Z tradycyjnym, snookerowym opóźnieniem ruszamy z największym w historii turniejem! Liga pod nazwą
Grand Snooker League startuje od jutra! Konkurs na sponsora tytularnego zakończył się sukcesem – zwyciężyła Gellonia I Starosarmacja, dzięki czemu do puli nagród trafi 275 000 lt! Mamy jeszcze dwóch sponsorów, których zaprezentuję w kolejnym artykule.
Do GSL zgłosiło się 17 zawodników, a to daje nam 8 meczy w jednej kolejce i odpoczynek dla jednego zawodnika. W każdym tygodniu rozgrywamy dwie kolejki, dzięki czemu sezon rozpocznie się 25 lutego, a zakończy się 23 czerwca!
Zasady:
Każdy mecz to DWA frejmy. Za zwycięstwo zawodnik otrzymuje 2 punkty, a za remis 1 punkt. Czas gry zależy od zawodników, ja osobiście polecam grę z limitem 30 sekund na ruch co zdecydowanie przyspiesza grę. Zawodnicy na mecz umawiają się sami! Na wyniki z dwóch kolejek danego tygodnia, czekam do poniedziałku, zaraz po końcu danego tygodnia gry.
Aktualizacje wyników będą pojawiać się w poniedziałki/wtorki i zapewne w środku tygodnia, w zależności od ilości przesłanych wyników. A poniżej terminarz pierwszych dwóch kolejek:
Pierwszy tydzien
25/02/13 - 03/03/13
1. KOLEJKA
Zbyszko von Thorn-Broniek vs Igor
Grigorij Ronnie Karakachanow Jr vs Paulus Buddus
Martin Buddus vs Nicolae Rosicky I
Ignacy Chojnacki de Ruth vs Irmina de Vellior
Fryderyk von Hohenzollern vs Adrien Emil Esjar da Firenza
Karolina von Lichtenstein vs Paulina Ivette
Iulius Caesar vs Paviel von Thorn-Broniek
Krzysztof Czugul-Chan vs Jack von Horn
Roland Heach vs Santa Muerte
2. KOLEJKA
Paulus Buddus vs Zbyszko von Thorn-Broniek
Igor vs Nicolae Rosicky I
Grigorij Ronnie Karakachanow Jr vs Irmina de Vellior
Martin Buddus vs Adrien Emil Esjar da Firenza
Ignacy Chojnacki de Ruth vs Paulina Ivette
Fryderyk von Hohenzollern vs Paviel von Thorn-Broniek
Karolina von Lichtenstein vs Jack von Horn
Iulius Caesar vs Santa Muerte
Krzysztof Czugul-Chan vs Roland Heach
PS: W przypadku planowanych urlopów/nieplanowanych ataków realiozy, proszę pisać do mnie - liga jest na tyle elastyczna, że nie będzie to raczej problem!
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
@Irmina: Ok, poprawię później!
A w drugiej kolejce, a w drugiej kolejce... :-(
Co raz więcej utalentowanych snookerzystów, super! :D
Ignacy Chojnacki de Ruth 1 pkt (80:50, ale 3krotny faul; 63:59) 1 pkt Paulina zwana Ivette