Rada Ministrów, Karolina Aleksandra, 14.02.2013 r. o 12:16
Pożyczmy sobie czegoś!
Seria wydawnicza: Komunikaty Rządowe

kom3.png
Sarmatki! Sarmaci!
Właśnie zaczął się 14 lutego. W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi jest to dzień obchodów tragicznej śmierci śc. Walentego, jednakże mniej więcej tyle samo ludzi uważa specjalne obchody tego dnia za głupotę i święto konsumpcjonizmu, tak wszechobecnego w naszych czasach.

Spojrzyjmy dzisiaj jednak na to święto z innej strony — jest to wspaniała okazja do życzenia sobie czegoś dobrego i miłego, co samo w sobie — w obecnie napiętej atmosferze — nie zaszkodzi. Dlatego też Rada Ministrów pragnie zaprosić wszystkich Sarmatów do wspólnej zabawy, umożliwionej dzięki umiejętnościom programistycznym Podkanclerzego Czuguł-Chana.

Cały koncept polega na wysłaniu anonimowego listu do osoby, której chcemy czegoś życzyć. W tym celu potrzebujemy jej sarmackiego ID, które można odczytać z profilu adresata w Złotej Wolności. Osoba, która dostanie nasz liścik, nie będzie wiedziała kim jesteśmy — chyba, że się podpiszemy.

Jak sprawdzić, czy coś dostaliśmy? Ano, prosto — wystarczy być zalogowanym do Złotej Wolności i kliknąć na przycisk “zobacz życzenia” na stronie podanej wyżej.
Zatem — pożyczmy sobie czegoś!
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Ignacy Urban de Ruth, Katiuszyn Rewoluty Lepki, Mikołaj Torped, Markus Arped, Andrzej Swarzewski, Irmina de Ruth y Thorn, Paulus Buddus, Maria von Primisz, Zbyszko Gustolúpulo, Jack von Horn, Sorcha Raven, Ivusia Buddusówna, Roland Heach-Romański, Fryderyk von Hohenzollern, Julia von Levengothon, Lanigiria von Graudenz.
Komentarze
Jurand Swarzewski
Bardzo ciekawy pomysł.
Permalink
Tomasz Ivo Hugo
Nie mam kasy, żeby pożyczać teraz
Odpowiedz Permalink
Młynek Kawowy
Co robi rząd w ramach nadgodzin...
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.