Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 13.03.2013 r. o 10:03
Konkurs na administratora SOBOSu
Seria wydawnicza: Konkursy

img_132_2.png

Sarmatki, Sarmaci!
Po przerwie, do życia wraca Sarmacki Ośrodek Badania Opinii Społecznej. Instytucja ta, działająca i sondująca Sarmatów od marca 2004 roku, zaniechała działalności w sierpniu 2011 roku. Dzięki pracy Jaśnie Wielmożnego Czuguł-Chana, który podjął się integracji ośrodka ze Złotą Wolnością, mamy zaszczyt zaprosić wszystkich do głosowania w pierwszej w tym roku oficjalnej ankiecie, której tematem jest szata graficzna SOBOSu.

Jednocześnie Rada Ministrów ogłasza konkurs na administratora SOBOSu, który na razie ma funkcjonować podobnie do administratora w Golden Quotes, a więc — wyłanianie przez Kanclerza w drodze konkursu publicznego spośród zgłoszonych kandydatów, pensja przynależna funkcjonariuszowi publicznemu, premie w razie nadzwyczajnej aktywności. Póki co, ten model sprawdza się w Golden Quotes, dlatego też warto wypróbować go i tutaj.

Zgłoszenia można składać w odpowiednim wątku na forum, razem z krótkim opisem, co kandydat zamierza w instytucji robić, co zmienić, itd. — ogólnie, jak to widzi. Termin jest do wtorku, godz. 16:00.
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Jack von Horn, Ignacy Urban de Ruth, Igor Żdanow, Daniel Chojnacki, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Maria von Primisz, Henryk Leszczyński, Mikołaj Torped, Roland Heach-Romański, Markus Arped, Ivusia Buddusówna, Adi Alatristé, Monika Lipko, Adam Peterelli.
Komentarze
Jack McDonald
Zobaczymy co wyjdzie :)
Permalink
Prokrustes
Wielu już w kodzie SOBOSu maczało paluchy - gratuluję dołożenia kolejnej cegiełki :P
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.