Park Stołeczny, Michaś Elżbieta II, 02.03.2013 r. o 08:05
Debata nad ustawą o KSZ

W Sejmie ponownie rozpoczęła się debata nad projektem ustawy o KSZ - po wycofaniu go przez Radę Ministrów zgłosiłem go ponownie jako projekt poselski, z nielicznymi poprawkami.

Ponieważ wiemy, że KSZ ma jakieś marzenia na ten temat, a Książę sugerował, że i jakieś postulaty, zwracam się z serdeczną prośbą o ich zgłaszanie, żeby nie było, że ktoś decyduje za plecami naszych dzielnych Sił Zbrojnych. Do każdego pomysłu odniesiemy się w sejmowej debacie. Można zgłaszać i tutaj. Albo swoim posłom.

Link do podglądu debaty:

http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=30&p=102905#p102905
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Mikołaj Torped, Ivo Karakachanow, Leszek Karakachanow Sr, Katiuszyn Rewoluty Lepki.
Komentarze
Jack von Horn
Mnie to najbardziej zastanawia po co kruszycie kopie. Przecież ta ustawa ma regulować sprawy KSZ. Mnie osobiście nie jest potrzebna bo KSZ ma swoje Artykuły Hetmańskie, które regulują istnienie KSZ i sprawy z nimi związane. A to czy ktoś nas nielubi lub średnio konstruktywnie krytykuje szczerze mówiąc mam ... . To powiedziałem dla Diuka Paczenki jako oficer KSZ.
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
KSZ ma swój projekt ustawy. Jednak nie mam dostępu do Sejmu i nie mam pojęcia gdzie go umieścić.
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Otóż nie. Bierzecie pieniądze od Rady Ministrów, podlegacie takim samym zasadom jak każdy podmiot, który wyciąga ręce po wspólne pieniądze.
Odpowiedz Permalink
Mikołaj Torped
Najlepiej poprosić kogoś, kto ma prawo inicjatywy ustawodawczej o zgłoszenie projektu. Inaczej se ne da.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Panie van Horn. Pan znów dopisuje do mojego artykułu coś, co nie zostało w nim napisane. Jakie kruszenie kopii? Po prostu informuję, że trwają prace nad ustawą. I że można zgłaszać swoje propozycje i wnioski. I że posłowie się do nich odniosą.

Jeśli KSZ ma swój projekt, to niech go zgłosi poprzez któregoś z posłów, na przykład (zakładam że co najmniej jeden jest w czynnej służbie)
Odpowiedz Permalink
Jack von Horn
Kruszenie kopi to nie zarzut a stwierdzenie faktu burzliwej dyskusji na wielu płaszczyznach.
Odpowiedz Permalink
Michaś Elżbieta II
Ja dyskutuję na ten temat na jednej płaszczyźnie - sejmowej. To chyba oczywiste, skoro na tapecie mamy akurat ustawę o KSZ?
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.