Park Stołeczny, Paulus Buddus, 08.02.2013 r. o 08:22
Oświadczenie

Dla niektórych może być to zaskoczenie, niektórzy się domyślali takiej decyzji. Jest kilak powodów mojego odejścia z Narodowej Sarmacji. Powody są znane członkom partii, a owe oświadczenie chce wykorzystać w celu podziękowań.

Cieszę się, że mogłem po tak krótkim czasie stworzyć nową partią, która po ciężkiej pracy wszystkich członków dostała jeden mandat poselski i jedną tekę ministerialną. To dzięki Narodowej Sarmacji poznałem podstawy panującej tutaj polityki, prawa, zwyczajów KS oraz poznałem nowych obywateli.

img_1487_58.jpg
Konferencja prasowa Paulusa Buddusa


Bardzo chciałbym podziękować Andrzejowi kawalerowi Swarzewskiemu za trud, który włożył wspólnie w tworzenie partii u jej podstaw. Dziękuję członkom Narodowej Sarmacji na ręce przewodniczącego Juranda Swarzewskiego. Dziekuję mojemu synowu, Martinowi Buddusowi i mam nadzieję, że zrozumie i uszanuje wybór swojego ojca. Dziękuję Witkowi Wałachowskiemu za słowa zrozumienia oraz wszystkim sympatykom Narodowej Sarmacji.

Jeżeli partia oraz Pani Kanclerz uznają za stosowne odwołanie mnie z funkcji Ministra Spraw Obywatelskich to jestem gotów na taką decyzję, jeśli natomiast pozostanę dalej na tym stanowisku pragnę zapewnić, że dalej będę pracował dla dobra KS i Rządu. Mogę zapewnić dodatkowo, że zawszę będę czuł sentyment do mojego "dziecka" jakim jest Narodowa Sarmacja
Dotacje
0,00 lt
Nikt jeszcze nie zasponsorował tego artykułu.
Serduszka
0,00 lt
Ten artykuł lubią: Fryderyk von Hohenzollern, Rihanna Aureliuš-Sedrovski, Mikołaj Torped, György Róni Karakachanow Jr, Ignacy Urban de Ruth, Jack von Horn, Maria von Primisz, Aleksander Damian von Thorn-Chojnacki, Markus Arped, Vladimir von Hochenhaüser, Adrian Maksymilian Józef Alatriste, Irmina de Ruth y Thorn.
Komentarze
Defloriusz Dyman Wander
"Żołnierz Namiętności": Dlaczego odchodzi Pan z partii?
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Ahahaha Kafarski ♥ "Jeszcze nie spadliśmy z ligi"
Permalink
Paulus Buddus
WKW Michale Feliksie, czytelnicy Żołnierza Namiętności: Moje odejście z partii jest wynikiem długotrwałego efektu zastanawiania się nad tym krokiem. Jest wiele powodów, które miały na to wpływ, większy lub mniejszy. Nie chcę się wypowiadać w tej kwestii, gdyż jest to moja prywatna decyzja, o której wiedzą członkowie NS. Bardzo proszę to uszanować.
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
"Paronama": Co dalej z NS? Czy liczy Pan na to że pod przywództwem charyzmatycznego wicemarszałka Swarzewskiego partia będzie się rozwijać, czy raczej nie?
Permalink
Młynek Kawowy
Dom Fantastyki: No ale dlaczego? :D
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Wicehrabio Michale Hodżo Kiełbasa-Krakowski, czytelnicy Paronamy: Z tego co wiem partia rządzona jest przez syna wicemarszałka Swarzewskiego - Juranda Swarzewskiego. Mam nadizeję i życzę NS z całego serca, że moje odejście nie będzie miało wpływu na dalszy rozwój partii, a ona sama będzie się prężnie rozwijać pod przywództwem swojego przewodniczącego.

