Park Stołeczny, Karolina Aleksandra, 01.04.2013 r. o 11:40
Pomnik Dobrego Obywatela

Artykuł został oznaczony jako Artykuł na Medal.

Moi drodzy i kochani,

pewnie część z Was tego nie wie, ale dzisiaj — pierwszego kwietnia — powinniśmy w Sarmacji obchodzić bardzo ważne święto, ponieważ jest ono bardzo ważne. Otóż to właśnie dzisiaj zostało nam jeszcze osiemdziesiąt dziewięć dni (lub dwa miesiące, dwadzieścia osiem dni, jak kto woli) do kolejnej Sarmatnicy jednego z najwybitniejszych obywateli Księstwa Sarmacji — towarzysza Adriana Jasińskiego, byłego v-syna Michała Feliksa, dobrego socjalisty i Wandejczyka, Dobrego Obywatela, etc. etc.

Z racji wagi tego święta, władze Auterry zdecydowały się wystawić w tempie ekspresowym pomnik towarzysza Jasińskiego, aby uczcić tę bardzo ważną datę, ponieważ należało ją uczcić.

— Sądzę, że tak trzeba zrobić, bo tak trzeba zrobić! — skomentował z łzami w oku jeden z radnych miejskich przy głosowaniu nad postawieniem pomnika. Rzecz jasna, głosowanie było jednomyślne, gdyż towarzysz Jasiński jest tak dobrym obywatelem, że koncepcja stawiania jemu pomników broniła się sama przez siebie.

— Towarzysz Jasiński to wybitny Wandejczyk i socjalista — podkreśla kolejny radny. — Takich ludzi należy honorować!

4b32116d37b55_g1.jpg

Pomnik Dobrego Obywatela niosącego bagaż socjalizmu i Wandeizmu stanął w centrum miasta, na placu Staromiejskim. Po odsłonięciu statuy, obywatele natychmiast wyłożyli w Ratuszu Miejskim petycję o przemianowanie nazwy placu na plac Dobrego Obywatela, ponieważ zasługi towarzysza Jasińskiego dla poprawy atmosfery oraz przywoływania uśmiechu na twarz Sarmatów są niewątpliwe. Petycja została przyjęta, a plac w centralnym punkcie miasta od dzisiaj ma nowego patrona, ponieważ jest to dobry patron.

Uczcijmy razem to święto, bo jest to świąteczne święto!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Andrzej Swarzewski, Roland Heach-Romański, Fryderyk von Hohenzollern, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Jurand Swarzewski, Ivusia Buddusówna, Ignacy Urban de Ruth, Markus Arped, Adi Alatristé, Ivo Karakachanow, Michaś Elżbieta II, Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Siergiusz Asketil, Michał Michaelus, Igor Żdanow, Akrypa Rabotowicz von Primisz, Mirosław Kryński, P.N.W, Jack von Horn, Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, Paulus Buddus.
Komentarze
Andrzej Swarzewski
To jest bardzo piękny pomnik, bo mi się podoba, gdyż jest po prostu ładny. Dobra Książę?
Odpowiedz Permalink
Jurand Swarzewski
Kurcze, ale on podobny do mnie ^^
Permalink
Michaś Elżbieta II
Jest to znakomita idea.
Odpowiedz Permalink
Gauleiter Kakulski
Już liczyłem, że to dobry obywatel udający się na wieczną emigrację.
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Minister Obywatelskiego Dobra seal of approuval.
Permalink
Igor Żdanow
Wszyscy jesteśmy dobrymi obywatelami. Od wielu tygodni czekam na dobre słowo i potwierdzenie mojej tezy przez wybitnego Wandejczyka, Towarzysza Jasińskiego.
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
A jeszcze niedawno pisali Adrian Jot.
Odpowiedz Permalink
Akrypa Rabotowicz von Primisz
Na medal dawać. :)
Permalink
Gotfryd Slavik de Ruth
Witam
Bardzo ładny pomnik
Trzeba to oblać :)
Permalink
Paulus Buddus
Myśle, że były v-ojciec będzie dumny ze swojego byłego v-syna :)
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.