w jej działaniach uczestniczyć. Baridajczyk, z pochodzenia Grodziszczanin. Twórca Domu Statystyk "Iwanowicz".
Odpowiedz Permalink
Maria von Primisz
To i ja się zgłoszę na eksperta ligi piłkarskiej Awary Południowej, co prawda moje akcje jako piszącego cokolwiek ostatnio nie są najwyższe, nie popisałem się :(, ale na footballu się jako tako znam.
Nazywam się Martin Buddus, urodziłem się w Teutonii jednak obecnie zamieszkuję Baridas i jego urocza stolicę Almerę. Jestem prezesem i trenerem walczącego o awans do średniej klasy Galacticos.
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.