Panie Havelock Jaskoviakus: bez komentarza, prosiłem o uszanowanie tej decyzji, gdyż powody są znane tylko partii.
Odpowiedz Permalink
Ignacy Urban de Ruth
Założyciel NS w końcu zrozumiał idiotyczność tego stronnictwa. Znaczy, że pierwszy test zdany :D
Odpowiedz Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Nie jestem wicehrabią, tylko hrabią. To że jakiś gamoń nie zmienił mi tego w profilu o niczym nie świadczy.
Permalink
Paulus Buddus
Przepraszam Pani Hrabio sugerowałem się profilem. Co do stwierdzenia Pana Wicehrabiego Ignacego Chojnackiego de Ruth: nie chodzi o to, że te stronnictwo jest idiotyczne, jest ono swego rodzaju innością wśród pozostałych stronnictw. I ta inność to własnie jest zaleta Narodowej Sarmacji.
Odpowiedz Permalink
Rihanna Aureliuš-Sedrovski
Puls Sarmatów: Panie Buddusie, co zamierza Pan w takim razie robić po wyjściu z Narodowej Sarmacji, gdzie Pan się skieruje ?
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Panie Baronecie Patriku Arped-Iwanowiczu, czytelnicy Pulsu Sarmatów: Mogę zapewnić wszystkich, że w najbliższym czasie nie mam zamiaru wiązać się z żadną partią. Pragnę skupić się na działaniu w Baridasie oraz Książęcych Siłach Zbrojnych.
Odpowiedz Permalink
György Róni Karakachanow Jr
Banan Codzienny: Czy nie wyklucza Pan powrotu do partii?
Permalink
Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski
Paronama: Czy partia nie wyklucza powrotu do Pana?
Permalink
Paulus Buddus
Wicehrabia Grigorij Ronnie Karakachanow JR, czytelnicy Banana Codziennego: nie wykluczam, mam nadzieję, że działacze NS nie zamknęli mi drogi do partii.

Hrabia Michał Hodża Kiełbasa-Krakowski, czytelnicy Paronamy: Te pytanie proszę skierować do przewodniczącego partii.
Odpowiedz Permalink
Timan Demollari
"Kino i Stalin": Towarzyszu Kawalerze, KiS dotarło do informacji, która wskazuje, że to konflikt z tzw. frakcją swarzewską i odmienne wizje rozwoju NS są główną przyczyną odejścia. Czy czuł się Tow. niedoceniany w partii? Czy brakowało Panu wsparcia pozostałych kolegów? Czy nie obawia się Towarzysz, że ta decyzja zdemotywuje środowisko narodowe?
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Wand-TASS: Czy lubi Pan zupę ogórkową?
Permalink
Paulus Buddus
Diuk Nicolae Rosicky I, czytelnicy Kina i Stalina: w partii nie ma podziału na żadne frakcje, nie ma frakcji Swarzewskich czy Buddusów. W każdej partii, każdy członek ma inna wizję rozwoju. Mogę zapewnić, że w NS wspierają się wszyscy razem. Czy byłem doceniany proszę spytać się partii. Nie uważam, aby mnie pomijano i nie doceniano. Nie rozumiem ostatniego pytania. Partia jest, ja nie wyrzekłem się swoich poglądów, więc nie widzę demotywacji.
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Wicehrabia Prezerwatyw Tradycja Radziecki, Wand-TASS: tak lubię :) chociaż najbardziej smakuje mi pomidorowa :)
Odpowiedz Permalink
Prezerwatyw Tradycja Radziecki
Wand-TASS: Czy tow. Buddus lubi mieć upierdalany łeb za przezywanie onomatopejów wicehrabiami?
Permalink
Paulus Buddus
Proszę o wybaczenie korzystałem z profilu
Odpowiedz Permalink
Leszek Karakachanow Sr
Genozisze Beobachtr: nie ma wybaczenia jest tylko reedukacja!
Permalink
Ryszard Paczenko
Agencja Wydawnicza "Diuk Paczenko": czy jeżeli stanie Pan obiema nogami na trakcji i chwyci dłońmi przewody, to pojedzie Pan jak tramwaj?
Odpowiedz Permalink
Paulus Buddus
Baronet Ryszard Wędrowycz-Paczenko, Agencja Wydawnicza "Diuk Paczenko": raczej nie pojadę jak tramwaj, gdyż chwytając trakcję mogę czuć się delikatnie spięty.
Odpowiedz Permalink
Ryszard Paczenko
Dziękujemy za odpowiedź!
Odpowiedz Permalink

Musisz się zalogować, by móc dodawać komentarze.